Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Pablo81 napisał:

Suns in: Clifford Robinson

 

Spurs - Pacers - Knicks - Suns

Pacers in: KJ, Gooden, Smits, Andre Miller, Cook

Pacers out: Ridnour, Odom, Brand, Ilgauskas, Grant, 2nd Sun '34

Spurs in: Ridnour, Brand, Ellis, Harper, Evans, Bell

Spurs out: KJ, Gooden, Smits, Andre Miller, Andersen, 1st SAS 39

Knicks in: Ilgauskas, Grant, Stojakovic, Clifford Robinson, Odom, 1st SAS 39, 2nd Pho '34, '35, '36

Knicks out: Harper, Evans, Bell

Suns in: Andersen

Suns out: Ellis, Cook, Robinson, Stojakovic, 2nd Pho '35, '36.

@elwariato @Koelner @Braveheart22

@Krzemo @julekstep @SlaKB

Rezygnuję z tej wymiany. Prawo do wycofania się przysługuje obydwu stronom jak rozumiem. Proszę o anulowanie transferu Clifforda Robinsona do Suns, który został wykonany pod tę wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Pablo81 napisał:

@Krzemo @julekstep @SlaKB

Rezygnuję z tej wymiany. Prawo do wycofania się przysługuje obydwu stronom jak rozumiem. Proszę o anulowanie transferu Clifforda Robinsona do Suns, który został wykonany pod tę wymianę.

Pending dotyczy tylko nowych GMow :) wymiana jest potwierdzona, wiec musisz liczyć ze Suns lub Knicks znajda inna ofertę na któryś element wymiany, nie ma czegoś takiego jak „rezygnacja z wymiany”

Jesli się nie mylę to tak to działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

Pending dotyczy tylko nowych GMow :) wymiana jest potwierdzona, wiec musisz liczyć ze Suns lub Knicks znajda inna ofertę na któryś element wymiany, nie ma czegoś takiego jak „rezygnacja z wymiany”

Jesli się nie mylę to tak to działa :)

Masz może link?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo81 @Qcin_69 tu wykładnia co by was pogodzić :P

Zasady tradowania

 

Mały update i poprawki co do regulaminu transferowania:

 

  • Ogłoszony w tym topicu transfer będzie miał przez 3 kolejne dni status "pending".[/*:m:mvux2vwg]
  • W ciągu tych 3 dni każda ze stron może się rozmyślić i wycofać się z wymiany, tylko i wyłącznie w przypadku gdy obecna oferta zostanie zastąpiona inną z udziałem conajmniej jednego zawodnika z pierwszej wymiany a zawodnik ten będzie podpisany na umowę większą niż minimum.[/*:m:mvux2vwg]
  • W przeciągu 3 dni pendingu do akcji mogą (ale nie muszą) wkroczyć komisarze ligi w składzie: Maslon (New Jersey Nets), Popeye (Memphis Grizzlies) oraz RZArectah (New York Knicks).[/*:m:mvux2vwg]
  • Jeśli żadna z wyżej wymienionych okoliczności nie zachodzi - transfer wchodzi w życie.[/*:m:mvux2vwg]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eMeS napisał:

 

  • W ciągu tych 3 dni każda ze stron może się rozmyślić i wycofać się z wymiany, tylko i wyłącznie w przypadku gdy obecna oferta zostanie zastąpiona inną z udziałem conajmniej jednego zawodnika z pierwszej wymiany a zawodnik ten będzie podpisany na umowę większą niż minimum.

Czyli ja też mogę transferowac poszczególne składowe wymiany. Dziękować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, eMeS napisał:

@Pablo81 @Qcin_69 tu wykładnia co by was pogodzić :P

Zasady tradowania

 

Mały update i poprawki co do regulaminu transferowania:

 

  • Ogłoszony w tym topicu transfer będzie miał przez 3 kolejne dni status "pending".[/*:m:mvux2vwg]
  • W ciągu tych 3 dni każda ze stron może się rozmyślić i wycofać się z wymiany, tylko i wyłącznie w przypadku gdy obecna oferta zostanie zastąpiona inną z udziałem conajmniej jednego zawodnika z pierwszej wymiany a zawodnik ten będzie podpisany na umowę większą niż minimum.[/*:m:mvux2vwg]
  • W przeciągu 3 dni pendingu do akcji mogą (ale nie muszą) wkroczyć komisarze ligi w składzie: Maslon (New Jersey Nets), Popeye (Memphis Grizzlies) oraz RZArectah (New York Knicks).[/*:m:mvux2vwg]
  • Jeśli żadna z wyżej wymienionych okoliczności nie zachodzi - transfer wchodzi w życie.[/*:m:mvux2vwg]

W sensie ja nie mówię ze na milion procent mam racje :D ale to CBA zdaje się ze jest gdzieś z 2015 roku (i to nie kalendarzowego tylko simkowego xd) i ono chyba nie obowiązuje :D 

niech się wypowiedzą Komisze, ja po prostu kieruje się logika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

W sensie ja nie mówię ze na milion procent mam racje :D ale to CBA zdaje się ze jest gdzieś z 2015 roku (i to nie kalendarzowego tylko simkowego xd) i ono chyba nie obowiązuje :D 

niech się wypowiedzą Komisze, ja po prostu kieruje się logika :)

No jak nie obowiazuje. Jak jest napisane w internecie to znaczy, że prawda. Tylko 3 dni się skróciły, bo częściej simujemy. Szanowałbyś mądrości starszych stażem. Swoją drogą RZArectah... taki nick od razu wzbudza szacunek. A dzisiaj? julekstep, pfff... kiedys to byly komisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, eMeS napisał:

No jak nie obowiazuje. Jak jest napisane w internecie to znaczy, że prawda. Tylko 3 dni się skróciły, bo częściej simujemy. Szanowałbyś mądrości starszych stażem. Swoją drogą RZArectah... taki nick od razu wzbudza szacunek. A dzisiaj? julekstep, pfff... kiedys to byly komisze...

Tbh ja to CBA napisałem o tak o xd nie wiedziałem nawet ze takie coś Simka ma haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, julekstep napisał:

tia - z dnia na dzień a był mocno aktywny (i to nie tylko w temacie simkowym) :( 

może coś się ziomalowi stało 😕 albo jak @Kucio dostrzegł pełzający rasizm :P 

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Pending dotyczy tylko nowych GMow :) wymiana jest potwierdzona, wiec musisz liczyć ze Suns lub Knicks znajda inna ofertę na któryś element wymiany, nie ma czegoś takiego jak „rezygnacja z wymiany”

Jesli się nie mylę to tak to działa :)

g. prawda ty tam się znasz, ja tu teraz oświadczam że anuluje wszystkie moje wymiany z tobą oddawaj Alena i Jamisona :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.