Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację, właśnie doczytałem, że Thunder jeszcze nawet nie podali ile trzeba będzie czekać, czyli może wyjść dłużej niż miesiąc. Ale nawet jak ominie 20 spotkań, to chyba z 60$ w draftach będzie kosztować. A co do OKC to Westbrook w zeszłym roku miał pauzować dłużej, a wrócił nadspodziewanie szybko coś mi się kojarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej traktowałbym to w sposób odwrotny - odpuścił patriotyczny obowiązek i los się zemścił. karma is a biatcchhhhhhhh

Jaki znowu obowiazek?!? Zniszczyli przeciwnikow i bez niego, wiec nijak nie byl tam potrzebny... 

 

Powiedz to Gortatowi ;)

I LeBronowi... i Love... i wg tej koncepcji gooza czeka nas wielka plaga kontuzji ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sorry Durant do końca był z kadrą i trochę słabo się zachował wg mnie odchodząc tuż przed turniejem. a karma to dziweczka jak już wspomniałem - we wszelkich aspektach życia się to sprawdza :smile: niby chciał odpocząc i uniknąć niepotrzebnej kontuzji a i tak się kontuzjował - losu nie oszukasz - that's all

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z tym Durantem, 6-8 tyg to niewiele więcej niż po zwichnięcia stawu skokowego z wylana torebka stawowa... a takie kontuzje to norma w NBA. Zapewne więcej meczów planowo opuści Duncan, Parker, Wade czy Novitzky nawet bez kontuzji. A w OKC zyskają czasowo Morrow i Lamb (typowa walka FA, bo poza 20 zespolowymi ligami to będzie właśnie ten poziom), bo Ibaka czy Westbrook więcej niż 38 min grac nie będą wiec nie wietrze to znaczących wzrostow. Ps. Podobna sytuacja jest w WAS, gdzie Porter powinien zyskać a Pierce ciut dłuższe minuty grac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z tym Durantem, 6-8 tyg to niewiele więcej niż po zwichnięcia stawu skokowego z wylana torebka stawowa... a takie kontuzje to norma w NBA.

Taaaa. Bo przecież zwichnięcie mozna spokojnie porównać ze zlamaniem leczonym operacyjnie. Rrrrrrajt.

A swistak siedzi i zawija je w te sreberka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z tym Durantem, 6-8 tyg to niewiele więcej niż po zwichnięcia stawu skokowego z wylana torebka stawowa... a takie kontuzje to norma w NBA. Zapewne więcej meczów planowo opuści Duncan, Parker, Wade czy Novitzky nawet bez kontuzji. A w OKC zyskają czasowo Morrow i Lamb (typowa walka FA, bo poza 20 zespolowymi ligami to będzie właśnie ten poziom), bo Ibaka czy Westbrook więcej niż 38 min grac nie będą wiec nie wietrze to znaczących wzrostow. Ps. Podobna sytuacja jest w WAS, gdzie Porter powinien zyskać a Pierce ciut dłuższe minuty grac.

Problem w tym, że KD nie miał uwzględnione w cenie, że traci prawdopodobne 1/3 sezonu. O ile nie będzie komplikacji po bardzo prawdopodobnej operacji. Więc jak go ktoś wziął za 85 czy 90, to jest w plecy o bardzo dobrego zawodnika. A trudno wziąć takiego wartego ok. $30 z fasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa. Bo przecież zwichnięcie mozna spokojnie porównać ze zlamaniem leczonym operacyjnie. Rrrrrrajt.

A swistak siedzi i zawija je w te sreberka...

Leszczur opisana kontuzja stawu skokowego (3 stopień) leczy się trudniej niż stosunkowo proste złamanie. Powiem.wiecej po zlamaniu wrocisz do 100% sprawnosci a po zwichnieciu i wylanej torebce bedzie to max. 99%... i z każdym kolejny podkreceniem sprawność będzie spadać. Gdybyś miał takie (podobne) kontuzje (a nie zwykle podkręcenie stawu) to byś zrozumiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszczur opisana kontuzja stawu skokowego (3 stopień) leczy się trudniej niż stosunkowo proste złamanie. Powiem.wiecej po zlamaniu wrocisz do 100% sprawnosci a po zwichnieciu i wylanej torebce bedzie to max. 99%... i z każdym kolejny podkreceniem sprawność będzie spadać. Gdybyś miał takie (podobne) kontuzje (a nie zwykle podkręcenie stawu) to byś zrozumiał.

Hm, ja tam jestem prosty prawnik, ale dla mnie jak do poskładania jakiejś kości potrzeba operacji, to to nie jest proste złamanie... A jak czytam, że do poskładania tej piątej kości śródstopia trzeba czasem śrub czy innego syfu, to już w ogóle uważam to za ciężką kontuzję i wzmaga to moje obawy o końcowy efekt.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że KD nie miał uwzględnione w cenie, że traci prawdopodobne 1/3 sezonu. O ile nie będzie komplikacji po bardzo prawdopodobnej operacji. Więc jak go ktoś wziął za 85 czy 90, to jest w plecy o bardzo dobrego zawodnika. A trudno wziąć takiego wartego ok. $30 z fasów.

 

W każdym drafcie musisz uwzględnić ze zawodnik się wysypie (oko, palec, kciuk, kolano, stopa) na jakiś czas, dlatego ja rzadko draftuje najdroższych - wole dwóch tańszych bo mniejsze ryzyko, ale i mniejsza szansa na wygrana. Zwróć uwagę ze eksperci w wycenach nie dają za Duranta czy Daviesa więcej niż 70$ a w draftach ludzie wariuja i dają po 90-100$....

 

Ps. Nikt nie wie ile nie pogra KD ale jak Ty 6-8 tyg (ok. 16-22 spotkania) przeliczyles.na 1/3 sezonu (min. 28 meczy) to juz nie wiem ;)

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.