Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Pamietam NBA w TVP2  za czasow komentarza Szaranowicza i Labedzia... mozna bylo sie posmiac...ale mowili do rzeczy... a wojtek to swoisty szpakowski komentarza koszykowki... bez ladu i skladu... Caldwell-Pope to wybitny strzelec hehehe... to najnowsze bzdury jakie slysze... az mi sie lza w oku kreci jak odtwarzam stare tasmy VHS z komentarzem Szarana i Labedzia oraz Buschmana z DSF... to byla prawdziwa NBA z dusza i pasja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział 'używki'

 

 

Sory panowie, ale ja jestem fanem wysokiej jakosci.

Nie dość że łopaciński robi straszną kichę to później Wojtek w swoich komentarzach, a i gra zawodników słaba.

 

Nic dziwnego że koszykówka w naszym kraju pozostaje niszowa skoro ludzi którzy powinni ją robić atrakcyjną robią ja nieatrakcyjną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienes tez zwrocic uwage ze i to nie y

aptekarstwem rzucasz

 

 

---

Szczelinowe podanie i rewersowe zagranie

Non stop te amerykanizmy i przepolszczenia są irytujące. Nie dośc że same w sobie zabijają płynnośc językową to jeszcze sam Wojtek zabija płynność komentarza swym gadaniem. Jest chaotyczny.

Pozatym mało interesujący i móglbym tak wymieniać bo mam dziś na niego krytykujący nastrój, ale co tam.

Tylko czasami podczas jego komentów wymksnie mi sie- 'zamknij mordę'. Ale to rzadkość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mogę znieść tych jak to nazwałeś "przepolszczeń", czasem po prostu nie rozumiem, po co tłumaczyć coś dosłownie, jeśli po polsku po prostu takiego sformułowania nie ma i to też nie ma kompletnie sensu. jeszcze gorzej jest jak tłumaczy i robi to źle... pamiętam ostatnio coś oglądałem i "transition 3" przetłumaczył na "transmisyjna trójka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Michałowicz to jednak wafel

 

Pominę te jego odnośniki do rzeczy zupełnie nie związanych z koszykówką. To ma zero poczucia humorun i przeszkadza jak są wywiady.

Etam - bekę maiłem jak sie w połowie konkursu trójek skumal że jest stacja z samymi 'money ball' :D

Poxniej myślał ze są ustawione tylko na ostatniej stacji "Klay ma jeszcze mozliwośc zdobycia 10 punktów .... no nie ... wczesniej wybrał swoją stacje na 'money ball' ..."

ha ha! HA! Panie Michałowicz, tak sie zamieszałeś że już Beli był z Atlanty - poprawiłeś się więc gites, ale widać było że Cię z rytmu to wybiło.

 

A wsady to proszę już nie próbować porownań do Isiah Ridera jak ktoś pod nogą przełozy pi9łkę bo to chyba w kazdym konkursie było wykorzystane, bez kitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zapowiada się wspaniała uczta w studiu: Ciemnota Czarnota-Bojarska, Łopaciński, Kijanowski, Adam Wójcik i na deser współwłaściciel Legii, guru koszykówki zza oceanu, kolega Hakeema i Clyde'a Drexlera - Dariusz Mioduski. Tak serio, to ciekawe czy będzie coś kumał z dzisiejszej NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.