Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra... Widzę, że to jest jednak sprawa osobista. Kwestia upodobań, charakteru i czego tam jeszcze. Jedni wolą pepsi, a inni colę. Nie będę nic na siłę forsował, bo nie jestem tu sam i rozumiem, że można bardziej lubić zimę od lata.

W związku z powyższym będę cierpliwie cierpiał w milczeniu, z uśmiechem na twarzy znosząc wszelkie katusze, związane z korzystaniem i pisaniem w tak zabałaganionym środowisku... :onthego:  :panda:  :redface-new:

 

A tak poważnie, to nie ma tematu już z mojej strony.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minely 4 doby od poczatku organizacji w III i na razie komplet jest tylko w Atlantic... a poniewaz organizacyjnie to jest wybitnie wkurzajace jak pare tygodni po potwierdzeniu udzialu trzeba na kogos tyle czekac to pietnuje spoznialskich:

 

[update]Buu i ignazz [byl na forum] w Pacific[/update]

 

To juz nawet w dwoch ligach na poziomie IV jest lepiej! Wstyd dla tych osob... bo to utrudnia organizacje dla wszystkich.

 

Wyslalem prywatna wiadomosc poganiajaca, wiec moze to przyspieszy ten bolesny proces...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ze przerwe ta dyskusje, ale mam cos ciekawszego tzn wyniki losowania w III ;-)

Tutaj wrzucam zbiorcze, a zaraz otworze watki ligowe.

 

Atlantic	Pacific		South		North
thompkins	Marthinus	Jeffi		julekstep
Dida.84		ignazz		Tocheck		Szach_Mat
pabloboar	MTH		bigfucker	tweetas [c]
dvd93		Tyrion		Dhol		Chytruz
goozman	[c]	wujek rada [c]	nixon [c]	Jordan20
SimonSaysTruth	dannygd		k4sztan		szkoda-czasu
p4tryk		LukeBerd	devilnevercry	Wojtek J
Cisza		vinsCARTER15	Gryzlak		Lew
El-Maniaque	grobar		Mentor		kolek23
eMeS		wroblon		WiCiU		ptb
L.TM		ATBFLASH	Enigmos		sirkozi
hasek		Buu		Piotrek		t3jlor
carter		Gussi/Artur	BlackMamba	budzikreal
Gawron24	shq79		GluchyPL	Wojtas1989
blaugrana	Lukacs		mikrofalówka	nawciarz

Mam pytanie. Czy ten układ jest dowolny bez żądnych zależności czy może zachowałeś jakiś pozadek tzn ze np. Na pierwszych miejscach są osoby które spadły z II ligi na ostatnich te co awansowaly z IV itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy ten układ jest dowolny bez żądnych zależności czy może zachowałeś jakiś pozadek tzn ze np. Na pierwszych miejscach są osoby które spadły z II ligi na ostatnich te co awansowaly z IV itp.

Uklad jest w kolejnosci grup losowania [zaczynajac od awansujacych, poprzez srodkowe miejsca z III, spadkowe miejsca z III, az po spadkowiczow z II] czyli idea jest taka, ze w danej lidze nick nizej albo zajal to samo miejsce albo nizsze, a ostatni rzad to spadki z II. Chociaz sa roznice miedzy ligami bo grupy nie byly ilosciowo rowne ani nawet parzyste, wiec jesli interesuje Cie konkretne miejsce danego GMa to zajrzyj do watku, z ktorego sam korzystalem - http://www.e-nba.pl/topic/3345-sezon-201314-wyniki-i-przymiarki-do-nastepnego/page-1 Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie o to spytać to zagadam tutaj :smile: czy bawił się ktoś w takie zestawienie który team nba w realu byłby najlepszy w roto ?

ale kiedy? w całej historii, w poprzednim sezonie czy może w następnym? ;)

 

jeśli chodzi o zeszły rok to tabela wyglądałaby tak:

 

POZYCJA	PKT	DRUZYNA
1	198,0	SAS
2	195,0	LAC
3	194,0	POR
4	193,5	OKC
5	193,0	DAL
6	176,5	GSW
7	173,0	MIN
8	172,0	HOU
9	158,5	MIA
10	157,0	LAL
11	153,0	ATL
12	152,0	NOP
13	151,0	PHO
14	149,0	DEN
15	142,0	WAS
16	135,5	TOR
17	133,0	NYK
18	128,5	DET
19	125,5	MEM
20	124,0	CHI
21	120,5	BRK
22	119,5	IND
23	112,0	CHA
24	101,5	ORL
25	98,5	CLE
26	97,0	PHI
27	90,0	SAC
28	88,0	BOS
29	82,0	MIL
30	72,0	UTA
należy jednak zaznaczyć, że spurs mają ogromną przewagę w rozegranych meczach (szeroka rotacja się kłania) i stąd ich wynik. w tabeli na średnich są już w środku stawki (czternaste miejsce).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie wiem jak to sie dzieje, ze zawsze jest potrzebny plan wyjscia z sytuacji dla wariantu awaryjnego, ale jak ktos chce dobra lamiglowke [z potencjalnym brakiem rozwiazania!] to polecam sie zastanowic czy istnieje zestaw transferow miedzyligowych w IV, ktory spowoduje, ze w kazdej lidze wszystkim bedzie pasowal termin draftu??

 

Bo jak dla mnie w Californii i Florydzie sie da, ale w Texasie jest to niemozliwe... co sklania do nigdy nie poruszanej kwestii "um, co robimy jak nie ma wspolnego terminu dla ligi i nie mozna tego rozwiazac transferami??".

Wybieramy ten, ktory nie pasuje najmniejszej grupie osob?? Co jak jest kilka do wyboru???

Zesz w morde jeza, probka mala, ale na razie nijak nie moze to wszystko pojsc gladko... ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie wiem jak to sie dzieje, ze zawsze jest potrzebny plan wyjscia z sytuacji dla wariantu awaryjnego, ale jak ktos chce dobra lamiglowke [z potencjalnym brakiem rozwiazania!] to polecam sie zastanowic czy istnieje zestaw transferow miedzyligowych w IV, ktory spowoduje, ze w kazdej lidze wszystkim bedzie pasowal termin draftu??

 

Bo jak dla mnie w Californii i Florydzie sie da, ale w Texasie jest to niemozliwe... co sklania do nigdy nie poruszanej kwestii "um, co robimy jak nie ma wspolnego terminu dla ligi i nie mozna tego rozwiazac transferami??".

Wybieramy ten, ktory nie pasuje najmniejszej grupie osob?? Co jak jest kilka do wyboru???

Zesz w morde jeza, probka mala, ale na razie nijak nie moze to wszystko pojsc gladko... ;-)

A nad czym się tu zastanawiać? Od tego jest komisz, żeby w takiej sytuacji ustawić odpowiedni termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sports.yahoo.com/news/draft-prep-auction-values-233200867--nba.html

 

ciekawy wpis poruszający takie kwestie jak to, która pozycja jest najmniej wartościowa, czy w których rundach zawodnicy są przepłacani, a w których można kupić ich taniej (co po części wyjaśnia draft w IIwest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sports.yahoo.com/news/draft-prep-auction-values-233200867--nba.html

 

ciekawy wpis poruszający takie kwestie jak to, która pozycja jest najmniej wartościowa, czy w których rundach zawodnicy są przepłacani, a w których można kupić ich taniej (co po części wyjaśnia draft w IIwest).

On ma wiele tego typu artykułów i analiz warto przejrzeć!

Ten pakazuje jak wielką wartość mają pg/g w porównaniu do sg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Minimum 6-8" to raczej ze dwa straci... co przy 5,5 miesiacach sezonu i jego pensji bedzie warte 30+$...

BTW, skoro mowa o spaskudzonych przygotowaniach to dzisiaj sa dwa drafty w rozgrywkach ;-)

 

Ale to 6-8 jest liczone od teraz, a nie od statu sezonu chyba? A do startu ligi 2,5 tyg prawie, czyli w korzystnym układzie wyjdzie miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to 6-8 jest liczone od teraz, a nie od statu sezonu chyba? A do startu ligi 2,5 tyg prawie, czyli w korzystnym układzie wyjdzie miesiąc.

Liczone od momentu jak podejma decyzje co dalej robic [teraz byla tylko prasowa notka], a do tego wydaje mi sie, ze OKC trzymalo kontuzjowanych dluzej niz szacowane prognozy, wiec jestem sceptyczny co do szybkiego powrotu Duranta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.