Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Tak, ale dalej blokuje Ci to capspace póki nie zostanie podpisany kontrakt 

co rundę jest reset -> więc jak złożyłeś oferty w etapie 1szym i żaden grajek nie podpisał to do etapu 2giego wchodzisz z czystą kartą

generalnie jakoś pod koniec PO coś pewnie naskrobiemy odnośnie FA ;) 

aha - a przed PO łapcie TIP ŻYCIA (to dla tych co będą w PO), który ja ogarnąłem dopiero jako komisz xD zmiana gospodarza w PO (czyli między game 2 i 3, 4 i 5 i potem co mecz) jest liczona jako DWA DNI -> to ważne w kontekście kontuzji (czyli jak grajek będzie miał jeszcze jeden dzień kontuzji wg stronki po game 2 tzn że w game 3 może zagrać).

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Kiedy komisze ukrócą cyganowi cyganienie? :)

Ja właśnie tak myślę, że od następnego sezonu trzeba będzie zrobić jakieś ograniczenia. Do tej pory była pełna dowolność ze względu na mały ruch na rynku, w obecnej sytuacji trzeba będzie się zastanowić nad jakimiś ograniczeniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krzemo napisał:

Dobra, dobra ... ale po co ten trejd GSW, to nie Duncan się połamał :) ?

No dlatego zmieniaja Tima na Kevinka 

1 minutę temu, SlaKB napisał:

Ja właśnie tak myślę, że od następnego sezonu trzeba będzie zrobić jakieś ograniczenia. Do tej pory była pełna dowolność ze względu na mały ruch na rynku, w obecnej sytuacji trzeba będzie się zastanowić nad jakimiś ograniczeniami

No jak dla mnie mozliwosc transferow zwrotnych jest bez sensu ale skoro pozwoliliscie to cóż 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

No dlatego zmieniaja Tima na Kevinka 

No jak dla mnie mozliwosc transferow zwrotnych jest bez sensu ale skoro pozwoliliscie to cóż 

Obecnie panuję wolna amerykanka, wszystko było po to, żeby pobudzić rynek, ale myślę że od następnego sezonu powinny zajść jakieś zmiany, ale póki co można korzystać :)

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krzemo napisał:

Na gorszego zawodnika + pick ? Przy ryzyku, że będą poza PO :)

Zależy co kto potrzebuje- dla jednego lepszy dla innego gorszy- cenę ustalił rynek

 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

o to, że jesteś skończonym kutasem i co deal assety zgarniasz :P

W Twoich ustach to jak komplement 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Krzemo napisał:

 

O co tu chodzi ? :)

 

o to, że GSW i tak by pewnie rezygnowało z picku bo będą chcieli utrzymać zarówno Carmelo jak i Duncana Garnetta a Garnett jest jednak ciut lepszy

jak zgadzam się z tezą, że Qcin to cygan tak akurat ten deal jest mocno zrozumiały imho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.