Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Koelner napisał:

Stary , @julekstep mnie lubi więc żywotność Duncana jest wydłużona a nawet odmłodnieje jak Krzysiu Ibisz , tym bardziej że simka uwzględnia to że Duncan miał z 3 życia i żeby nie trója Ray Allena to byłby jedynym MVP z siwawą brodą w dodatku @Krzemo to stary kibic WKSu z e-basketu a on lechiście krzywdy nie zrobi :P 

Od Ibisza nie zabardzo rozumiem 😛 ale mam nadzieję że Td będzie grał do 40 legit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

ja bym chcial zeby TD kiedys wywalil Blazers z PO...ale sam nie wiem czy on nie zdazy na emeryture pojs zanim w Oregonie playoffy zobacza xD

Poniekąd już w zeszłym sezonie ich wywalił ... ok w zasadzie wielcy ptb byli ogólnie za ciencyzeby awansować 😁ale z tego co pamiętam to jakby ostatni mecz rs wygrali ze mną to by awansowali. Rezerwy dałem ale Td chyba grał, tam Yao chyba ściągnąłem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

ja bym chcial zeby TD kiedys wywalil Blazers z PO...ale sam nie wiem czy on nie zdazy na emeryture pojs zanim w Oregonie playoffy zobacza xD

XD ale wiesz ze Knicks graja w innej Konfie wiec najwcześniej w Finale się spotkamy?:D

45 minut temu, eMeS napisał:

Cancerem nie jest, ale jest mocno przepłacony 

Mocno przeplacony, o jakieś, Hmm 15 mln na sezon xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eMeS napisał:

 

On jest ciut lepszy od Pau Gasola, więc wiesz :P

CVBe mi pisał ze Gasol zajebisty, 20-10 maszyna z obrona 

Teraz, julekstep napisał:

no może z Blazers się nie udało do tej pory, ale trzeba przyznać że swoje cegiełki podokładałeś pod tworzenie kilku innych PO teamów xD

Dna Blazers rozsiane po całej lidze! 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj nie krytykuje czyichś ruchów kadrowych, bo kim że ja jestem aby tak czynić :P ale tym razem chyba przez ból d. sobie pozwolę :D Cavs to do po wejda następnym razem jak chyba Thomas ponownie w drafcie będzie szedł, i dla zasady nie chodzi mi o tego 5'9 thomasa, choć tutaj pewnie proroctwo moje by się @eMeS spodobało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elwariato napisał:

zazwyczaj nie krytykuje czyichś ruchów kadrowych, bo kim że ja jestem aby tak czynić :P ale tym razem chyba przez ból d. sobie pozwolę :D Cavs to do po wejda następnym razem jak chyba Thomas ponownie w drafcie będzie szedł, i dla zasady nie chodzi mi o tego 5'9 thomasa, choć tutaj pewnie proroctwo moje by się @eMeS spodobało :)

A czemu ból dupy? :D Bo nie chce Billupsa, a wzialem Dorrella?  Dorrell duzo lepszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.