Skocz do zawartości

NBA All-Star Game 2014


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

a po co ci tam Duncan ? gość z całym szacunkiem dla jego skuteczności gry powinien dostać nagrodę "MBP all time" ( tłumaczac skrót Most Boring Player ) ze swoim 12 cm wyskokiem dosiężnym.

 

a co już do samego meczu to uwazam ze zachód przegrał przez Duranta który za wszelką cenę chciał rzucić najwiecej punktów i  zgarnąć MVP meczu, niestety w koncówce zabrakło skuteczności. Trzymałem kciuki za Griffina..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co ci tam Duncan ? gość z całym szacunkiem dla jego skuteczności gry powinien dostać nagrodę "MBP all time" ( tłumaczac skrót Most Boring Player ) ze swoim 12 cm wyskokiem dosiężnym.

 

 

Za tego typu opinie powinien być ban. Jakiś krótki, tak żeby był czas się zastanowić. Później oficjalne przeprosiny i powrót do pisania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to obejrzałem, o k**** jaka żenada... wkurwiłem się, bo liczyłem na coś ciekawego, jedyne co się nadaje do pokazania komukolwiek to Griffin z pierwszej połowy i kilka pojedynczych akcji Irvinga, Walla czy kogoś tam. I jeszcze ten paraolimpijski festiwal trójek... O marnym Jamesie już nawet nie napiszę, żeby nie zostać uznanym za hejtera, ale, k****, naprawdę żałuję że to obejrzałem. Dobrze, że zaraz skoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to obejrzałem, o k**** jaka żenada... wkurwiłem się, bo liczyłem na coś ciekawego, jedyne co się nadaje do pokazania komukolwiek to Griffin z pierwszej połowy i kilka pojedynczych akcji Irvinga, Walla czy kogoś tam. I jeszcze ten paraolimpijski festiwal trójek... O marnym Jamesie już nawet nie napiszę, żeby nie zostać uznanym za hejtera, ale, k****, naprawdę żałuję że to obejrzałem. Dobrze, że zaraz skoki.

lekka przesada,rozumiem gdyby oni co tydzień ze sobą grali,ale raz w sezonie da się taki mecz przełknąć,szczerze to wolę obejrzeć najlepszych zawodników w jednym meczu,niż zwycięstwo drużyny X z tankującymi wackami,przypieczętowane w 1Q :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam pier*olicie, wszyscy tylko narzekają i bojkotują weekend gwiazd, oo zobaczcie jaki ja jestem inny nie obejrzałem all star weekend, a wy co hehe dalej oglądacie to gówno? come on,  mimo, że jest kiepski poziom konkursu wsadów itd, to ja i tak lubię sobie to pooglądać, takie oderwanie się od codzienności w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.