Skocz do zawartości

FIBA Mistrzostwa Świata w koszykówce mężczyzn (World Cup 2014)


danny

Rekomendowane odpowiedzi

Całe mś mieli takiego dnia konia, że wszystkich rozwalali średnio 30-stoma?

 

a co to za druzyny były te 'wszystkie'? kto tam gral i czym sie w swiecie koszykowki w ostatnich latach wyroznil? i czy naprawde myslisz, ze Litwa, z ktora do przerwy wygrywali 8 punktami w polfinale, byla sporo lepsza od Serbi, z ktora do przerwy wygrywali 26 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnica między USA a resztą świata faktycznie się zmienia- na korzyść USA przez ostatnie 10 lat strasznie. 

 

Nie wiem jak w ogóle można o tym dyskutować czy argumentować, że jest odwrotnie a różnica się zaciera. USA grali którym składem ? Czwartym ? Ewentualnie jakby polegli w finale z Serbią czy Hiszpanią to i tak ośmieszają resztę świata strasznie. 

 

Co by się działo gdyby pograli np. 

 

CP3-Curry-James-Griffin-Duncan ? Albo nie : Westbrook-Wade-Durex-Davis-Jarron Collins ? Albo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja idzie dokładnie w tą samą stronę co na realgm,tam pewien gościu doszedł do wniosku że stany wygrywają bo praktycznie wszyscy zawodnicy są czarni.Wiadomo pula genetyczna jest po stronie czarnoskórych,do tego dochodzi pełne zawodowstwo et cetera, et cetera i o tym można dyskutować bo to że Europa pozostaje w tyle coraz bardziej chyba nie ulega wątpliwości.Nie bez znaczenia jest to iloma potencjalnymi zawodnikami dysponują małe kraje typu Litwa(tym bardziej należą się gratulacje) czy nawet Francja,Hiszpania w porównaniu do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest czym się podniecać? Na świecie i tak numero uno jest piłka nożna. NBA odchodzi od Europy bo u nas jest kryzys jeśli chodzi o kasę w sportach drugiego szczebla a w Stanach ligi nie dostały aż tak po dupie. USA to wielki kraj z tradycjami do swoich sportów rodzimych. Jeśli Europa Zjednoczona wystawiła pierwszy garnitur to nie byłbym pewny aż takiego zwycięstwa USA. Marc, Dirk, Batum, Dragić, Parker to mogłoby być ciekawie, ława Noah, Diaw, Ibaka, Gasol, Teletovic, Gortat, Lampe ;) Gallinari, Bellineli, Teodosic, Bogdanovicjak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koelner proszę cię. 

 

CP-James-Durex zniszczą wszystko co nie tylko Europa ale i cały świat wystawi. Mówię to z bólem bo nie lubię żadnego z nich i nie zamierzam nikogo gloryfikować ale przepaść jest olbrzymia. 

 

Jedna sprawa to geny a inna sprawa to doping :) Dolary przeciwko orzechom, że większość z USA ma dupy skute jak poduszka na igły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koelner proszę cię. 

 

CP-James-Durex zniszczą wszystko co nie tylko Europa ale i cały świat wystawi. Mówię to z bólem bo nie lubię żadnego z nich i nie zamierzam nikogo gloryfikować ale przepaść jest olbrzymia.

No cześć, co tam?

 

Dorzuciłbyś tam Dragicia, Batuma, Gallinariego i już jest Win Europy. No chyba że teraz a 2012 to przepaść, stare dzieje.

 

Taki mecz a la golfowy Ryder Cup byłby super - co dwa lata Stany na Europę, raz u nich raz tu, zbieranie pieniędzy na jakieś dzieci w Olsztynie, pierwszy event najlepiej w Belgradzie bo tam kibice fajną atmosferę robią tylko nie wiem jak są nastawieni na zjednoczoną Europę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby faktycznie rzucili jakąś grubszą kaskę dla zwycięzców i gwiazdorom chciało się grać jak zespół, a nie gwiazdorzyć to USA wystawia dwie równorzędne piątki, które samym intensity, zapierdalaniem po parkiecie robią na początku Q3 gwizdek kierownika pociągu i odjazd. Nikt mi nie powie, że ganiający za Twoim rozgrywającym na zmianę CP3 i Westbrook, atletyczne monstra a'la LeBron, Antek Davis i rzucający fadeawaye przez ręce z szesnastej przez plecy Durex i Anthony nie wygrają tego meczu. No fucking way. I nie jest ważne, kto stanie po drugiej stronie boiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za druzyny były te 'wszystkie'? kto tam gral i czym sie w swiecie koszykowki w ostatnich latach wyroznil? i czy naprawde myslisz, ze Litwa, z ktora do przerwy wygrywali 8 punktami w polfinale, byla sporo lepsza od Serbi, z ktora do przerwy wygrywali 26 ? 

I ją ostatecznie pokonali 28 pkt.

No cześć, co tam?

 

Dorzuciłbyś tam Dragicia, Batuma, Gallinariego i już jest Win Europy. No chyba że teraz a 2012 to przepaść, stare dzieje.

 

Taki mecz a la golfowy Ryder Cup byłby super - co dwa lata Stany na Europę, raz u nich raz tu, zbieranie pieniędzy na jakieś dzieci w Olsztynie, pierwszy event najlepiej w Belgradzie bo tam kibice fajną atmosferę robią tylko nie wiem jak są nastawieni na zjednoczoną Europę.

W pierwszym meczu rozwalili Hiszpanię 30-stoma? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym meczu rozwalili Hiszpanię 30-stoma? 

No a w drugim siedmioma więc gdyby dodać im jeszcze tych Batumów i Dragiciów to jakieś wygrane by mieli. Nie pisałem przecież że Euro niszczyłoby USA zawsze i wszędzie. Odpowiadałem na stwierdzenie, że przepaść jest olbrzymia i CP3-James-Durex zniszczą wszystko co inni mogą wystawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dorzuciłbyś tam Dragicia, Batuma, Gallinariego i już jest Win Europy. No chyba że teraz a 2012 to przepaść, stare dzieje.

 

 

A przede wszystkim NOWITZKIEGO i PARKERA!

 

Inna sprawa, ze potencjal ludzki w USA jest bardzo głęboki i tak nawet najlepszym skladem Europa mogła by wygrać 2, 3 mecze w serii best of seven. Musimy sie z tym pogodzić, że gonimy Amerykanów w kopaną, a oni w basket. Nie mozemy, my Europejczycy być we wszystkim najlepsi i trzeba zdać sobie  ztego sprawę.

 

Popatrzmy jacy goście naturalizowani Amerykanie robią różnicę w składach zespołów europejskich, a  w nba albo sie nie sprawdzili (np Pooh Jeter) albo nawet sie nie znaleźli (chociażby "nasz" Logan)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a w drugim siedmioma więc gdyby dodać im jeszcze tych Batumów i Dragiciów to jakieś wygrane by mieli. Nie pisałem przecież że Euro niszczyłoby USA zawsze i wszędzie. Odpowiadałem na stwierdzenie, że przepaść jest olbrzymia i CP3-James-Durex zniszczą wszystko co inni mogą wystawić.

Mam pytanie czy według Ciebie w poprzednim sezonie międcy Philly, a Spurs czy Heats istnianała ogromna przepaść czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.