Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga Mistrzów


washko

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz sie pogubilem, gdzie odpisywalem... Na yasku chyba :-) W kazdym razie dla porządku i tu odpiszę, że mnie nie tylko ta propozycja nie przeszkadza, ale ją wręcz entuzjastycznie popieram.

No ja też wolę pisać w jednym miejscu, ale ta liga jest o tyle wyjątkowa, że grają nie tylko ludzie stąd, więc dubluję info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i się udało - mamy komplet. W ostatniej minucie regulaminowego czasu Dig potwierdził udział, co oznacza, że mistrzowie e-Nba.pl stawili się w komplecie. Komplet menedżerów - i wkrótce zespołów - oraz link do ligi w pierwszym poście. Draftujemy 13.10 o 22:00 - do zobaczenia.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nad czym głosować  ;) ustaw 20 z urzędu, 30 sekund to jest parodia i przedłuża draft.

To zawsze zdążę zrobić, ale wolałbym uniknąć sytuacji, w której okazałoby się, że dominują 30 sekundowcy i rozpoczną się pretensje ;)

Tak swoją drogą - dostajesz na maila info o nowych postach w lidze na yahoo? I jeśli tak, to czy dostałeś info o ankiecie?

Tak mi sie przypomnialo... moge zmienic temat watku zeby uwzglednic na ktory to sezon?

Jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga I Dig - potwierdzony!

Fajnie, ze sie zdecydowal w ostatniej chwili... tym bardziej, ze...

 

Gramy w 15. To chyba lepiej się nie mogło złożyć ;]

A propos idealnej wielkosci, tak sie zastanawiam nad planem odnosnie LM na przyszlosc...

bo lig roto przybywa, wiec co w przypadku jak nie bedzie odmow? Liga bedzie liczyla np 20 GMow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.