Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2014/15


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Boozer dla wielu ekip będzie świetnym fitem, zwłaszcza takich, które potrzebują punktów spod kosza. Wyobraźcie sobie gdyby trafił np do takich Clipps jako zmiennik Griffina, przy CP3 facet by sobie ładnie zapracował na ładny kontrakcik.

Nie ma co gdybać- nie udało sie go tradować, choć były szanse, szkoda tych kilkunastu mln, no ale trudno

 

Nie rozumiem tez dlaczego fami LAl boja sie ze moze tam trafic

taki gracz w tej bezbarwnej ekipie to naprawdę duzy upgrade, do tego za kasę w okolicach MLE?

Ludzie...

a jak tam trafi to mnie ch*j strzeli, bo okaże sie tym samym że najwyraźniej były szanse na s'n't Gasola...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tez dlaczego fami LAl boja sie ze moze tam trafic

taki gracz w tej bezbarwnej ekipie to naprawdę duzy upgrade, do tego za kasę w okolicach MLE?

Ludzie...

a jak tam trafi to mnie ch*j strzeli, bo okaże sie tym samym że najwyraźniej były szanse na s'n't Gasola...

nie wiem J czy określiłbym to jako obawę, ale w momencie jak wybraliśmy Randla to ściągnięcia Boozera po prostu mija się z celem. Sam o nim myślałem kiedy była możliwość, że weźmiemy Smarta w drafcie, ale w tej chwili to nie widzę tego jakoś.

 

Ani Boozer ani Randle nie nadają się do grania na innej pozycji niż PF i jeden i drugi potrzebuje obok siebie jakiegoś centra, który będzie bronił obręczy. Dlatego lepiej niech już się maksymalnie Randle ogrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam trafi to mnie ch*j strzeli, bo okaże sie tym samym że najwyraźniej były szanse na s'n't Gasola...

 

 

nie do końca, bo co innego Boozer za trzy bańki, a co innego za 17. poza tym, Lakers prawdopodobnie chcieli w zamian za dużo, dlatego do wymiany nie doszło.

 

nie miałbym nic do Boozera, gdyby Lakers mieli mocniejszy skład. kłaść za duży ciężar na debiutanta też nie jest dobrze, Carlos by tu pomógł, ale w obecnej sytuacji wolałbym już dać szansę komuś młodemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzą ploty, jakoby Bulls mieli na celowniku Aarona Brooksa. Jestem bardzo za... Długa tradycja undersized PG w wietrznym mieście zostanie podtrzymana. Mam nadzieję, że w przeciwieństwie do poprzedników wiele okazji do gry w większym wymiarze miał nie będzie...

Gorszy od Lucasa III raczej nie będzie, a ma szanse być lepszy od Nate'a i DJa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar wie lepiej co bedziemy pamiętać

 

 

Aaron Brooks najpewniej zagra w windycity. Fajnie, zawsze knypka lubilem. Taka lepsza wersja DJa. Na pewno pewniejsza. Ciekaw jestem dlugosci i wysokosci umowy.

 

Noah i ten blondasek z fryzurka a'la boysband to jedyni C. Oczywiscie gasol czy taj maja na tej pozycji doswiadczenie ale takim okaforem chyba bysmy nie pogardzili na kilka mpg

No i ten parszywy Junior, ktory odbija sie Bulls czkawką od dnia podpisania. Kompletnie nie rozumialem wtedy tego ruchu i wciaz nie do konca wiem po co to biale drewno podpisali. A juz perspektywa ogladania jego durnej mordy w S5 mnie wrecz przeraża. Już chyba wolalbym kirka na sg i butlera jako sf, choc i to wyjscie wydaje sie miec minusy, a raczej ma mnóstwo minusow.

O ile pozycje 1 4 i od biedy 5 sa jako tako obsadzone to juz tradycyjnie chyba na SG jest bieda...

A niestety opcji tez nie ma na rynku za wiele. Czy jest w tej lidze GM majacy jakiegos niezlego SG ktorego odda za Mike'a noD?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar wie lepiej co bedziemy pamiętać

Ty, fani Bulls i co więksi fanatycy NBA będziecie pamiętacie jedno i drugie natomiast "ludzie" w sensie ogółu fanów koszykówki zapamiętają prędzej tamten dunk co zresztą świetnie widać gdy wpiszesz "John Lucas III" na youtube i zobaczysz ile wyświetleń ma film z dunkiem Lebrona a ile inne filmy. Nie ma się co obrażać na Rappara, tak już niestety jest że jakaś spektakularna akcja potrafi "zakryć" całą karierę. Niezbyt to sprawiedliwe ale Lucas, Mozgov, Frederic Weis i inni nic na to nie poradzą, poza tym zarobili miliony grając w kosza więc niech nie narzekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.