Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Postawa co po niektórych jest i dla mnie rozczarowaniem. Wroblon nie ogarnął kompletnie tak wysokiego poziomu, olewając również LM. Ale gdyby to był sam Wroblon, byłoby ok, ale że na tej liście znaleźli się Szulim, Kucio, Marthinus, Julius czy szkoda-czasu to już jest dowód na to, iż nie tylko wśród debiutantów znajdą się czarne owce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może o co chodzi z wynikami na live scoring? Bo są inne niż w normalnej tabelce i z czego to wynika? Nic mi nie pasuje a na finiszu każdy celny rzut jest ważny :) Trochę tak jakby na live scoring były aktualne a na zwykłej tabelce z poprzedniego dnia, ale nie jestem pewien a zliczać nie dam rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może o co chodzi z wynikami na live scoring? Bo są inne niż w normalnej tabelce i z czego to wynika? Nic mi nie pasuje a na finiszu każdy celny rzut jest ważny :smile: Trochę tak jakby na live scoring były aktualne a na zwykłej tabelce z poprzedniego dnia, ale nie jestem pewien a zliczać nie dam rady :smile:

 

Na live są chyba średnie x pozostałe mecze do rozegrania, więc to w live masz zakłamane statystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, ale jednak nie. W walce między nami by to się zgadzało, ale z kolei zobacz ile przechwytów na live ma Patafianos i to nie pasuje :) Poza tym jak może być średnia z FG? To dalej by było to samo a minimalnie nie jest. Może to jakaś wróżba, że skończymy obaj na 1 miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, ale jednak nie. W walce między nami by to się zgadzało, ale z kolei zobacz ile przechwytów na live ma Patafianos i to nie pasuje :smile: Poza tym jak może być średnia z FG? To dalej by było to samo a minimalnie nie jest. Może to jakaś wróżba, że skończymy obaj na 1 miejscu :smile:

 

Ale PATAFIANOS nie nadegrają wszystkich meczów w te dwa dni. Pewnie yahoo jakoś liczy, ile możliwie meczów dany gracz zagra i robi średnią (może z 30 dni?).

 

Nie wiem, ja na to nie patrzę w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gory za to przepraszam, ale spodziewajcie sie opoznien w moim wrzucaniu podsumowania sezonu...

musze wyjsc z szoku i wyjasnien/wyliczen po tym jak w jednej lidze przegralem w 3-druzynowym tiebreakerze pomimo iz prowadzilem z pol sezonu. Szalenstwo jakies...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gory za to przepraszam, ale spodziewajcie sie opoznien w moim wrzucaniu podsumowania sezonu...

musze wyjsc z szoku i wyjasnien/wyliczen po tym jak w jednej lidze przegralem w 3-druzynowym tiebreakerze pomimo iz prowadzilem z pol sezonu. Szalenstwo jakies...

 

Tobie się coś czasami też nie udaje w fantasy? Dobrze wiedzieć :)

 

3 peat, man! Szacunek :) I wielkie dzięki za organizację. Mam nadzieję za rok zrobić kolejny krok do I ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, uzupełniam swój ranking menagos rozgrywek e-nba i chciałem zwrócić uwagę na jedną rzecz:

Niejaki killer7 awansował w 3 sezony (najszybciej, jak to możliwe) do I ligi zaczynając z IV poziomu.

Co prawda ani razu nie wygrał swojej ligi (2, 3 i 3 miejsce), jednak osiągnięcie to jest w moim odczuciu niesamowite.

Gratki.

 

Ranking wrzucę po podsumowaniu wiLQa, bo na poziomach III i IV jest za dużo zagadek na linii "menadżer/nick forum" - "nazwa na Y!".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie się coś czasami też nie udaje w fantasy? Dobrze wiedzieć :smile:

Akurat do tego nie trzeba daleko szukac przykladow... patrz tegoroczna liga mistrzow ;-)

 

3 peat, man! Szacunek :smile:

Dzieki i jest to jakies pocieszenie po w/w brutalnym rozstrzygnieciu ;-)

 

I wielkie dzięki za organizację. Mam nadzieję za rok zrobić kolejny krok do I ligi.

A jak bedziesz gral w lidze mistrzow to mozemy sie spotkac wczesniej ;-)

 

 

Niejaki killer7 awansował w 3 sezony (najszybciej, jak to możliwe) do I ligi zaczynając z IV poziomu.

Co prawda ani razu nie wygrał swojej ligi (2, 3 i 3 miejsce), jednak osiągnięcie to jest w moim odczuciu niesamowite.

Gratki.

+1! Zwlaszcza, ze podium 3 razy z rzedu tez jest rzadkoscia.

 

Ranking wrzucę po podsumowaniu wiLQa, bo na poziomach III i IV jest za dużo zagadek na linii "menadżer/nick forum" - "nazwa na Y!".

Jesli nie ma tego w pierwszym poscie watku ligowego to tez nie bede wiedzial.

Ale AFAIR jak ostatni raz sprawdzalem bylo wszystko OK.

 

Dobra, nie ma co dalej rozpaczac, zaraz sie biore za robote.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranking wrzucę po podsumowaniu wiLQa, bo na poziomach III i IV jest za dużo zagadek na linii "menadżer/nick forum" - "nazwa na Y!".

To mozesz juz jechac bo zrobilem podsumowanie - http://www.e-nba.pl/topic/5332-wyniki-sezonu-201617-i-przymiarki-do-nastepnego/

 

Podkreslam zebyscie na wlasna reke sprawdzili swoja lige i czy wszystko sie zgadza zeby pozniej nie bylo watpliwosci co z czego sie wzielo. We wrzesniu nikt nie bedzie pamietal co sie dzialo, wiec najlepiej bledy wylapac na goraco.

 

Przy okazji zakończenia sezonu, chciałem podziękować wiLQowi (mogę odmieniać?) za świetną organizację i zachęcenie do zagrania.

Dzieki i odmienia sie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.