Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - komentarze


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a ja to pieprzę. Miałem inną koncepcję, którą większość by tu skwitowała - "spoko fit" , "bezpiecznie" itd. Ale, talent wise ? Przecież to draft, do c***a pana, trzeba brać najlepsze co jest. A czy w momencie mojego picku był jeszcze dostępny zawodnik na półce Stocktona ? Isiah, ale do Kobego to już w ogóle nie ma o czym mówić. Kidd ? To ja już wolę Stocktona. 

To tak jak Koelner. Shaq to force nie z tej ziemi, ok. Ale to jest ALL TIME FANTASY DRAFT. Zespoły będą wypełnione kozakami. I chociaż Reggie to jest genialny fit do Shaqa to jest to jednak "tylko Reggie" i musisz dalej napraaaawdę dobrze kombinować, żeby kogokolwiek przekonać, że zespół w którym w drugiej rundzie wybrałeś Reggiego będzie w stanie klepnąć zespoły, w których będzie np. Moses i TD.

Co do fitu, tak, będę miał problem. Ale skoro wybrałem Kobego z tych konkretnych lat, gdzie nie monopolizował gały jak "stereotypowy Kobe" to Stockton, który jak na rasowego PG przystało trochę z piłką grał, to jednak był first pass, a poza zagrywkami na KB chciałbym jakieś picki zagrać. Poza tym wyciąga gały jak niemal nikt w historii ligi, defense gra pierwszorzędny - w all time drafcie nie ma bagatelizowania obrony PG, na każdej pozycji dobrze mieć obrońcę, zwłaszcza jeżeli nie odbywa się to kosztem ataku. No i palił trójeczki na dobrym poziomie, co uważam za mega ważne. 

 

Co do lat - sorry Panowie, nie będę pajacował, ze jestem znawcą 90's i gdybym miał szukać, dowiadywać się kiedy Stockton grał najlepiej, to czekalibyscie co najmniej do północy. Wybrałem lata, gdzie zaszedł najdalej, rzucał za 3 i nie obawiam się specjalnie że pogryzą sie z Kobim. Te finały oglądałem i myślę, że John z tych lat i tak jest good enough.
 

Generalnie Drexler to kolejny steal bo ostał się do końca II rundy co jest dziwne. 

 

Ba
 

no cichy to bird

 

To dla mnie póki co rewelacja tematu. Poza Georgem. Sorry Rappar ale dojebałeś piździe uszy słonia.

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wszyscy skumali o co chodzi w tej zabawie.

 

Wybieramy top PEAK all-time wśród graczy, a nie najlepsze kariery do budowania dynastii.

 

Stąd mój wybór TMaca tak wysoko (~top25 peak all-time), stąd wybór Hakeema z 1st, stąd w ogóle wybór Penny'ego.

 

To nie lista all-time, gdzie tak bardzo liczą się sukcesy, tytuły, nagrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa budowa drużyny zgodnie z koncepcją.

Wszystko pięknie i chociaż sam przy ocenie matchupów będę orędownikiem tego by trzymać się najmocniej gameplanu i rostera, gdyż CzekoladowoMarcowy romantyzm (czyt; słowa klucze: #MJ23, #90's, #MichaelJordan23, #agdyby? #TheSecret, #Godfather) może nam wypaczyć zabawę to wrzucanie do dyskusji all-time chłopaszka, który zaczął dopiero swoją karierę jest mocno ryzykowne. Zwłaszcza, że nikt by go nie wybrał do końa 3 rundy i musiałeś o tym wiedzieć. Kontrowersją chcesz nas przekonać ? Swoją wielką wiarą, że zasłużył na pick w 2 rundzie ?

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie i chociaż sam przy ocenie matchupów będę orędownikiem tego by trzymać się najmocniej gameplanu i rostera, gdyż CzekoladowoMarcowy romantyzm (czyt; słowa klucze: #MJ23, #90's, #MichaelJordan23, #agdyby? #TheSecret, #Godfather) może nam wypaczyć zabawę to wrzucanie do dyskusji all-time chłopaszka, który zaczął dopiero swoją karierę jest mocno ryzykowne. Zwłaszcza, że nikt by go nie wybrał do końa 3 rundy i musiałeś o tym wiedzieć. Kontrowersją chcesz nas przekonać ? Swoją wielką wiarą, że zasłużył na pick w 2 rundzie ?

Gdybym miał pewność, że się uchowa, to bym poczekał. Ale gość gra na poziomei Duranta i Lebrona i liczyć, że wytrzyma do 3 rundy to jest spore ryzyko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wybieramy peak ale T-mac over Drexler/Webber czy Robinson over Barkley to sorry. Wyboru PG nie skomentuje.

 

Chodzi o to jak grali przez te 2 lata- T-mac jest przejebany ale zdarzało mu się znikać, Robinson z tych lat nie jest nawet top 5 wysokich.

 

Koncept jest ważny oczywiście, rozumiem argumenty, że wybiera się konkretnych graczy z konkretnych lat pod wizję zespołu ale come on.

 

A i dodam, że patrzymy też na PO i tutaj wybory z lat 14 PO nie zagrają a ja nie zamierzam bawić się w jasnowidza kto jak zagra, więc siłą rzeczą jedynie PO 13 będę brał pod uwagę.

Edytowane przez wowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wybieramy peak ale T-mac over Drexler/Webber czy Robinson over Barkley to sorry. Wyboru PG nie skomentuje.

 

peak TMac to gracz (dużo) lepszy od Drexlera.

Barkley talent-wise to na pewno czołówka ever, ale co z tego skoro poza 80 zaletami ma też 90 wad?

 

Powołujecie się często na realGM - TMac jest tam na #25 miejscu w Peak all-time - a wielu poważnych członków i tak chciało go umieścić wyżej. Barkley dla porównania jest #23, a Drexlera nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybrano, mam tylko nadzieję, że wowo będzie dalej wybierać w swoim stylu to będę miał trzon co się zowie ;]

 

 

 

Powołujecie się często na realGM - TMac jest tam na #25 miejscu w Peak all-time - a wielu poważnych członków i tak chciało go umieścić wyżej. Barkley dla porównania jest #23, a Drexlera nie ma...

 

mógłby ktoś rzucić linkiem do tego ?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Koelner

 

nie grasz trójkątów? Czemu nie Ray Allen?

miałem w poprzednim fantasy Ray Allena i zarzucali mi że jest cipą ,rzuca raz 1/7 ,raz 5/6 itp itd. więc biorę 24.3 pts ts59% w finale i najlepszego 3 pointera z jajami. dla Shaqa? bajka. 

 

 

peak TMac to gracz (dużo) lepszy od Drexlera.

Barkley talent-wise to na pewno czołówka ever, ale co z tego skoro poza 80 zaletami ma też 90 wad?

 

Powołujecie się często na realGM - TMac jest tam na #25 miejscu w Peak all-time - a wielu poważnych członków i tak chciało go umieścić wyżej. Barkley dla porównania jest #23, a Drexlera nie ma...

 

 

to peak t-mac to jest pizda w meczach pod ciśnieniem . jak w rs sobie stukał albo w jakiś śmiesznych meczach i go doceniasz to Twój biznes. John Paxon miał gorsze statsy w rs niż w PO dlatego go biorę, Miller ma lepsze statsy w finale w 6 meczowej serii gdzie trzeba się skupić niż w rs więc go biorę i tyle. all-time to jest rywalizacja jeden mecz a nie seria czy cały sezon więc bierze się prawdziwych graczy a nie zawodniczków. taka różnica. ja tak to widzę , zależy od koncpecji i obserwacji. wolę brać z bostonu jamesa poseya niż jakiegoś abdul-rahima. jestem polakiem  i jebie mnie realgm. 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to peak t-mac to jest pizda w meczach pod ciśnieniem . jak w rs sobie stukał albo w jakiś śmiesznych meczach i go doceniasz to Twój biznes. 

Ok, czyli ustalmy raz na zawsze:

 

Michael Jordan 1984-89 to pizda, bo nie potrafił wyprowadzić flamastra i pary skarpetek do ECF

Lebron James to pizda, bo dostał kompromitującego sweepa w Finałach i nie potrafił razem z Boobie Gibsonem przejść Orlando Magic z Hedo Turkoglu jako swoim man2man

 

Przypomnijcie sobie gdzie był Dirk Nowitzki zanim dostał prawdziwy support od Cubana (przede wszystkim rim protection).

 

TMac grał bardzo dobre serie w PO, ale najzwyczajniej w świecie nie jest closerem na miarę największych. Dlatego poszedł z #23 a nie z #3. Period.

 

Gdyby nie support, to niewielu słyszałoby o Durancie-zwycięzcy - pewnie też kręciłby sie ze swoją marną watahą koło I rundy PO robiąc staty na miarę TMaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem którędy będe grał p&r.

jak będziesz miał nasha/stocktona i amare/malone to ok. będę musiał szukać wyjścia. tak to nie wyskakuje mi z pomysłami jak dh12 w poprzednim fantasy że jordan będzie kreatorem albo będzie grał picki ponieważ był zajebisty ,atletyczny i mógłby tak grać. shaq też mógłby grać picki i mógłbym wziąć nasha ponieważ shaq jest skoczny i wielki i można wymyślić że z nashem grałby zajebiście bo nawet jako stary grał z nim świetnie ale nie grał tego wtedy gdy był peak. więc ja nie jestem tolkienem i nie będę bawił wyobraźni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my man koelner

 

Czekolada ale ja nie czepiam się samego wyboru T-maca czy PG ale faktu, że poszli w c*** za wysoko i to zwykła głupota. Poza tym to tylko dwa picki i nie chcę krytykować ale idziesz w stronę super hiper RS zespołu a la Clippers.

 

Wielu z was powie, że powinienem brać Drexlera ale po pierwsze go nie lubie, po drugie brak trochę 3pt range jednak. Poza tym Webber nie wygrał misia w 02 to niech ma chociaż tytuł w drafcie enba :) 

 

Mam dwóch top 5 podających wysokich all time, najlepszego na post i najlepszego na high post. 

 

Przypomnę, że Webber w popzednich draftach poszedł odpowiednio z 23 numerem (e-basket) i 27(e-nba) a tam graliśmy od wcześniej daty przez co więcej zawodników było dostępnych.

Edytowane przez wowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.