Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2014/15 Quo Vadis


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Manu, dlaczego? Nadmiar hormonu szczęścia zaszkodził. Przecież Ty k...a stary jesteś, żonę masz, dzieci masz,wakacje... Daj szansę wykazać się innym, młodszym.

 

To był ostatni mistrzowski taniec Spurs w erze Popa i Duncana. Dziękuje.

Dlatego 38 minuta

 

https://www.youtube.com/watch?v=tFXQwHCZGiY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na spokojnie, do walki o b2b jeszcze bardzo daleko fani Spurs :)

 

cały czas zdrowe Thunder to najtrudniejszy na dzień dzisiejszy przeciwnik, ale odpowiednie ruchy na rynku i dobre minuty poszczególnych graczy w RS mogą, lecz nie muszą przynieść kolejnego sukcesu

 

choć i tak od poniedziałku odmawiam różaniec o kolejnego misia dla SAS, liczę że może zdać to egzamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie raczej wzmocnien w spurs

 

na razie jedyne info to takie, że Boris Diaw po tych udanych finałach zyczy sobie skromną podwyżkę 18M$/2y ... (widziałem nawet gdzieś 20M$/2)

 

to rozwala zarówno mozliwość podpisania Millsa jak i ściagnięcia brakującego SF

spurs w przeszłości potrafili pokazać wdzięczność "swoim" graczom kosztem nawet ściągnięcia kogos z zewnątrz

 

życie....

 

coraz częściej pojawiają się dosyć pewne info ze Duncan&Pop ONE MORE YEAR

oficjalnie w dniu draftu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To potwierdzone info czy jakaś plota? Jak naprawdę tak jest, to Diawa równo pojebało. Ja rozumiem, że super finały, że joker z Thunder, spoko. Ale k**** 9-10 mln na sezon? Przecież on na rynku FA nawet tyle nie dostanie. ;|

 

Organizacja Spurs potrafi okazać wdzięczność, szkoda tylko że Diaw zapomina w jakiej sytuacji trafił do San Antonio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEŻ MNIE TO ZASKOCZYŁE ale....

 

mimo że sam byłem w szoku jak to usłyszałem ale po przemyśleniu widzę że agent nieźle kombinuje i w sumie nie tak daleko jest od tego co się daje takim Odomom swoich czasów.....

 

takich graczy z łąwki ale finały pokazały że czasem w S5 nagradza się kasą rzędu 6-8.000.000$

( Gibson w Bulls, Odom wcześniej, Manu ale to jest w sumie fałszywy rezerwowy) 

 

więc asking price 9.000.000$ choc dla Spurs jest to bardzo zła wiadomość jest wstępem aby dostać 3x7.000.000$ z ( TO na trzeci rok a z gwarancją np. połowy)

 

Boris dostaje te swoje prawie 18.000.000$ rozłożone na 2 lata grania i 1 leniuchowania 

 

nie jest istotne akurat w tym przypadku ile dostanie od Bobcats, suns czy hawks tylko ile jest warty dla spurs.....

 

sporo i stąd agent tak pociągnął kasę

przegiął ale IMO miał prawo wrzucić TEST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To potwierdzone info czy jakaś plota? Jak naprawdę tak jest, to Diawa równo pojebało. Ja rozumiem, że super finały, że joker z Thunder, spoko. Ale k**** 9-10 mln na sezon? Przecież on na rynku FA nawet tyle nie dostanie. ;|

 

Organizacja Spurs potrafi okazać wdzięczność, szkoda tylko że Diaw zapomina w jakiej sytuacji trafił do San Antonio...

Przydałby się tutaj pomysł z NHL czyli sądy arbitrażowe. Trochę by to utemperowało zapędy niektórych zawodników na skok na bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEŻ MNIE TO ZASKOCZYŁE ale....

 

mimo że sam byłem w szoku jak to usłyszałem ale po przemyśleniu widzę że agent nieźle kombinuje i w sumie nie tak daleko jest od tego co się daje takim Odomom swoich czasów.....

 

takich graczy z łąwki ale finały pokazały że czasem w S5 nagradza się kasą rzędu 6-8.000.000$

( Gibson w Bulls, Odom wcześniej, Manu ale to jest w sumie fałszywy rezerwowy) 

 

więc asking price 9.000.000$ choc dla Spurs jest to bardzo zła wiadomość jest wstępem aby dostać 3x7.000.000$ z ( TO na trzeci rok a z gwarancją np. połowy)

 

Boris dostaje te swoje prawie 18.000.000$ rozłożone na 2 lata grania i 1 leniuchowania 

 

nie jest istotne akurat w tym przypadku ile dostanie od Bobcats, suns czy hawks tylko ile jest warty dla spurs.....

 

sporo i stąd agent tak pociągnął kasę

przegiął ale IMO miał prawo wrzucić TEST

Jak chce sobie testować, to trzeba mu życzyć powodzenia na rynku. To najlepsze miejsce na jakieś testy. Organizacja Spurs miała się dobrze przed Diawem i nie ma powodu, aby po nim miało się to zmienić.

Wystarczy raz się ugiąć zachciankom jakichś oszołomów i już każdy zawsze będzie próbował doić.

A tak - zagra sobie 2 lata w "drugiej lidze" na wschodzie, to kolejny osobnik zastanowi się 3x zanim krzyknie jakąś kwotę z kosmosu.

 

Jeśli naprawdę Diaw zagrał w tak chamski sposób, to Spurs powinni go odstrzelić. Dla zasady i dla przykładu.

Podwyżka rozumiem, zwłaszcza za tak dobrą grę i wyniki. Ale nie k**** o 150%. I to jeszcze od klubu, który uratował mu karierę.

Jak chce 10 baniek na sezon, to niech idzie do Lakers albo Knicks. Tam lubią tyle płacić byle komu. ;]

Edytowane przez Alternative
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BREAKING:

 

Podobno Timmy D. zrobi opt out z ostatniego roku swojego kontraktu i podpisze nową, dwuletnią umowę z SAS. Moje źródło nie podało konkretnej sumy, ale mówi się o kontrakcie, który zmniejszy salary SAS o "kilka milionów dolarów" na następny sezon, a pozwoli Timmy'emu zarobić więcej, niż $10 mln. w ciągu tych 2 lat.

 

Nie jestem pewien tej informacji, ale coś może być na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diaw? Lol, gość zasługuje w porywach na 4x4. Pasuje do systemu Spurs, ale po tym jak liderował w Bobcats na pewno żadna czerwona latarnia go nie zechce, gdzie indziej też się za bardzo nie odnajdzie i wątpię by miał szanse gdzieś na duży kontrakt, a jeśli nawet, to niech go przepłacają. Tyle na sezon to Millsap, a jest od Diawa o klasę lepszy.

Skoro Tim zgadza się na obniżkę, może oznacza to Lebrona w SAS, co ty na to Mac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.