Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2014/15


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Bulls na bank jeszcze nie skonczyli

Sa matrix, nelson na rynku, dj dogadal sie z Pistons, podobno 6/2 wiec ciekawa kasa, wart jest tyle.

o kontrakt kirka sie nie burzę bo facet daje D na kurewsko wysokim poziomie do tego jest sercem tego zespołu od lat. Nie uwazam zeby 2.5 banki to bylo duzo, nie przy dzisiejszych realiach

 

Jimmer, aaron brooks, alan anderson maurice williams, bayless, sessions

 

Kilka ciekawych nazwisk po slabych sezonach jest na liscie

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nic sie nie zmieni w rosterze to zapewne snell bedzie startowal, bo nie wyobrazam sobie kirka na 2gaurd

 

No gdzie. Dunleavy będzię startować;/

Jak ktoś powiedział - mocno pod koszem, na obwodzie bida z nyndzą. Bez jakiegoś napierdalacza na 2/3 do niczego Bulls nie dojdą. Piąty sezon to samo, jaaaa...

A jeszcze dziś sobie myślałem, że z tym Audustinem nie byłby tak źle na obwodzie... A tu przykra wiadomość.

 

P.s. Nie było czasem obietnicy, żeTaj będzie starterem w przyszłym sezonie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby bogato ale ,żaden z nich nie jest do ruszania przy wzmacnianiu obwodu.Noah wiadomo,Gasola nie pozyskali by na drugi dzien wymienić,Gibson jest zbyt ważny dla zespołu i jest elitarnym obrońcą,Mirotić jeszcze zbyt mała wartośc.Nie chce mi się wierzyć by Snell grał tak dobrze na 2 jak w obecnym SL plus zdrowie Rose'a. Jak dla mnie przyjdzie jeszcze jeden combo na 1-2 typu bayless i to wszystko.I tak myślałem,że bedzie gorzej.Teraz tylko patrzeć na zdrowie Derrica i rozwój Butlera,Snella i Miroticia i będzię świetny sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18/3 mirotica? dla gościa, który jeszcze nie postawić stopy za oceanem? połowa tego byłaby ok, no ale w to upalne lato chyba wszystkim GM-om słońce za bardzo przygrzało... Z pozostałych FA jedynie Lance mógłby jeszcze zrobić różnicę, jeśli tylko zostanie dość kasy, to jego należałoby obstawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że to LL ale Mc Dermott 31 pkt z 12 rzutów i z tego co widzę to on naprawdę potrzebuje sekunde zawahania obrońcy i trafia. Biorąc pod uwagę że macie Pau który dość dobrze podaje to może i zdrowy Derrick nie jest Wam potrzeby do wygrania Wschodu w wyniku rozsypki Heat.

 

P.S. Ciekawe czy ktoś weźmie na kark sobie Boozera ( chyba tylko 76 ers została i Phoenix z taką ilością wolnej gotówki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely zeby wyslac booza trzeba cudu.

Ma małą wartość, do tego wszyscy wiedza ze nie ma sensu placic za cos, co za chwile bedzie kosztowalo grosze.

Bulls ztrzelili sobie w kolano tym ze już przed draftem oglosili ze carlosa amnestia czeka. Do tego trzeba pamiętać ze Bykami zarzadzaja, no cóż, ludzie niekoniecznie najlepsi w tym biznesie i mamy co mamy

A tacy cavs tylko czekaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs też by nie wybrzydzali. Amnestiowany Boozer to prezent (zwłaszcza, że mając kasę od Bulls, mógłby zgodzić się na niższy kontrakt i po prostu walczyć o tytuł) i nie wierzę, że w Alamo City nie przyglądają się uważnie, co wyprawiają w Chicago. :tongue:

 

Boozer tu nie będzie miał nic do gadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs też by nie wybrzydzali. Amnestiowany Boozer to prezent (zwłaszcza, że mając kasę od Bulls, mógłby zgodzić się na niższy kontrakt i po prostu walczyć o tytuł) i nie wierzę, że w Alamo City nie przyglądają się uważnie, co wyprawiają w Chicago. :tongue:

 

 

bardzo ale to bardzo uważnie....

 

chodzą głosy że nawet brak zapasowego SF nie jest taki bolesny bo załatwiaja to rotacją Belli Manu z ławki co od biedy mozna nazwać jakąś koncepcją a na Boozera wyczekują nie rzucając się na żadne na razie WZMOCNIENIA.....

 

podpisano swoich

 

czekają 

 

patrza na Aminu/Matrixa

 

tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.