Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2014/15


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

GeDDo, nie, ja nie pluję do Twoich trejdów, nawet nie pamiętam, że je robiłeś z wańcem. Ale skoro już je przypomnialeś, no to to jest tylko dowód na moją tezę ;)

Mylisz się. Z Wańcem nie zrobiłem ani jednego dealu z tego co pamiętam. A już na pewno nie pozyskałem od niego Lebrona czy też Paula. Problem polega na tym, że ja byłem aktywny, a Waniec trochę mniej. No i tu należy szukać przyczyny. To się tyczy wszystkich wymian i wszystkich ekip i wszystkich GMów. Jeśli ktoś jest aktywny to prędzej czy później (nawet z bardzo słabej ekipy) wyciągnie maksimum. A jeśli ktoś ma trochę inne podejście, to nawet z dobrej nigdy nic dobrego nie ugra. No i taka jest prawda. A blokowanie wymian w trosce o dobro przyszłych/nowych userów? Bez jaj. Kogo teraz obchodzą nowi GMowie, którzy za kilka sezonów wstąpią do ligi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulek - antek Ci wyłuszczył meritum.

 

to jest zabawa i chyba najprzyjemniejszą częścią (może oprócz steala z draftu...) są trejdy.

czasem ludzie kilka dni negocjują, lowballują, oczerniają towar przeciwnika i wybielają własny, wyszukują dziwaczne statystyki, żeby potem dojść do zgody i najlepsze że często obaj kontrahenci uważają że wydymali frajera.

a potem Ty się wpierdalasz i psujesz całą zabawę.

ja bym na taki trejd w keeperze nie poszedł, ale nie robi tego świeżak z miesięcznym stażem tylko doświadczony user, więc przyjmij że ktoś widzi większą różnicę między LBJ a Drummem niż Ty czy ja i daj się bawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puszczać trejd,

bulek do rosji malować obrazy marksa.

co to ma być?

buła się pochylił i ktoś go wydymał?

życie

nie nastawiaj bulek swojej dupy w imię równości i sprawiedliwości.

chce być radziem fbx2?

niech będzie

jego wybór

nie sprowadzajmy ligi do wymian jak najrówniejszych najsprawiedliwszych w komisza mniemaniu.

dogadali się 

klepneli

dajcie bułce lebrona niech ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, puszczać trejd, tylko w tej chwili, jak ktoś za Mario Chalmersa pozyska Joela Embida i pick#12, to evrybady morda w kubeł, bo mamy precedens.  :onthego: Rola komisza sprowadza się od dziś do startu ligi na Y! i apdejtowania składów. Może to wyjdzie na dobre, a może nie... Czas pokaże.

Gratulacje kolek23 - świetny deal.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, puszczam ten trejd, ale nie sądzę, bym w końcowym rozrachunku nie miał racji. Jeśli taka wola ludu, to ok, ja obrońcą uciemiężonych nie będę.

 

Tylko please, bez zbędnych insynuacji w moją stronę, bo ja w końcu też walnę z grubej rury, a po co to komu? Jesli nie możecie wytrzymać bez kpin, pójdźcie do mordowni, walnijcie coś do przygodnego gościa może ulży.

 

I naprawdę, ja tu nie chcę robić żadnego stalinizmu, blokowanie nie robi żadnej kur.. frajdy, nie jestem też post-prl-owcem, że chcę jakieś zasady równości tu wprowadzać. Ale jeśli chcecie prawo dżungli to ok, może liga na tym zyska, a może nie. Zobaczymy.

A tak w ogóle w simbaskecie też były kiedyś zasady, może nadal są, że pensje muszą być równe w granicach 10-15% i nikomu to jakoś nie przeszkadzało. Tutaj jak się raz sprzeciwiłem, od razu jest tu robiona jakaś kampania wrześniowa przeciwko mnie. I tak dziwne, że się całe forum nie rzuciło, może olewusy z roto by o sobie przypomniały :D

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj bulek, ja naprawdę nic do Ciebie nie mam, nie sądzę, żebyś miał jakąś manię rządzenia, chciał być tyranem czy cokolwiek z tych rzeczy. Po prostu wyszła taka a nie inna różnica zdać w ocenie potencjału, umiejętności, wartości zawodników i mam nadzieję, że nie będzie to rzutować w żaden sposób na dalszej współpracy i rywalizacji.

 

Jeżeli pamiętasz to przy określaniu zasad w Roto Dynasty pisałem kilka miesięcy temu, że moim zdaniem jeżeli dwóch GM'ów ciśnie sobie łapy i są zadowoleni z ustaleń, to nikt nie powinien się tu wpierdzielać, o ile nie ma mowy o jakimś oszustwie typu "ja ci oddam teraz graczy i wygraj nimi ligę, a za rok ty mi wyślesz pakiet gwiazd za gruszki".. Przyznam, że nigdy nie brałem pod uwagę możliwości, że można sobie rozwalić skład za drobne, a potem zrezygnować z teamu - mam taki charakter, że sam staram się zawsze odpowiadać za swoje błędy i ponosić wynikłe konsekwencje. Jednak sądzę też, że w tym wypadku nie należy brać takiej opcji pod uwagę. Oboje odnosimy z tego dealu korzyści o których pisałem ja, jak i inni użytkownicy.

 

No hard feelings?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Ciebie Kolek akurat doskonale i akurat do Ciebie nic nie miałem. Po prostu podawałem w wątpliwość i podaję nadal sens tego trejdu dla buły, bo z tego nie wyjdzie ani team contendera ani team tankującego - tu ja widzę jedną wielką totalną abstrakcję, grożącą tym, że w końcu buła zrozumie błąd, ale w ten sposób, że się wyoutuje z ligi. Ale ok, spoko - mogę się nie wpieprzać w żadne trejdy, będę puszczał mniej lub bardziej równomierne, bo szczerze mówiąc, nie chcę robić nic innego, szanuję dobrą wolę obu stron, bo przesadne blokowanie zniechęca ludzi do rozmów, wiem o tym doskonale. Tutaj po prostu doszło wg mnie do rażącej dysproporcji, oczywiście na Twoją stronę kolek, niemniej faktycznie, buła nie jest jakimś tam żółtodziobem, można zakładać że wie, co robi i okresu ochronnego tu zakładać nie muszę. Ale powiem wprost - jeśli w niedługim czasie buła znów zaimponuje jakimś dziwactwem, zacznę się zastanawiać, o co tutaj chodzi. I mam nadzieję, że nie tylko ja.

Niemniej w żadnym wypadku o Ciebie, Kolek to w ogóle nie chodziło, nie ujęłem tego w ten sposób, że wydymałeś biednego bułę, whatever, bo to nie jest na zasadzie, że jeden jest złodziejem, a drugi poszkodowanym, zdecydowanie nie traktuję żadnego trejdu w tych kategoriach.

 

I mam nadzieję, że się teraz rozumiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wszystkim przypomnieć o mojej liście dostępnych zawodników:

Marc Gasol 29 46,95  
Nick Young 29 32,35 
Vince Carter 37 31,40 
Mo Williams 32 27,10

 

Zwłaszcza Marc jest bardzo ciekawą opcją dla teamu z aspiracjami mistrzowskimi. Chętnie przyjmę młodego i zdolnego gracza na każdą pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Collison miał niezły sezon będąc backupem, teraz jest w s5 Kings i znając jego pociąg do zdobywania punktów, czeka go niezły upside.

No ale reszta faktycznie mocno taka sobie.

 

Hermann jest nowym userem, więc tutaj jakiś pewien okres ochronny być powinien.

 

Edit. No ale rzecz jasna bloka nie mam zamiaru stosować, po prostu subiektywnie też uważam, iż pierwszy deal Hermanna mocno średni.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam.

 

serio, to były długie i męczące(pewnie nas obu negocjacje)

 

to nie jest 'Bron, hermann mocno chciał Collisona, którego nie chciałem oddac długo.

 

bronił nie będę, uwazam,ze nie traci - 29lat. - contender zawsze zablokuje ;]


Trochę niedowartościowany ten Millsap. 

kiedy ktos realnie nawet pewnie go dowartosciuje, bedzie juz past prime, takie zycie.

 

E: co by nie było hermann wyszedł 1st z opcją, ja tylko uprzednio zapytałem o Sapa.

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.