Skocz do zawartości

Złota Malina


PI3TR45

Kto powinien dostać Złotą malinę?  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto powinien dostać Złotą malinę?

    • Stephon Marbury
    • Steve Francis
    • Paul Pierce
      0
    • Allen Iverson
    • Kevin Garnett
    • Tracy McGrady
    • Baron Davis
    • Carlos Boozer
      0
    • Pau Gasol
      0
    • Carmelo Anthony


Rekomendowane odpowiedzi

PI3TR45:To prawie tak samo jakbyś zasugerował, że Bell tyle samo znaczy dla Suns co Bowen dla Spurs, albo, że Bell jest All - Starem / Superstarem / liderem... Jest? Radzę się nad tym zastanowić

 

Naprawdę nie wiem w którym miejscu swojej kariery Bowen był liderem swojego zespołu. Wtedy kiedy grał dla Miami czy Philadelphi?Piszesz, to tak samo jakbym zasugerował, że że Bell jest All - Starem / Superstarem / liderem co pozwala myśleć, iz osobe BB można podpiąc pod jedno z tych trzech określeń. Dziwnie to napisałeś...

 

O znaczeniu dla zespołu... Patrzac z perspektywy brzydkich fauli, które czesto sa niewidoczne dla sędziów, tak. Za maleńki przykałd możemy tutaj podać Ray Allena, Vince'a Cartera i wielu wielu innych. Porównując ich jako obrońców (wystarczy patrzec po osiagnięciachi wyborze do All-Defensive Team) więc rzeczywiście masz racje. Ale patrząc np. z perspektywy przydatności zespoówi, Bowen rzuca trójki (akurat w tym sezonie to ważnych nie trafił) w ważnych/często decydujących momentac, Bell też.

 

Bowen broni świetnie, ale często pomagając swojej obrnonie zagraniami niezbyt czystymi, o czym juz wspomniałem. Powiedzmy, ze Bell też. I wreszcie role jakie odgrywają Ci panowie w swoich zespołach róźnia się zasadniczo, co jednak wynika z tego w jakich teamach graja (dajmy nawet to ile punktów zdobywaja średni na mecz). A także zasadniczo róźni sie okres jaki w lidze przebywaja. Więc jesli mówimy o "znaczeniu dla zespołu" Bowena dla SAS i Bell'a dla Suns, to naprawdę nie wiem gdzie dostrzegasz taka drastyczną róźnice pomiędzy nimi. A jeśli nie dostrzegasz, to nad czym się miałem zastanowić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bellowi nie należy się malina (malinka? na ciemnej skórze i tak nie będzie widać Graboś! :wink: ) ta którą przyznajemy, ale jako królowi flopa i symbolowi pomyłek sędziów już możemy go (symbolicznie) wymienić chociaż to trochę inna konkurencja tzn jakieś wyróżnienie mu się tak czy tak należy;]

Wreszcie ktoś mnie choć po części zrozumiał, chodziło mi własnie o taka nagrodę o jakiej pisze Pietras i próbowałem to tłumaczyć przez kolejnych kilka postów, ale niektórzy niestety nie zrozumieli.(Pietras, skąd wiesz, że na ciemnej skórze nie widać malinki, miałeś jakąś ładną mulatkę kiedyś :?: :wink: )

 

 

 

Manhatan94, przeczytaj jescze raz wszystkie moje posty w tym temacie i radze zrobić to uważniej, przecież sam pisałem w poprzednich kilku postach że Bellowi nie przyznałbym złotej maliny, ale o tym już pisałem w poprzednich postach, więc zapraszam do uważnej lektury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to moj ostatnio post bo juz sobie wszystko co do tej malinki wyjasnilismy ale jescze slowko wyjasnienia i z mojej strony co do tematow pobocznych tutaj koniec, nie ma sensu robic zbednych OT

 

I własnie o to w tym wszytkim chodzi, Bowen by się w suns nie odnalazł według mnie bo on jest bardzo dobrym obrońcą i w drużynie która nie broni on nie za bardzo miałby co robić, choć też pewną rolę by pełnił. Natomiast Bell jest przeciętny nie tylko w ataku ale i w obronie i to wcale nie zależy od tego w jakim zespole gra, wcześniej w Jazz też jakoś się nie wybijał ponad przeciętną, grał chyba nawet gorzej niż teraz i nadal uważam że z Bella żaden obrońca, skoro obrona to jego podstawowe zadanie w zespole, a nawet nie załapuje się do 10 najlepszych obrońców ligi, Bowena nie ma co to porównywać, to zupełnie inny poziom.

 

Wiesz Marion rok temu tez bodajze nie załapał sie do top10 najlepszych obroncow a odmowisz mu umiejetnosci w tej dziedzinie? Ja nie, a nie znalazł sie tam ze wzgledu na to w jakim gra zespole. Podobnie moze byc z Bellem. Poza tym jezeli nazywsz go przecietnym obronca to z drugiej strony nie wymagaj by był w top10 w defensywie(bo tam tacy nie trafiaja wiec zdecyduj sie na cos-dla mnie jest conajmniej 4 lepiej broniacych guardow od niego wiec do top10 załapac sie nie powinien, tym bardziej z Suns) tym bardziej z zespołu ktory obrone ma gleboko w powazaniu a zajmuje ich tylko atak i smiem nawet zaryzykowac stwierdzenie ze sam Bell czesto nie angazował sie do konca w defensywe bo z ich taktyka nie było do tego potrzeby.

Zrozum, ze nikt z Suns nie załapałby sie łatwo do top10 bo tam nikt nie zwraca uwage na obrone(pewnie nawet spora czesc obserwatrów skupai sie tylko na ich offensywie), kazdy ja olewa a nawet najlepszy obronca indwydualnie sam nic nie zdziala, bo nie bedzie kogos kto wyjdzie mu ewentualnie do pomocy.Dlatego Bell gra przecietnie, bo raz ze jest taktyka a nawet jakby sam gral w pojedynke to bylby to raczej bicie głową w mur. Nie wymagaj wiec od niego cudow, a widze ze tego oczekujesz...

 

Może i jest to przesada, ale takie miałem odczucie wtedy to pisząc, może przesadziłem, zobaczymy co będzie grał Bell w pryzszłym sezonie, wtedy przekonam sie czy słusznie uważam go za jednego z największych floperów i chamów w lidze ,czy się myliłem. Wink

Nom, napewno przesadziłes. A nawet jezeli sie nie mylisz to na maline nie zasluguje napewno(pierwszy post) a co do tej malinki to oczywiscie mozna sie zastanowic, mysle jednak ze mialby tez jakas konkurencje :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.