Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2014/15


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Początek żenujący, a teraz dodatkowo jeszcze kontuzja Westbrooka - jak żyć?

 

 

Russell Westbrook suffered a small fracture in his right hand, according to coach Scott Brooks. Westbrook is likely going to miss 4-8 weeks

 

...

 

Sprzedam Westbrooka :)

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shandluję tych co zawsze (Martin dzisiaj 70+), dołóże Brandona Daviesa bo tani i będzie stukał w PHI, dołożę Price'a w LAL bo Lin to pizda i dołożę Garreta Templa walczącemu zanim wróci Bradley Beal. Sami ważący ok. 15, będą robili 35.

Piekny koncert zyczen, brakowalo jeszcze tylko gwiazdki z nieba... ale malo wazacej! ;-)

 

i Marcos z dupy zrobil kolejnych Marshallow , super

Huh? Tzn czyja produkcja tak Ci sie wziela znikad?

 

A propos, moja ekipa zaczela tak slabo, ze chyba nie ma co udawac, ze mam szanse powalczyc...

 

ktoś mi przypomni dlaczego Radzio nie poleciał z ligi?

Jacyś rozsądni ludzie stwierdzili, że powinien zostać. Tak chyba było.

Mozna latwo ustalic co i jak poszlo bo watek ciagle wisi...

http://www.e-nba.pl/topic/3391-fbx-fbx1-ankieta-usuniecie-radzia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek Vesely juz go nawet w lidze nie ma, i teraz moje pytanie do znawców regulaminu fbx, np do wilqa, czy  wtakim przypadku mozna postappic podobnie jak np z Sariciem, czyli zostawic sobie do niego prawa ?

 

Jose Calderon za pick Kings, trade z piotrkiem.

 

Roger, technicznie to bedzie wygladac tak ze wywalam Calderona na waivers, a ty go tam podczep do piotrka skladu, no i oczywiscie pdczep pick piotrka do mego skladu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarty, zartami..ale Jan Vesely? Delambert?

To byla prawda rowniez w momencie glosowania! Wtedy to nie przeszkadzalo, a teraz ma miec znaczenie?

 

Janek Vesely juz go nawet w lidze nie ma, i teraz moje pytanie do znawców regulaminu fbx, np do wilqa, czy wtakim przypadku mozna postappic podobnie jak np z Sariciem, czyli zostawic sobie do niego prawa ?

Wg mnie nie bo to "draft-and-stash", a nie "grab-and-stash" ;-) Tzn dotyczy tylko pickow draftowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny koncert zyczen, brakowalo jeszcze tylko gwiazdki z nieba... ale malo wazacej! ;-)

 

Wilq, dobrze że na nasz basket nie przyjechałeś w końcu, straszna z Ciebie jędza.

 

Do what you've got to do, Roger... that ?

 

p.s. Od dzisiaj torpeduję wszystkie Twoje ogłoszenia.

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.