Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata FIFA World Cup 2014


the4yeast

Rekomendowane odpowiedzi

Niemcy najlepszy okres w tym meczu mieli jak Lahm grał na prawej obronie. Nie wiem dlaczego Loew nie wyciąga wniosków i po raz trzeci z rzędu wystawia do pierwszej 11 gorszych piłkarzy, a różnicę muszą mu robić rezerwowi.

 

A tak w ogóle gdyby człowiek nie wiedział, to w momencie zmiany Khediry za Mustafiego mógłbym pomyśleć, że to zmiana w drużynie Algierii :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argentyna gra dalej, a ja jedno wiem, nie potrafią grać ataku pozycyjnego przy dobrze/średnio zorganizowanej obronie, do tego sami Argentyńczycy nie słyną z dobrej obrony

mecz był nudny, Szwajcaria była bardziej defensywna niż Grecja

 

coś mi się wydaje że faworyta na mistrza trzeba raczej szukać w kimś z dwójki Brazylia/Niemcy

ciekawiej się ogląda Mundial 2014 ale z tego co do tej pory oglądałem to najlepsze ekipy z 2010 > 2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię jak słabszy się stawia silniejszemu, ale nie w taki sposób jak Szwajcaria, bo to zabija futbol. Ideałem underdoga była chyba Rosja z EURO 2008, która ograła Holandię (tą Holandię, która wcześniej zrobiła 9-1 w grupie śmierci). Van Der Saar nie ogarniał za bardzo co się dzieje jak Arszawin z kolegami wpadali w jego pole karne.

 

 

@up, Kolumbia byłaby faworytem gdyby grał Falcao. ;] Bez niego pewnie i tak powalczą, ale wątpię żeby cały turniej grali na tak wysokich obrotach jak do tej pory.

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

argentyna jest żenująca. 

 

miejmy nadzieję, ze to ich przedostatni mecz na tym mundialu.

 

obecnie najbardziej trzymam kciuki za niemców, holendrów i właśnie kolumbijczykow.

 

James Rodriguez poki co magiczny, mogą bardzo żałować tego Falcao, bo patrząc na postawę innych zespołów mieliby duuze szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że Kosowski przed swoim następnym meczem który ma komentować  zaćpa gdzieś na fawelach i ocknie się gdzieś tak po finale sam już nie wiem kto jest gorszym "ekspertom" on  czy ten gamoń  Ulatowski.Ogólnie to jedynie Laskowski trzyma tam poziom 

 

 

git że gra Origi zamiast Lukaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.