Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktos ciekawe namiary na album "Be" Commona?

mam go na dysku, a kupilem w e-mule :wink: . Ale szczerze mowiac to przecietny ten album. Wczesniej czytalem kilka pozytywnych recenzji i po przesluchaniu sie zawiodlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wasz ulubieniec Funky Filon był wczoraj w Śpiewających fortepianach :lol: jego przeciwnikami byli Mandaryna i Michał :lol: .

2. Wyszła płytka POE- prawdopodobnie najbardziej oczekiwany album roku. Jak wrażenia :?: :!: bo myśle że ktoś oprócz mnie już ma tą płytke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah Quickly widzialem to.. FF nie tylko nie potrafi rymować ale on nie potrafi także spiewać, gorszy byl od Mandaryny.. :lol: Pierwszy raz oglądałem ten program w całości (chcąc nie chcąc program jest idiotyczny) to wyczekałem i pare razy zoobaczyłem w akcji FF , fajnie tańczy, nieźle się porusza no i ta bluza z ECKO ziomalska jak mało co.. To już Wiśnia był lepszy.. Jedyne co mi się podobało w FF to były te jego ostre, gęste brwi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz quickly ja niezamykam sie na zadnego rodzaju gatunki i odchyly muzyki :roll:

 

 

a tak naprawde, to wakacyjna atmosfera, dobry kawalek na imprezke, chociaz w sumie faktycznie ostatnio cos zlego sie ze mna dzieje - oprocz tego kawalku sciaglem sobie platynowe sombrero brx`a i uwaga!! ooooo wez to poczuj :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz quickly ja niezamykam sie na zadnego rodzaju gatunki i odchyly muzyki :roll:

 

 

 

no wiesz ja też się nie zaamykam :wink: Jazz, Hip-hop, Rnb jakieś inne ambitnejsze piosenki. Chodziło mi że sięgasz po taką łatwizne że równie dobrze mogłeś sięgnąć po 18L.- "Słuchowisko" (apropo chłopaki bydą razem z Mezo w opolu ciekawe jaki rodzaj muzyki reprezentują :twisted: )

No to tyle :wink: a wracam do tego POE bo nie chce mi się wierzyć żebyście tej płytki już nie słyszeli i nie mieli swojej opini. Moja jest tutaj http://www.slizg.com.pl/index.php?act=r ... d=44&Apg=0 jakby ktoś chciał oczywiście.

A no i wyszedł nowy kawałek Piha- 2004. Sciągnąć można z http://www.hip-hop.pl.

Piss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://hip-hop.pl/lib/getit.php?type=mp3&id=1091525062

 

wesol mowilem ci, ze krakowska scena rosnie w sile, pamietasz??

 

yezyez yo staje sie znowu coraz bardziej popularne, wiadomo ze nie do wszystkich moze do wszystkich trafia ich texty, tak jak zreszta jest to w przypadku innych krakowskich skladow jak intoksynator czy firma, ale ten kawalek naprawde warto sciagnac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n mam juz ta plyte, Quickly. Narazie jestem po pierwszym przeslychaniu i jest niezla, czasami nawet swietna. Najbardziuej podobaja mi sie utwory: Wsłuchaj sie, Raj mlodocianych Bogów i T ja mam flow. Bit Emadeo jest swietny, bardzo oryginalny czesto. Ostry jak zwykle klasyk. Myśle ze to bedzie kolejna plyta katowana przeze mnie. No to wracam do słuchania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://hip-hop.pl/lib/getit.php?type=mp3&id=1091525062

 

wesol mowilem ci, ze krakowska scena rosnie w sile, pamietasz??

 

yezyez yo staje sie znowu coraz bardziej popularne, wiadomo ze nie do wszystkich moze do wszystkich trafia ich texty, tak jak zreszta jest to w przypadku innych krakowskich skladow jak intoksynator czy firma, ale ten kawalek naprawde warto sciagnac...

Nie otwiera mi sie link ale może tak:

YezYez jest naprawde kozackie :twisted: ostatnio podobno pierwsze miejscu w HopBęcu mieli więc klimat.

Kraków zawsze będzie się kojarzył z INS i z Firmą, a YezYez to przeżytek.

 

Mogę zrobić reklame :?: :!: eee nie :wink: :

PSCH- "...Które radio lepsze Eska, Zetka czy Rmf Fm, weź się lepiej przełącz na 103.30 FM- Trójka PR jakbyś nie wiedział..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam jeszcze POE ale ze dzis jest taki ffajny dzien jak Dzien Dziecka to oprócz kaski to zarzyczam se własie nowy Asfaltowy albumik, i jade dzis do medii sobie zakupic go 8) Jestem bardzo ciekaw tej plytki ze wzgledu na to ze Ostry który po JazzWWolnychChwilach był dla mnie bez 2 zdan najlepszym MC w karaju, po Jazzurekcji troche spadł u mnie :? Jazzurekcja jakos mi nie przypadla do gustu ... dlatego teraz po nastepnej plytce OSTR'a wymagam duzo bo wiem ze on jest w stanie zrobic taki album :wink: Co do plyty roku to niewiem czy nawet POE jest w stanie przebić (juz klasyk)"Drewnianej Małpy Rock" Gurala czy chocby takie świetne plytki jak "Receptura" Pokahontazz lub "W Pogoni Za Lepszej Jakosci Życiem" Małolata i Ajrona ?? No ale to sie okaze jeszcze dzis wieczorem jak POE bedzie sie krecic w moim odtwarzaczu 8)

 

PozdRoo :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam jeszcze POE ale ze dzis jest taki ffajny dzien jak Dzien Dziecka to oprócz kaski to zarzyczam se własie nowy Asfaltowy albumik, i jade dzis do medii sobie zakupic go 8) Jestem bardzo ciekaw tej plytki ze wzgledu na to ze Ostry który po JazzWWolnychChwilach był dla mnie bez 2 zdan najlepszym MC w karaju, po Jazzurekcji troche spadł u mnie :? Jazzurekcja jakos mi nie przypadla do gustu

to nie wiem czy przypadnie Ci też POE skoro Jazzurekcja się zbytnio nie widziała. Jazzurekcja najpierw mi sie nie widziała zbytnio ale jak sobie dałem spokój i potem przesłuchałem pare razy to już wiedziałem na czym polega piękno tego albumu, tak samo możesz mieć z POE.

 

Piss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.