Skocz do zawartości

Toronto Raptors 2013/14


jaggy007

Rekomendowane odpowiedzi

35-26! Wolves wczoraj nie mieli nic do powiedzenia i na pewno to zwycięstwo cieszy, bo nie byliśmy faworytami, ale dzisiaj w Nowym Jorku o wiele ważniejszy mecz z Brooklynem.

Ja oczywiście również wierzę w drugą rundę. Matchup z Chicago coraz mniej prawdopodobny, dlatego powinno być dobrze. Nie mogę się doczekać! Pierwsze playoffy od 5 lat! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeRozan ma fajny sezon i cieszy mnie to, że nauczył się grać w koszykówkę i nie boi się oddać piłki nie przekozłowując jej wcześniej przez 8 sekund - ale jak dla mnie to kandydat numer jeden na zaliczenie słynnego zderzenia się z murem w debiucie w PO.

 

Wątpliwej jakości scorer z tendencją do oddawania contestowanych rzutów i przetrzymywania piłki. Klasyka jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeRozan ma fajny sezon i cieszy mnie to, że nauczył się grać w koszykówkę i nie boi się oddać piłki nie przekozłowując jej wcześniej przez 8 sekund - ale jak dla mnie to kandydat numer jeden na zaliczenie słynnego zderzenia się z murem w debiucie w PO.

 

Wątpliwej jakości scorer z tendencją do oddawania contestowanych rzutów i przetrzymywania piłki. Klasyka jak dla mnie.

Jak trafią na Wizards to raczej od niczego się nie odbiję bo kogo się tam ma bać skoro obwodowi Wiz prócz Arizy mają podobne doświadczenie w PO jak on czyli zerowe.

Btw. 7 meczy straty do Heat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie goście z Sacramento robią różnicę, bo jak wchodzą to nie tracimy po kilkanaście punktów, tak jak to było wcześniej. Starterzy przykładowo wypracowali kilka punktów przewagi, ale później nie miał kto tego utrzymać. Ławka była po prostu za krótka, a tak się grać nie da w NBA. Największą zagadką jest dla mnie DJ Augustin, ale najwyraźniej niektórzy tak mają, że grają dobrze tylko w jednym klubie.

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cały credit za 31-15 przypisano Lowry'emu i DeRozanowi, kiedy dla mnie Amir Johnson jest ich glueguyem już dobry drugi sezon z rzędu. Świetna postać - pamiętam jak była beka kiedy go "przepłacili".

No wczoraj nawet w koncowce powstrzymal sie przed odpaleniem trojki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwaliłem ławkę i co? Oczywiście musieli zjebać mecz - 11 punktów cała ławka rzuciła. No ale trudno, nie da się wygrać wszystkich meczów szczególnie, że mamy problem z drużynami które grają up tempo. Następny przystanek Nowy Orlean - Jak zatrzymać Davisa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.