Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

2 niezłe trejdy.

 

Pelicans troche zaryzykowali oddając pick 3 rok pod rząd, aczkolwiek, jesli Asik zostanie za rozsądne pieniądze to nie bedą żałować - pytanie tylko, czy zostanie.

 

Cuban zrobił swoje czary mary. Za 2 c***a wartych zawodnikow pozyskał jednego ktory cos tam jeszcze potrafi i powinien pod Carlisle odżyć, a do tego ma krótszy kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADavis wchodzi w prime i raczej myśli o graniu trochę więcej.. Chociaż biorąc pod uwagę Jego tendencje do urazów/kontuzji to by mu to wyszło na plus. Tak czy siak, zespół budowany bez żadnej koncepcji. Jak mają Asika, to powinni jak najszybciej upchnąc Tyreke, bo ten potrzebuje rzucających wysokich,a nie takich na od których można swobodnie podwajać. Idealnie by było, jakby dostali ten pakiet od Suns za Asika właśnie i zagrali uptempo z Jru-Tyreke-Green-Anderson-Davis. Atak by wyglądał tak:

Tyreke wbija pod kosz - nie ma podwojenia - to kończy kończy,

jest podwojenie to podaje to świetnego finishera jakim jest unibrow lub odrzuca do jednego z 3 świetnych strzelców spot up.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kluczem dla Pels powinno być pozbycie się Gordona i szukanie pewnego/zdrowego strzelca. To podstawa. Po cichu liczyłem na jakiś trade Gordon-Monroe z Pistons i szukanie shootera na FA, już raczej nic z tego. 

 

Ale mi to pasuje. Przy nazwisku Monroe najwięcej pisało się o Pelicans i Lakers. Jak uda się spuścić Nasha, niech dają mu maxa i czekają na rozwój sytuacji. Pistons chyba nie są do końca przekonani co do wyrównywania, bo czytałem że chcą się jakoś dogadać z ludźmi Grega i coś dostać w razie czego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten trejd Mavs podoba mi się co raz bardziej.

 

Chandler trafia do Dallas znów w cy, więc spodziewam się solidnego wsparcia pod koszem z jego strony, poza tym nie uderza on ze swoim kontraktem w fa 2015. Felton co prawda w chwili obecnej jest beznadziejny, ale zarabia niewiele, więc nie rzutuje aż tak na salary jakby się mogło wydawać.

 

W Dallas po nadchodzącym sezonie na kontrakcie będą - Monta, Dirk, Felton (jak wykorzysta player option), płotki i nowe nabytki/nabytek z tegorocznego fa. Przy dobrym wietrze zostanie im max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej podanej wyżej plotce o Suns i Pelicans kluczowy wydaje mi się ten pick, bo póki co po prześledzeniu od rana wielu wątków na różnych forach chyba tylko na jednym wyczytałem, że chodzi o pick 14 + Green - nie wiem czy to znowu taki super interes dla Phx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że go nie oddadzą, tylko nie wiem jak go upchają z Asikiem i Davisem

będzie grał ograniczone min

 

 

Ciężko powiedzieć jak to będzie, bo w zeszłym sezonie Ryan szybko się zgruzował. IMO spokojnie można go wpuszczać z ławki i grać kilkanaście minut z Davisem na środku. Choć pozyskanie Greena w zeszłorocznej dyspozycji rozwiązuje ich problem na SF.

 

Tak jak napisał Mac - Pelikany muszą powoli szykować się do poważnego grania, bo Unibrow pewnie nie będzie chciał być Kevinem Love ver 2.0 pod względem czekania na PO. Dlatego Asik to dobry ruch, teraz faktycznie trzeba wysłać gdzieś Reke;a, najlepiej za kogoś rzucającego.

 

 to już stara plota, w która nikt chyba nie wierzy

bo Morey nie puści hardena a Phil także pewnie go nie chce

 

Morey nie puści Hardena za Melo, jeśli nie będzie po słowie z wiadomo kim. A do tego bardzo daleko.

 

Ale mi to pasuje. Przy nazwisku Monroe najwięcej pisało się o Pelicans i Lakers. Jak uda się spuścić Nasha, niech dają mu maxa i czekają na rozwój sytuacji. Pistons chyba nie są do końca przekonani co do wyrównywania, bo czytałem że chcą się jakoś dogadać z ludźmi Grega i coś dostać w razie czego. 

 

Ile plotek, tyle wersji. Wg innych, SvG chce zostawić Grega i potem kombinować, jak to wszystko poukładać. Problem w tym, że Monroe średnio pasuje do 1-4, Smith w sumie też, bo to ceglarz. Wspomniany wyżej Andreson byłby super, tylko na to nie ma szans.

 

IMO Twój ostrożny optymizm odnośnie Grega ma solidne podstawy, bo nie wydaje mi się, aby Pistons wyrównali maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AA ma małą wartość, sam Tyreke mógłby wystarczyć. Ale jego bym nie oddawał za wszelką cenę. Lepiej szukać nowego domu dla Gordona. 

 

Dlaczego? Rozumiem, że Gordon jest łamliwy i ma głupi kontrakt, ale to chyba Reke nie za bardzo pasuje do NOP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi się o wymianie Andersona za Geralda Greena i pick z końca pierwszej rundy. Dobry deal dla Suns (tak, szyja, ale jeśli ktoś może coś z tym zrobić, to jest to PHX) , a Pelikany same chyba do końca nie wiedzą, czego chcą. Z Greenem nigdy nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.