Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Sylvinho. napisał:

Ja głównie zdecydowałem się na tę wymianę że względu na win rating mojego zespołu, a tu jest dość średnio i Garnett na pewno by odszedł, dlatego też Dirk na rok dłuższym kontrakcie mi tu lepiej pasuje.

Jakbyś mu dobrze sypnął to by nie odszedł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Cytując to co January napisał: "ledwie 27 loyalty, ledwie 20(!!) greed, a aż 89 play for winner" pewnie miałoby to znaczenie podczas free agency szczególnie, że win rating mojego zespołu jest dość słaby.

A tak btw. od ilu zaczyna się max dla Garnetta ?

16,2 mln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No J trochę tutaj poszedłem w gambling- Allen najlepszy, ale Garnett również top grajek i bardzo dobry fit do Bynuma na przyszłość jak zdecyduje się przedłużyć z Blazers (na co o dziwo mam szanse bo win rating mam wyższy niż takie Houston :D) - no i na osłodę pick Mavs (choć tutaj jeśli przedłuży ze mna Garnett zostanie wykorzystany do zejścia z Vuceviciow i Duhonow) i swap przyszłoroczny Hawks/76ers- wiec zwrot uważam za ok. 
 

Ogolnie śmieszna historia z tym Garnettem, bo okazało się ze jego miesięczne wypożyczenie do Raptors + oddanie Manu i Griffitha dało mi :

35mln oszczędności w salary na lato (Ewing,Griffith)

2 interesujące picki pierwszorundowe (76ers/Hawks 32’ i Mavs 34’) 

Rajona Rondo.

Co mi przyspieszy proces przebudowy o jakieś ~2 sezony i już za rok będę mógł się włączyć do walki o PO przy udanych campach. 
 

Dirka zastanawiałem się czy nie zostawić u siebie ale stwierdziłem, ze Bardziej potrzebuje Garnetta z jego iobrona,  Dirk mimo tego ze jest całkiem zajebisty to jest gorszym fitem do zespołu niż Garnett, a o Allena najbardziej bałem się ze ze mna nie podpisze latem bo nim zainteresowanie będzie zapewne większe niż Garnettem podczas FA.

To tyle, z perspektywy czasu żałuje tylko wymiany Ewinga do Hawks, bo tam uzyskałem zdecydowanie słaby zwrot, no ale cóż, nie ogarniam jeszcze trade value w simce, choć z wymiany na wymianę zaczynam powoli łapać różnice między Stara Gwardia a młodymi Gniewnymi i sam jestem ciekaw czyje podejście okaże się ostatecznie zwycięskie.

 

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, julekstep napisał:

przeceniacie strasznie ten win rating

kasa kasa uber alles

No ja uczestniczylem tylko w jednym Fa nie znając za bardzo jego zasadzie  i nie mając kasy na nikogo poza Manu co mial br więc nawet nie analizowalem jak to wyglada, w tym roku już będę mial miejsce na maksa więc będę aktywniejszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

greed chyba :P

no jakies tam znaczenie to ma, ale kasa jest nr 1

Biorąc jednak pod uwagę, że na rynku będzie dużo kasy do wydania przykładowy Garnett może liczyć na maxa od kilku drużyn przez co jednak win rating, loyalty czy greed będą miały znaczenie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SlaKB napisał:

Różnie, podejrzewam że jakby dostał od Sixers np 13 mln, a od Bucks 14-15 to poszedłby do Sixers

Ok wolę dopytać, bo wszelkie BMFy, Karpie czy inne Jasie to zawsze forsują tezę, że gracz dla zwycięstw to odrzuci i 10 czy 20mln różnicy w kontrakcie i regularnie są o to spory w BeGM :)

Czyli Wasz system jest bardziej zbliżony do mojego podejścia. Podoba mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

A win rating na najbliższe FA będzie zaaktualizowany? Czy będą te wartości co obecnie a aktualizacja nastąpi przy kolejnym sezonie? I jaki okres się liczy do wartości win ratingu? 5lat? 10?

Nie mam pojęcia, gra to z automatu liczy. Z tego co można zauważyć największy wpływ mają ostatnie sezony + w jakimś stopniu historical performance

Po sezonie będzie pewnie aktualizacja

Blazers stosunkowo wysoki win rating mają ze względu na swoją historię, po sezonie pewnie poleci w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ostatnie pytanie, czy podczas FA można wykorzystywać wirtualnie capspace? 
mam 20mln wolnego miejsca 

w 1 turze składam 3 propozycje maksów (z priorytetami) czy nie mogę tak zrobić i muszę wybrać 1 gracza któremu zaoferuje maksa a resztę umów muszę podpisywać z salary które mi zostaje po odjęciu kasy zaproponowanej temu graczowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

I ostatnie pytanie, czy podczas FA można wykorzystywać wirtualnie capspace? 
mam 20mln wolnego miejsca 

w 1 turze składam 3 propozycje maksów (z priorytetami) czy nie mogę tak zrobić i muszę wybrać 1 gracza któremu zaoferuje maksa a resztę umów muszę podpisywać z salary które mi zostaje po odjęciu kasy zaproponowanej temu graczowi?

To drugie

Priorytetów nie możemy wprowadzić ze względu na ograniczenia gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.