Skocz do zawartości

Toronto Raptors 2013/14


jaggy007

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Jonas zatrzymany za jazdę po pijaku, Demar ziewa przed meczem... średnio to widzę przed tym meczem z dramatycznie słabą Philą...

 

Jonasowi proponuję kombinację alko+samochód przed każdym meczem, a DeMar obudził się dopiero na minutę do końca jak dostał strzał łokciem w brew, co skwitował dwoma fuck'ami, bo zapowiada się na kilka szwów.

W sumie to łatwo nie było, ale najważniejsze, że do przodu.

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptors czasem oglądałem w tym sezonie, śledziłem ich forum regularnie na realgm i z tej perspektywy ten sezon był epicki. Wszystkie te hasła "tank for wiggins!", "Gay is a great tank commander" etc by w niedługim czasie wytrejdować Rudyego do Sacramento i nagle... inny zespół. Wszyscy fani byli tak zmieszani, że już nikt nie widział czego chce :D z jednej strony ekipa, która cieszyła się z każdej przegranej, bo były większe szanse na 1st pick w drafcie nadchodzącym, z drugiej strony osoby, które - "hmm... co to jest za dziwne uczucie... wygrywamy i zaczynam to lubić, tak się właśnie czuli fani Miami przez ostatnie lata?". Byli też fani podzieleni totalnie pomiędzy te dwie opcje, z jednej strony chcieli Wigginsa, z drugiej lubili zarazem to uczucie wygrywania. Dwayne Casey również przeszedł chyba z najgorszego coacha w NBA, razem z J-Kidd'em na początku sezonu, do jednych z lepszych. Cała ta sytuacja, jak się sezon rozwijał dla Raptors, jak fani na to reagowali, no czysta komedia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptors czasem oglądałem w tym sezonie, śledziłem ich forum regularnie na realgm i z tej perspektywy ten sezon był epicki. Wszystkie te hasła "tank for wiggins!", "Gay is a great tank commander" etc by w niedługim czasie wytrejdować Rudyego do Sacramento i nagle... inny zespół. Wszyscy fani byli tak zmieszani, że już nikt nie widział czego chce :grin: z jednej strony ekipa, która cieszyła się z każdej przegranej, bo były większe szanse na 1st pick w drafcie nadchodzącym, z drugiej strony osoby, które - "hmm... co to jest za dziwne uczucie... wygrywamy i zaczynam to lubić, tak się właśnie czuli fani Miami przez ostatnie lata?". Byli też fani podzieleni totalnie pomiędzy te dwie opcje, z jednej strony chcieli Wigginsa, z drugiej lubili zarazem to uczucie wygrywania. Dwayne Casey również przeszedł chyba z najgorszego coacha w NBA, razem z J-Kidd'em na początku sezonu, do jednych z lepszych. Cała ta sytuacja, jak się sezon rozwijał dla Raptors, jak fani na to reagowali, no czysta komedia :smile:

Potwierdzam. Też sie udzielam na forum realgm i miałem nawet w sygnaturce czołg z Caseym i Gayem na pokładzie. Ba! Po oddaniu Gaya chciałem wymiany Lowryego jak najszybciej bo Bucks, Sixers uciekali :smile: Nawet dzis ktoś wrzucił "Never too late to tank".

Btw z tych planów nic nie wyszło i az strach pomyśleć gdzie Raptors by byli gdyby Gaya oddali przed sezonem. Od czasu wymiany Toronto ma bilans 40-21!

Polecam artykuł http://zkrainynba.com/felietony/oh-kanado-lepiej-pozno-niz-wcale

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed sezonem jak słyszałem, że chcą oddać Gaya w dobre ręce to myślałem, że na głowę upadli i na 100% chcą tankować, a później taka niespodzianka. Zadziwiający ten sezon.

 

Jeśli chodzi o PO to ja chciałbym Wizzards. Po pierwsze mamy z nimi bilans 3-1 w tym sezonie, a jedyna porażka przydażyła się po epickich 3 dogrywkach i carrer high Gortata. Po drugie to właśnie Gortata chciałbym zobaczyć w pojedynkach z Valanciunasem w 4 ostatnich meczach sezonu dla Wizzards. xD

 

 

Ja mam ciary, ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Masai powiedział że głównym priorytetem jest zatrzymanie graczy którym skończyły się kontrakty. RFA: Vasquez, Patterson, DeColo. Lowry (11-12mln podobno)

Eric Koreen         @ekoreen Follow

I would be very surprised if another team outbid the Raps for Lowry's services.

 

Lowry/Vasquez/De Colo

DeRozan/Williams/Fields

Ross/Novak/Caboclo

Johnson/Patterson/Hansbrough

Valanciunas/Nogueira?/Hayes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.