Skocz do zawartości

NBA All-Star Game 2014


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

Calkiem spoko ten ASW w tym sezonie calkiem ogladalny tylko zjebali konkurs wsadow a potencjal byl, 1 wsad i mamy mistrza co do c***a?

 

 

Kompletnie położyli dramaturgię konkursu. Zakończyli go w momencie, w którym tak naprawdę powinien wkraczać w najciekawszą fazę.

 

Fajny dunk Walla, poza tym IMO jakieś ospałe to było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalny ? Nie mam dostępu do LSD, więc nie miałem tych samych wrażeń artystycznych :pride:

 

Gówno uderzyło w wentylator - tyle można póki co o tym ASW14 powiedzieć...

na szczęście dla nba małe gówno a wentylator ogromny>>>

 

pokaz umiejętności wyszedł w fazę pokazu słabości po ćwiczenia bardzo łatwe a chyba nie przypominam sobie bezbłędnego wykonania kanonu koszykówki>>>>>

 

jestem zdegustowany poziomem skillsów< mecze młodych poza bijatyką @ gniewnych na bezmózgim dystansie mało epickie (drummowi #x wypadła w sumie jeszcze łatwa zbiórka więc mógł wykręcić lepszy wynik) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignazz, prawda jest taka że rising stars challange jest od zawsze **ujowe i w tym roku w związku z pojedynkiem dion vs tim jr to i tak było jedno z lepszych które widziałem ever, była jakakolwiek namiastka competitiveness , normalnie tego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę - o ile to nie sarkazm. Drake jest jaki jest, ale chcąc być drugim Jay-Z pewnie wpłynie na Raptors, aby zrobiło porządne show. Swoją drogą wracając jeszcze do wczoraj to pierwszy raz widziałem ASW z pustymi miejscami na hali. 

 

 

jeśli się nie mylę to już od paru lat w piątek na rising stars challenge są pustki na trybunach, co zresztą zupełnie nie dziwi --- nawet jakbym mieszkał 5 minut z buta od hali i dostał bilet na piątek za darmo to raczej bym nie poszedł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktoś powiedziec kiedy zaczyna się dzisiaj mecz West vs East? Na canal + sport jest transmisja o 1 ale nie mam zamiaru wstawać o 1, jeśli ten mecz ma sie zacząć np o 2 czy o 3. Proszę o szybką odpowiedź

 

Jakoś po 2, bo i studio i oprawa.

 

Co do Skills Challange. Brawa dla Jacksona! Nie ma to jak spacer po bułki do sklepu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe zasady niestety wszystko zepsuły, a szkoda bo mogło być zacnie. Zaczęło się kompletnie z dupy, robienie wsadów w drużynie nie miało najmniejszego sensu. Potem było już jednak znacznie lepiej, bo Wall i George zaskoczyli naprawdę świetnymi paczkami. Niestety kiedy myślałem, że zaczyna się to rozkręcąć to konkurs dobiegł końca. Shit. Wielka szkoda, że nie było jeszcze jednej rundy.

 

Wypada ocenić każdego z biorących udział.

McLemore - spodziewałem się po nim więcej. Jego wsad nad Shaqiem był mało pomysłowy, mało już było w historii SDC przeskakiwania nad kimś? Ten w drużynówce bardziej mi się podobał, niby też nic wymyślnego, ale pokazał, że ma piekielny wyskok.

Ross - mocne roczarowanie, chyba liczył, że wszyscy spuszczą się na widok Drake'a i zapomniał, że przydałoby się pokazać coś ciekawego. Ok, niby ta paczka pod nogą była ok, ale po pierwsze - George zrobił coś znacznie trudniejszego, po drugie - po zeszłorocznym triumfatorze można było spodziewać się czegoś więcej.

Barnes - potrzebował trzech prób na zrobienie takiego czegoś? Serio? Przypomniał mi się Gerald Wallace i jego legendarny występ w SDC 2010. Pamiętamy. Allbo przynajmniej ja pamiętam.

Wall - fakt, najlepsza paka konkursu. Tym bardziej szkoda, że nie miał szansy zrobić jeszcze z dwóch wsadów.

George - pozytywnie mnie zaskoczył, jego 360(?) pod nogą było grube.

Lillard - niby wydawało się, że ma najmniejsze możliwości z całej szóstki, a jednak zaprezentował się lepiej niż myślałem. Wsad w drużynówce pod noga był ok, ten w pojedynku z Rossem też w miarę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli się nie mylę to już od paru lat w piątek na rising stars challenge są pustki na trybunach, co zresztą zupełnie nie dziwi --- nawet jakbym mieszkał 5 minut z buta od hali i dostał bilet na piątek za darmo to raczej bym nie poszedł

tak tylko na slam dunku widać całe połacie pustych krzeseł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem na szybko te konkursy bo gadanki nie chcialo mi sie ogladać.

 

Konkurs wsadów slaby, ale mało kiedy był mocny ale zawsze IS BACK! sie pojawi jak ktos zapoda przyzwoity wsad.

Ogólnie mały kunszt.

 

 

Reszta konkursów też jakos nie pod mój gust. Stary jestem i czasy mnie moze wyprzedziły, ale troche mało zabawy w tej zabawie imo.

Slaby konkurs shooting stars gdzie zaledwie 4 pozycje generowały doze szczescia aby trafic z połowy boiska.

 

Ciekawe w którą stronę pójdzie cały weekend, choć z drugiej strony mało mnie interesuje. Niech sie chłopaki bawią dobrze za oceanem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ross zaprosił Drake'a.. A raczej Drake pewnie sam się zaprosił. To gracz "No props" więc pokazałby coś lepszego, gdyby mógł.

 

Moim zdaniem nie ma co oceniać wsadów, to była porażka. Część freestyle była fajna, jak rozgrzewka. Idealne do walki East vs West. West podeszli do tego bardziej kreatywnie, ale to były pudła. Chłopaki mogliby to robić jak prawdziwi dunkerzy.. Podania o tablicę, loby...

 

Po części freestyle powinna pojawić się część właściwa czyli 1vs1, ale nie po 1 wsadzie.....

 

-----

 

Ja bym poszedł na wszystkie Eventy weekendu gwiazd. Koszykówka to koszykówka, a tu w dodatku same gwiazdy. Nie skorzystać (gdyby było za darmo) to byłby po prostu grzech. Ale wiem jak to jest w internecie :grin: Jedni cieszą się z koszykówki inni są od krytyki :smile:

 

-----

 

Natomiast co do shooting stars.. To tylko przecież 4Fun. Cały All Star Weekend jest dla zabawy robiony, ale Shooting Stars jak i Mecz gwiazd to oczywiście wyłącznie do pooglądania.

Edytowane przez Nr10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ross, George, Wall i Lillard w konkursie na starych zasadach mogliby zapewnić naprawdę niezłą rozrywkę.

 

Nie wiem, czy to NBA narzuca taki styl rozgrywania konkursów, czy TNT ma większe wpływy i chce, żeby gwiazdami wieczoru byli panowie z Inside The NBA, ale najciekawszą częścią sobotniej części ASG był turniej wygrany przez EJ`a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.