Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką opinie mam poprzeć? W kwestii suchego talentu żaden inny koleś nigdy nie był nawet go blisko.

 

Na pewno lepsze jest dawanie mu 148/5 niż 50% kontraktów jakie się daje w NBA.

 

Przykładowo z ost 2 lat to plumlie, plumlie, mirotic, mahimi, byombo, mozgov, deng, cole aldrich, austin rivers i wiele wiele innych.

 

W przypadku Embiida chodzi tylko o zdrowie. Nawet jeśli to jakieś 20% szans warto podjąć takie ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koszykarza składa się pare elementów i jeżeli nie ma ich w komplecie to wychodzi słabo.

 

Tracy miał słaba psyche a mega talent.

Ai psyche ale słaba etykę pracy.

Malone etykę i konskie zdrowie ale czegoś brakowało

 

Embid nie ma zdrowia. I to mu po prostu przeszkadza rozwijać się.

 

A w karierze musi być czas na rozwój ale poprzez łapanie doświadczenia a nie zabiegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką opinie mam poprzeć? W kwestii suchego talentu żaden inny koleś nigdy nie był nawet go blisko.

 

Na pewno lepsze jest dawanie mu 148/5 niż 50% kontraktów jakie się daje w NBA.

 

Przykładowo z ost 2 lat to plumlie, plumlie, mirotic, mahimi, byombo, mozgov, deng, cole aldrich, austin rivers i wiele wiele innych.

 

W przypadku Embiida chodzi tylko o zdrowie. Nawet jeśli to jakieś 20% szans warto podjąć takie ryzyko.

To ze inni zawodnicy dostali kretynskie kontrakty nie czyni kontraktu Embiida lepszym.

A zdrowie to akurat w tym sporcie tylko.... wszystko. Tak więc tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze inni zawodnicy dostali kretynskie kontrakty nie czyni kontraktu Embiida lepszym.

Ale pokazuje jakie tam realia panują. Jakby Philly nie dało, dałby inny i myślę że tego się bali.

A zdrowie to akurat w tym sporcie tylko.... wszystko. Tak więc tego...

No nie tylko, ale bardzo ważny czynnik (ponad 50%). W sumie nie tylko w sporcie jak i w życiu.

 

Tak czy siak. Czy Ty wierzysz w proces? Jeśli nie, to może warto zacząć ?

Wiara dużo daje (może byś wreszcie awansował do 1ligi - gdzie talentem pasujesz jak pies do budy ;) )

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pokazuje jakie tam realia panują. Jakby Philly nie dało, dałby inny i myślę że tego się bali.

To by dali! To czy ja dam kontrakt czy nie - powinno wynikać z mojej oceny talentu, a nie tego czy jest gdzieś jakiś szaleniec. Jasne że jest.

 

Tak czy siak. Czy Ty wierzysz w proces? Jeśli nie, to może warto zacząć ?

Boję się wszelakich religii - często brakuje w nich elementu racjonalnego. ;)

 

Wiara dużo daje (może byś wreszcie awansował do 1ligi - gdzie talentem pasujesz jak pies do budy ;) )

No właśnie tu jest problem. Myślałem, że wiLQ jest moim kumplem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki newsik (dziś zauważyłem): Draymondowi dopisali C :o ma teraz 3 pozycje (SF, PF, C), Ben Simmons ma dopisane PG też :o i SF, PF - wiadomo. Ciekawe, czy coś jeszcze zmienią, np. z Kawhi'm i jego SG/SF... ale widać, że jakieś zmiany zrobili ;) mogliby u Draymonda SF usunąć, bo nie wiem, czy na tej pozycji coś grał od 2 lat (oprócz obrony) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki newsik (dziś zauważyłem): Draymondowi dopisali C :o ma teraz 3 pozycje (SF, PF, C), Ben Simmons ma dopisane PG też :o i SF, PF - wiadomo. Ciekawe, czy coś jeszcze zmienią, np. z Kawhi'm i jego SG/SF... ale widać, że jakieś zmiany zrobili ;) mogliby u Draymonda SF usunąć, bo nie wiem, czy na tej pozycji coś grał od 2 lat (oprócz obrony) :tongue:

Yahoo w trakcie sezonu raczej nie usuwa pozycji. I słusznie. Nie po to w kilku ligach zasadziłem moją strategię na pozycji SF u Draymonda, żeby mi teraz mieszali. A czy grał, to już tak całkiem na marginesie, da się sprawdzić... Nie grał...:-) Nawet w obronie (co swoją drogą nadal oznaczałoby granie na pozycji), zdaniem 82games.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki newsik (dziś zauważyłem): Draymondowi dopisali C :o ma teraz 3 pozycje (SF, PF, C), Ben Simmons ma dopisane PG też :o i SF, PF - wiadomo. Ciekawe, czy coś jeszcze zmienią, np. z Kawhi'm i jego SG/SF... ale widać, że jakieś zmiany zrobili ;) mogliby u Draymonda SF usunąć, bo nie wiem, czy na tej pozycji coś grał od 2 lat (oprócz obrony) :tongue:

A Josh Richardson i Crabbe dostali PG w prezencie czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Josh Richardson i Crabbe dostali PG w prezencie czy jak?

 

Richardson dostał PG i SG (miał tylko SF), a Crabbe - SF (miał PG, SG). Teodosiciowi dołożyli PG wreszcie (SG samo słabo wyglądało) ;) więc jednak zabrali się chłopaki do roboty ;) pewnie jeszcze kilka innych zmian zrobili, ale trudnych do zauważenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie wrzucenia projekcji we wszystkich ligach to mam juz przygotowany plik z nimi, ale z opisami wszystkich lig sie nie mam szans wyrobic bez ostrego skracania swojego snu, wiec wybaczcie, ale dorzuce je jutro [tzn technicznie po rozpoczeciu sezonu, ale nie bede zwracal uwagi na to co sie wydarzylo w NBA bo dane pozostana bez zmian jak z dzisiaj].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.