Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Z jakich korzystacie boxscorow w preseason?

Bo jak co roku nie ogarniam dlaczego zadna glowna strona wokol NBA nie moze miec prostych tabelek tekstowych...

moze trzeba z komputera przegladac strony na urzadzenia mobilne bo tam ktos wpadl na taki oryginalny pomysl?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co dokładnie Ci chodzi? Przecież box score jest normalny na NBA.com

Moze masz inne oczekiwania od boxow, ale wg mnie czytelnosc jest marna - jest za szeroki, a przy dluzszej liscie zawodnikow [X] nie widac naglowkow kategorii.

[X] = po co sa wyliczani ci co nie grali z samymi zerami???

 

Wg Charanii 8-12 tygodni, więc może być nawet tylko 20 meczów. Mogło być gorzej.

W baseballu by stracil rok, ale tak czy inaczej kasa w plecy jeszcze przed sezonem.

 

A wady wczesnych draftów są chyba oczywiste i nikt specjalnie wcześniej nie woli draftować, nie? :smile:

Dla Ciebie na pewno, ale nie wiem czy dla wszystkich. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn tez bys zrobil taki ruch czy nie? Wg mnie kluczowa jest informacja jakie maja zabezpieczenia na dalsze absencje... bo to raczej nie jest gwarantowana calosc...

Zabezpieczenia są i pewnie niemałe. Ale nawet jeśli Sixers minimalizują w ten sposób ryzyko finansowe (bo zakładam że firmy ubezpieczeniowe zaoferowały wysokie stawki, albo wręcz odmówiły jak w swoim czasie w przypadku 100M$ dla Amare), to salary cap będzie obciążany pełną kwotą tak czy inaczej.

 

A na pytanie co ja bym zrobił odpowiem szczerze - za cholerę nie mam pojęcia.

Bo całym zyskiem z podpisania extension teraz vs w lipcu 2018 jest wprowadzenie zabezpieczeń na wypadek kontuzji. Maczowanie maxa dla RFA zapewne nie miałoby takiej klauzuli w kontrakcie.

Ale to znaczy że sami Sixers nie do końca wierzą w jego zdrowie, więc może lepiej było zaczekać, dać mu szansę pograć w tym sezonie i jeśli będzie zdrowy walnąć maxa, lub maczować to co przyniesie w zębach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.