Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze do jakichś 2 tygodni wydawało mi się, że gadka o możliwym pójściu LBJ'a z powrotem do Cavs to tylko marnowanie tlenu i czasu. Jak odchodził to palili jego kukły, a teraz miałby wracać do tego samego otoczenia? A jednak.To robi z 4 lat w Miami zwykły projekt, który został zaplanowany, wykonany i zamknięty. Do przebudowy cierpliwości już nie będzie. Kijowo się stało, że rynek akurat tego lata był płytki i Riles nie był w stanie załatwić w porę konkretnego wzmocnienia. Ale taki to biznes. LBJ po okresie dojrzewanie zacznie od nowa z całkowicie podporządkowaną mu drużyną, która będzie słabsza niż ta, którą opuszcza, ale bardziej perspektywiczna. To będzie dla niego test, jakiego zapewne chce. Kurde, przyzwyczaiłem się do tego Miami, szkoda.

 

Bosh spieprzy do Houston i IMO to on może najwięcej zyskać. Bo do nowego BIG 3, do drużyny, do której potencjalnie pasuje i wyląduje być może w najlepszym teamie z całej Heatowej trójki. Za to Wade, którego z tej bandy najbardziej lubię, będzie kolekcjonował już tylko czeki na Florydzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja to dopiero będą jak Wade nie dostanie maksa od Miami i też gdzieś pójdzie (tylko na ten moment nie mam pojęcia gdzie). W ogóle takiej rozsypki teamu będącego tyle lat w finałach chyba jeszcze w historii nie było (oczywiście pomijając takie sprawy jak totalne zestarzenie się graczy - Boston Birda czy przedwczesne zakończenie kariery przez Magica i MJ). Oczywiście zapomniałem o Bulls 98 ale tu też można podpiąć to pod starość i koniec kariery (MJ zakończył po raz 2 a Rodman i Pippen byli już jednak na równi pochyłej).

Edytowane przez Pozioma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW, czyżby Lakers odpuszczali totalnie sezon i liczyli na rynek azjatycki?

Jermey Lin to jest bardzo dobry grajek, zapewniający dodatkowo rynek azjatycki. Doświadczenie z gry u boku Hardena przyda się w Lakers na pewno. Dobry deal dla LAL.

lin-kobe--randle-gasol

Czyli aż 3 graczy będzie miało b wysokie basketball iq. Ciekawe kto będzie tam piąty. Spróbowałbym wyciągnać Erica Gordona z NOP, który chyba jest dostępny za byle co(ale tez nie wiem czy można biorąc po uwagę cap):

lin-gordon-mamba-randle-gasol.

Jest spacing, rozegranie, basketball iq, size, zbiórka. Jest w zasadzie wszystko poza obroną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubiłem Miami i LBJ, ale teraz mi się to nie podoba. 

 

Nie lubie Cavs nędzna organizacja, która miałą więcej szczęścia niż rozumu. Teraz życzę im jak najgorzej.

 

Na wschodzie będę kibicował Washingtonowi(Wall, Beal, Porter, Gortat, fun to watch) głównie z powodu Gortata.

Oraz Philly aby młodzież dobrze się rozwijała. Mam nadzieję, że wróci Embid w trakcie sezonu.

 

Na zachodzie Rockets. Życze im jak najlepiej, żeby hejtowani Howard i Harden zdobyli mistrza. Howardowi się należy.

Harden, Parsons, Bosh, Howard niezła paka, fajnie się będzie to oglądać.

 

Mam nadzieje, że Bosh będzie się też cieszył z mistrzostwa znowu a Lebron kolejna porażka. Jeszcze będzie ciekawa rywalizacja ze Spurs. Przyszły sezon zapowiada się ekscytująco.

 

I jeszcze czasem obejrzę Milwakuee z Parkerem, ciekawe jak się będzie rozwijał bo wydaje się, że ma dobrze poukładane w głowie, w przeciwieństwie do Wigginsa.

Edytowane przez mcreativo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałbym wyciągnać Erica Gordona z NOP, który chyba jest dostępny za byle co(ale tez nie wiem czy można biorąc po uwagę cap):

lin-gordon-mamba-randle-gasol.

Jest spacing, rozegranie, basketball iq, size, zbiórka. Jest w zasadzie wszystko poza obroną.

No no no. Nie chcę Gordona. Pan z mojego avatara byłby lepszy i nie byłoby trzeba za niego nic oddawać.

 

Lance>Gordon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.