Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

"Thanks for playing Fantasy Basketball! We'd love to hear feedback about your experience and how we can improve the game for next season. Please fill out this short survey with your suggestions."

Wg Was to jest bardziej do celow marketingowych/zbierania danych czy moze warto masowo uderzyc z sugestiami np odnosnie pozycji?

Masowo czyli w dziesięciu? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Wilq jest sprawa. Mój młodszy (17 lat ) brat chciał zagrać . Jest taka możliwość ? Nie mieszkamy i tak razem ale na święta czy inne okoliczności nasze IP może się pokrywać. Wiadomo ze zacznie na innym poziomie ale kiedyś w przyszłości może być tak, ze się spotkać będziemy musieć ( w I lidze lub LM hehe )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnieś się proszę do mojego postu w temacie nowe zgłoszenia.

Wlasnie mi przypomniales, ze mialem go przeniesc do tego watku ;-)

 

Wilq jest sprawa. Mój młodszy (17 lat ) brat chciał zagrać . Jest taka możliwość ? Nie mieszkamy i tak razem ale na święta czy inne okoliczności nasze IP może się pokrywać. Wiadomo ze zacznie na innym poziomie ale kiedyś w przyszłości może być tak, ze się spotkać będziemy musieć ( w I lidze lub LM hehe )

Jesli bedzie uzywal innego konta tu i na Yahoo, ktorym nie bedzie sie dzielil to raczej nie bedzie problemu. Tymczasowo wspolne IP mogloby stworzyc klopot gdyby brat okazal sie np spamerem przez co dostal bana na forum, ale zakladam, ze nim nie jest ;-)

 

Jest teoretyczne zagrozenie, ze mozecie zagrac razem w jednej lidze, ale wydaje mi sie, ze zanim to nastapi zbierzemy pare lat danych dotyczacych brata i nawet wtedy nic z tego nie musi wynikac jak nie klepniecie jakiejs swiatecznej podmianki gwiazda za scruba. W najgorszym wariancie Wasze ewentualne trejdy beda mocniej przeswietlane pod katem weta i tyle.

 

Wg mnie spokojnie moze dolaczyc.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mi przypomniales, ze mialem go przeniesc do tego watku ;-)

 

Jesli bedzie uzywal innego konta tu i na Yahoo, ktorym nie bedzie sie dzielil to raczej nie bedzie problemu. Tymczasowo wspolne IP mogloby stworzyc klopot gdyby brat okazal sie np spamerem przez co dostal bana na forum, ale zakladam, ze nim nie jest ;-)

 

Jest teoretyczne zagrozenie, ze mozecie zagrac razem w jednej lidze, ale wydaje mi sie, ze zanim to nastapi zbierzemy pare lat danych dotyczacych brata i nawet wtedy nic z tego nie musi wynikac jak nie klepniecie jakiejs swiatecznej podmianki gwiazda za scruba. W najgorszym wariancie Wasze ewentualne trejdy beda mocniej przeswietlane pod katem weta i tyle.

 

Wg mnie spokojnie moze dolaczyc.

przekaże mu wiec i powiem by w zgłoszeniu napisał ze jest moim bratem. Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszlo pierwsze pogonienie do brakujacych osob.

 

Ciekawe, ze co roku jest mniej wiecej taki sam rozklad tzn gdzies 2/3 szybko potwierdza, a na reszte trzeba czekac.

Może trzeba sprawdzić do której grupy należą późniejsi olewający? Jeśli jest silna korelacja pozytywna, to może trzeba będzie zrobić bardziej restrykcyjny start rozgrywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba sprawdzić do której grupy należą późniejsi olewający? Jeśli jest silna korelacja pozytywna, to może trzeba będzie zrobić bardziej restrykcyjny start rozgrywek.

Ciekawy pomysl, ale jak silna musialaby byc zeby to nie wyszla przesada?

 

Tak przy okazji to ten moment gdy warto pogonic brakujacych GMow gdy macie do nich namiary inne niz PM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.