Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata FIFA World Cup 2014


the4yeast

Rekomendowane odpowiedzi

 

f548e09cce9c.jpg\

 

Jak można trzymać kciuki za niemców...

 

 

Wczoraj mój koleś był na meczu razem z Polakiem, który od siódmego roku życia mieszka w Niemczech. Wspierał ich dosyć mocno i jakiś ziomek w pubie się do niego przyjebał o to. Na to mój ziomek się wkurwił i na cały głos "co wy jacyś jebnięci jesteście... Muzłmanom wolicie kibicować??

 

do końca meczu było już spokojnie i dziwnie cicho (szczególnie jak padła bramka)

 

w ogóle to ja bym zapytał inaczej - jak można Niemcom nie kibicować?  przecież to najlepsza drużyna poza Hiszpanią, od 2002 praktycznie zawsze top2 na świecie, grają pięknie i nowocześnie, choć akurat trochę słabiej na tym turnieju

 

 

w piłce nożnej liczy się piłka nożna, a nie polityka i historia, to jest sport, trzeba się nim cieszyć i pierniczyć konwenanse ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko mi sie ten mundail wydaje strasznie nudny?

 

 

nie tyle mundial, co faza pucharowa, jakby być sprawiedliwym to tylko Niemcy-Algieria jako jedyny stał na bardzo dobrym poziomie

 

nie ma żadnej drużyny wybijającej się jakąś większą jakością, dla mnie Kolumbia na razie musi udowodnić, że nie jest tak daleko z powodu łatwego terminarza

 

btw. już drugi dzień chciałem postawić na 0:0 do przerwy, easy money :(

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mam nadzieję że Kosowski przed swoim następnym meczem który ma komentować  zaćpa gdzieś na fawelach i ocknie się gdzieś tak po finale sam już nie wiem kto jest gorszym "ekspertom" 

 

I tak jest poprawa do tego, co robił w nc+ jeszcze niedawno. Tam był kompletny dramat, coś w angielskiej komentował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piłce nożnej liczy się piłka nożna, a nie polityka i historia, to jest sport, trzeba się nim cieszyć i pierniczyć konwenanse ;)

 

 

szwab grający ładnie w piłkę to dalej tylko i wyłącznie szwab. Ty masz swój punkt widzenia, ja mam swój. Zdarza się...

 

Jak w następnym drafcie będzie Howard to rzucą się na niego jak hieny na mięso, bo wiadomo, że będzie dobrym obrońcą. ;]

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szwab grający ładnie w piłkę to dalej tylko i wyłącznie szwab. Ty masz swój punkt widzenia, ja mam swój. Zdarza się...

 

jasne, ale jakby Dirk grał w Raptors pewnie byłbyś już innego zdania ;)

 

trochę zbyt ogólnie się wypowiedziałem, cieszyłbym się gdyby Algieria ich pykła bo to zawsze przyjemnie jak Helmuty odpadają nagle i niespodziewanie, ale też z drugiej strony uwielbiam styl gry Niemców, podoba mi się on 3x bardziej od tiki-taki, która już rzygałem od ładnych trzech lat, pomimo tego, że kibicuję od zawsze Barcelonie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skoczek

 

ale takich szwabich mord nie ma tam aż tak dużo... Neuer wprawdzie wygląda jak Sonderfuhrer ale to c***, przecież bramkarzem jest wyjebanym ;]

 

z tym "brakiem wykończenia" to ładnie ai3'styjlowo pojechałem ;] 15 minut i po meczu 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem jeśli to ma być ta złota Belgijska generacja, to ja jakoś tego nie kupuję, nie mają wykończenia za grosz i im Fellaini musi dupę ratować

Belgowie to dopiero na kolejnych ME i MŚ beda groźni. to młody, nieopierzony zespoł.

 

Lukaku w koncu zaczął grać, jak na Lukaku przystało. 

 

Z taką Argentyną mają całkiem spore szanse cos ugrać. Rozegrał sie Rudy, Hazard, jesli wejdzie jeszcze w to Lukaku, to będzie gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.