Skocz do zawartości

Los Angeles Clippers 2013/14


eramus

Rekomendowane odpowiedzi

bez legit midrange j. jego passing skills, transition offence, postup game beda znowu malo warte w kwietniu

Przecież Blake to nie jest post up player w tym sezonie. Całe szczęście, że ktoś mu wbił do głowy że wiercenie głową dziury z Arizony do Podlasia to nie jest najlepsza metoda na zdobywanie punktów.

 

Półdystans musi siedzieć - to jasne - bo inaczej będzie można do zabójczego face up game Griffina podchodzić z trochę większą rezerwą niż obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej listy ewentualnie Ibaka i West, ale jak dla mnie jedyni PF będące lepsze obecnie w lidze to Dirk, Bosh, Aldridge i Duncan. Jego midrange w miarę wygląda, zresztą da się dominować bez tego przy takim zakresie ruchów. Przecież wczesny Duncan nie miał dobrego mid range i jeszcze gorszy passing. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej listy ewentualnie Ibaka i West, ale jak dla mnie jedyni PF będące lepsze obecnie w lidze to Dirk, Bosh, Aldridge i Duncan. Jego midrange w miarę wygląda, zresztą da się dominować bez tego przy takim zakresie ruchów. Przecież wczesny Duncan nie miał dobrego mid range i jeszcze gorszy passing

 

jak wczesny? ten z basenu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej listy ewentualnie Ibaka i West, ale jak dla mnie jedyni PF będące lepsze obecnie w lidze to Dirk, Bosh, Aldridge i Duncan. Jego midrange w miarę wygląda, zresztą da się dominować bez tego przy takim zakresie ruchów. Przecież wczesny Duncan nie miał dobrego mid range i jeszcze gorszy passing. 

Duncan na PF to chyba z miliard lat nie grał, co do reszty to może Bosh (nie ma się gdzie chłopak wykazać więć trzeba go w offseason uwolnić- free BOSH! ) no i Aldrigde ale teraz trochę spuśćić z tonu ale możliwe że są lepsi obecni od BG ale to chyba jednak ta sama półka 

jak dla mnie to BG spory postęp zrobił w swojej grze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej listy ewentualnie Ibaka i West, ale jak dla mnie jedyni PF będące lepsze obecnie w lidze to Dirk, Bosh, Aldridge i Duncan. Jego midrange w miarę wygląda, zresztą da się dominować bez tego przy takim zakresie ruchów. Przecież wczesny Duncan nie miał dobrego mid range i jeszcze gorszy passing. 

 

ale ja nie pisalem kto jak gra w rs tylko o jego przydatnosci  po, jumper blakea jest strasznie questionable , regularnie ogladam jego schooting chart i zmienia sie jak w kalejdoskopie , jakies 2 miesiace temu byl tragiczny , miesiac temu widac bylo poprawe a teraz znowu sie pogarsza , pozatym wez pod uwage ze griffin zawsze oddaje open schoty  (tylko lebron mial wiecej miejsca w ostatnich finalach :) ,jest prowokowany do oddawania jumperow ,  kazda przeciwna druzyna w ciemno bierze blakea jumshotera, griffin jest najlepszym? pf w transition offence ale co sie stanie gdy znowu przyjda zli spur czy memphis, i nie bedzie easy points tylko blotna koszykowka ? jaka bedzie przydatnosc griffina ktory nie broni i nie ma dobrego J ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duncan na PF to chyba z miliard lat nie grał, co do reszty to może Bosh (nie ma się gdzie chłopak wykazać więć trzeba go w offseason uwolnić- free BOSH! ) no i Aldrigde ale teraz trochę spuśćić z tonu ale możliwe że są lepsi obecni od BG ale to chyba jednak ta sama półka 

jak dla mnie to BG spory postęp zrobił w swojej grze

 

a jak Tiago gra pod koszem w S5 to gdzie gra Duncan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesny czyli z pierwszy lat w NBA, nie wiem 98-02?

Lepiej byś atdf zająl w końcu.

 

to się pomyliłeś

 

już w NCAA na 4 roku Duncan miał jedno z lepszych podań wysokich ( 3,2 APG  rok 1997) w dziwny sposób nawet trafił w dwóch ostatnich latach 13 trójek i bardzo dobry rzut...z mida właśnie

owszem każdy element poprawiał ale rozciagasz to do 2002 roku gdzie był produktem skończonym i kompletnym

 

siła timmiego była jego dosyć wysoka kompletność jak już w chodził do NBA i dlatego zdanie twoje 

 

Przecież wczesny Duncan nie miał dobrego mid range i jeszcze gorszy passing

 

uważam za dość kontrowersyjne

 

jeszcze gorszy passing robiąc w 2001 3,7 APG?

 

tylko raz przebił ten wskażnik w rekordowym 2003 roku (3,9)on był w 3-4 roku przygody w NBA kompletnym passerem a nie z jeszcze gorszym passingiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze zdanie zostało przekoloryzowane.

Ogólnie Duncana teraz to przypisywałbym do C

Jak dla to jakieś dwie kategorie dzielą przekoloryzowanie od równości zwrotów: ogólnei teraz to przypisywałembym do C, a milard lat nie grał na pf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.