Skocz do zawartości

Toronto Raptors 2013/14


jaggy007

Rekomendowane odpowiedzi

Caboclo

 

nie wiem czy była już o nim gadka zwłaszcza że nikt nic nie wie na jego temat ale jeśli wybrał go Masai a jak wiemy robi świetną robotę ajko GM Toronto to nalezy mu się kredyt zaufania

coś mi się wydaje że ten kolo może być stealem w tym drafcie, przecież Masai byle kogo by nie brał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caboclo

 

nie wiem czy była już o nim gadka zwłaszcza że nikt nic nie wie na jego temat ale jeśli wybrał go Masai a jak wiemy robi świetną robotę ajko GM Toronto to nalezy mu się kredyt zaufania

coś mi się wydaje że ten kolo może być stealem w tym drafcie, przecież Masai byle kogo by nie brał ;)

 

Caboclo może być stealem, ale w perspektywie 3-4 lat. W nadchodzącym sezonie może nawet nie zagrać.

 

@SkoczekS1

no właśnie, zapomniałem, że mamy sprowadzić Air Canadę do domu. Imo na ~20 min z ławki będzie dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe zdanie wypowiedział Masai, który stwierdził, że gdyby Bruno zgłosił się do draftu za 2 lata, to moglibyśmy nie mieć na niego szans. Według mnie nr. 20 w drafcie jak najbardziej pozwała na taki hazard. Jak wyrośnie na dobrego zawodnika, chociaż na jednym końcu bosika, to dobrze dla nas. Jak nie - trudno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, być może. Zauważ tylko, ze Raptors nie są ani w sytuacji totalnej przebudowy gdzie potencjał powinien dla nich odgrywać priorytetową role ani nie maja tak bardzo uzupełnionego składu żeby brać graczy z myślą o tym co pokażą za parę lat, bo obecnie i tak nie dostaną zbyt wiele szansy. Raptors powinni za wszelką cenę szukać jakości "na teraz", bo talentu tam jest wystarczająco i Hood takową gwarantuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, być może. Zauważ tylko, ze Raptors nie są ani w sytuacji totalnej przebudowy gdzie potencjał powinien dla nich odgrywać priorytetową role ani nie maja tak bardzo uzupełnionego składu żeby brać graczy z myślą o tym co pokażą za parę lat, bo obecnie i tak nie dostaną zbyt wiele szansy. Raptors powinni za wszelką cenę szukać jakości "na teraz", bo talentu tam jest wystarczająco i Hood takową gwarantuje.

Ale serio, Hood w ciągu 2-3 lat? by cokolwiek zmienił? Raptors mają na tyle młody skład, że spokojnie mogą z 3 lata czekać na kogoś kto ma potencjał allstara zamiast liczyć na ~2 winy więcej w RS, bo to, że ktoś taki jak Hood jako rookie zmieniłby serię w PO nie wierzę. 

Nie wierzę, bo jak napisałbym, że Hood nie zmieni wyniku w serii, ale to by pewnie zaraz na mnie Jendras i Badboys2 naskoczyli, że nie mogę tego wiedzieć i się bawię w wieszcza ludowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy stylu gry Walla tez nie trudno o kontuzję, szczególnie po 30. Jeżeli Wall dostał tyle hajsu to Lowry też spokojnie może oczekiwać takich pieniędzy, bo ani trochę gorszy od niego nie jest(szkoda, że nie został wybrany w top5 draftu, bo maxa miałby zapewnionego). Płacenie za sam potencjał to jakaś bzdura tymbardziej, że Lowry był i pewnie przez długi okres czasu będzie najlepszym zawodnikiem Raptors. Zresztą kogo oni mogą wyrwać bez przepłacenia jeżeli on odejdzie? Jedne PO nie robią z Raptors atrakcyjnej drużyny. Odejscie Lowrego będzie równoznaczne z brakiem PO dla Raptors. 

Edytowane przez Karwan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chodziło mi o to, że Wall nie będzie miał jeszcze 3 dych na karku jak jego kontrakt się skończy, ale z jednym muszę się zgodzić, że jeśli go nie przepłacą to odejdzie. Szczególnie, że jak widać przepłacanie rozgrywających jest ostatnio modne. Jak Raptors nie dadzą mu 70 baniek, to pewnie ktoś inny da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.