Skocz do zawartości

NBA All-Star Game 2014


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

Lillard? Przecież oprócz Barnes'a to on miał najgorszą packę, ta cisza po jego dunku była znamienna, w ogóle z dupy zaczął podszedł jak gdyby nic i tylko zapakował... zero jakieś oprawy

Podobała mi się oprawa Ben'a z Kings no i Ross też coś zrobił

Wydaje mi się ze jak by PG za pierwszym razem włożył piłe to by z Wallem wygrał. To Johna nie było coś mega zadziwiającego.

Reszta słaba ale nie tak jak zawsze 

aa no i MVP dla Andre? jak te jego 25 zbiórek to większa cześć nabita bo nikt inny nie skakał. zresztą tam był jakiś inny prawdziwy center na boisku?

dla mnie najlepszy motyw póki co to 1 on 1 Hardaway'a i Waiters'a 

Edytowane przez devilnevercry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sdc powinni brac udział najlepsi dunkerzy na świecie, tylko w takim wypadku nie mogli by to być gracze nba. ale w sumie czy przez to publika była by zawiedziona? niektorzy potrafią zrobic takie dunki że widownia napewno by przebolała brak windmilla jakiegos all-stara...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA nie przestanie mnie zaskakiwać. Zjebali coś co było solidne, nigdy nie porywające, ale też nigdy nie dołowało po prostu sprawdzian najlepszych trójkowiczów dodanie do tego całego kosza money balls było słabsze niż próby zatrzymania dłużej w celi trynkiewicza. Jak coś jest robione na siłę to ma ogromne szanse na marny efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszedł na wszystkie Eventy weekendu gwiazd. Koszykówka to koszykówka, a tu w dodatku same gwiazdy. Nie skorzystać (gdyby było za darmo) to byłby po prostu grzech. Ale wiem jak to jest w internecie :grin: Jedni cieszą się z koszykówki inni są od krytyki :smile:

 

 

Ty może tak,ale Amerykanie już raczej nie.Koszykówka w wydaniu NBA to w tej chwili 5 sport jeżeli chodzi o popularność w USA.To dzieki temu mamy takie atrakcje jak pedalskie koszulki,dziwne formuły SDC czy "genialne" projekty rzutów za 4 punkty/poszerzenia boiska i reklam na koszulkach.Własze ligi zrobią wszystko żeby - dopóki jest jeszcze możliwość - wyciągnąć kase od naiwnych.Nikt jednak chyba nie przypuszczał,że nadejdzie dzień kiedy na ASG zawodnicy bedą biegać ubrani w praktycznie piłkarskie koszulki.Tak jak mówił John Wooden - NBA to nie jest prawdziwa koszykówka tylko show.NIestety miał racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pierwszego time outu bylo wiecej lepszych dunkow niz przez caly wczorajszy konkurs.

Ciekawie sie to zapowiada, ja tam ogladam :tongue:

a tak w ogole zawsz uwazalem Jamesa za idiote ale klocic sie z sedziami na ALL STAR GAME to naprawde trzeba miec tupet...

Paul moze jest 1st round exit ale po tym jak wszedl zrobilo sie o wiele ciekawiej

 

btw Griffin po pierwszej kwarcie 18 pkt, wow

Edytowane przez tomeczeg20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie gdzie można obejrzec mecz gwiazd online? torrenty nie bardzo

A Ty musisz oglądać all-star.... człowiek z taką wiedzą i z takim nosem to powinien nam tu przed meczem rozpisać kwarta po kwarcie jak to będzie wyglądało :P

A tak, żeby nie było offtop jestem po 1st half i mnie się ten mecz naprawdę podoba. Z początku bałem się tych cegieł z WEST, ale CP#3 zrobił taką różnice.... Oby 2nd half był równie dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.