Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Tecu napisał:

Ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi w tych dwóch ostatnich dealach? 

Jak ktoś się chce pozbyć picków to zapraszam do mnie jeżeli to takie gorące kartofle. 

Nie no deal Bux-Heat jest zrozumiały, te picki słabe a Ashigaru ma w tym roku chyba 5 1stow wiec lepiej je sobie rozłożyć na następne lata, no ale ten deal Kings-Sota to dla mnie dziwny ruch, zwłaszcza ze Kings w ciągu 5 najbliższych lat będą mieli tylko 1 swój pick, tegoroczny :) no ale ja jeszcze słabo ogarniam tutejsze value (plus nie korzystam z csv) wiec może ten van Horn to ukryta bestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keith Van Horn za 2 bańki to bardzo fajny grajek, ale Kings muszą być baaaardzo optymistyczni co do swoich szans na dobry wynik w kolejnych latach (MJ to stary dziad już i nawet za rok może nie dać PO) - imho Kings powinni raczej szukać kogoś komu mogliby wcisnąć Davisa za te picki - tak żeby na FA mieć siano na kogoś konkretnego (taki Ain...Ashigaru by się pewnie skusił xD) 

8 minut temu, Tecu napisał:

Oddaje dwa słabe a zyskuje jeden słaby. Gdzie w tym logika? 

w 2034/35 Heat mogą już jechać na oparach - więc to raczej dwa słabe (niskie numerki w słabiutkim drafcie) za los na loterii (gdzie szczególnie w 2035 będzie spora szansa trafić coś fajnego)

imho z perspektywy Bucks (którzy i tak mają milion prospektów) to jak najbardziej spoko ruch

z perspektywy Heat też zrozumiałe (kasy na FA nie będzie a będzie sporo wolnych slotów w składzie więc pewnie Ignazz liczy, że chociaż jeden z tych dwóch okaże się kolejnym Comegysem :) - a jak nie to i tak wiele nie ryzykuje, bo core ma raczej zaklepany na 2-3 lata).

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to nam chodziło w wymianie. W pełni świadomie za ryzyko utraty lepszego picku wziąłem dwa na teraz bo sałary spuchło i muszę mieć dostępnych młodszych graczy na teraz. Ruch Bucks jest moim zdaniem tez logiczny bo to kupienie losu na loterii gdy zdziadzieja mi Hill Boo i Dee. Ten 33/34 to może być u mnie bardzo trudnym sezonem i w pełni rozumiem ryzyko oddania 34 stad protected 5. 
 

niezauwazalnie tez pozyskałem dwóch ciekawych graczy pod kosz bo Elden lubi widzę na L4 posiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym transferze Heat mają już na przyszły rok 7 zawodników za jakieś 72 mln  i 2 picki w 1 rundzie czyli kolejne +/- 6 baniek. :)

Będzie niezła gimnastyka w offsezonie :P

Z drugiej strony na ten moment Heat to contender, TOP3 w lidze, który spokojnie może zagrozić 76ers czy Pistons, tylko czy będzie za co $$$ utrzymać poziom w przyszłym roku  

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Carlos Boozer zaraz ci ogoli głowę a potem wypastuje glace. Grzeszysz @Krzemo

on mi ostatnio 19/14 robi. 

Nie jest dobrym obrońca ale dużo widzi i zwiększa asysty. Ciężko się go kryje 

Przesadziles Ignazz, Dziadki jak zwykle czepiaja sie Pretendentow i chcebysmy doplacali assetami do dobrych graczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.