Skocz do zawartości

New Jersey Nets (3) - Indiana Pacers (6)


No. #13

Jakim wynikiem zakonczy sie seria Nets-Pacers  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakim wynikiem zakonczy sie seria Nets-Pacers

    • 4-0 dla Nets
      0
    • 4-1 dla Nets
    • 4-2 dla Nets
    • 4-3 dla Nets
      0
    • 4-0 dla Pacers
      0
    • 4-1 dla Pacers
      0
    • 4-2 dla Pacers
    • 4-3 dla Pacers


Rekomendowane odpowiedzi

Dla zaintereoswanych(ja tez) mecz jest juz na Davce.

 

Co do meczu to baardzo szkoda. Raz ze pierwszy mecz mocno ustawia psychicnzie a dwa jakby nie było gralismy w New Yersey czyli juz w pierwszym starciu Nets stracili przewage własnego parkietu. Wiedzialem ze bedzie to ciezka seria, ale nie wiedzialem ze od poczatku ustawi sie na nasza niekorzysc. Teraz Nets maja noż na gardle, przegraja drugi mecz u siebie, jest 2-0 i wygrac 2 z 3 meczy w Indianapolis to bedzie piekło na ziemi. No cóz ale od poczatku nastawielem sie tutaj na twardo i wykanczajcą serie i od razu widac ze sie nie zawiode. Popieram Karczego że Carter gral troche nie tka jak na PO przystało. Jak mowiłem na PO powinien zdecydowanie ograniczyc walenie tych trojek i mocno popracowac nad shoot selection. NIestey nie udało mu sie to i az zal było patrzec w pierwszej połowie na skutecznos w stylu 2 an 10 czy cos koło tego. Na szczescie potem sie przebudził, zagrał dobrze w koncówce, ale przez caly mecz była szansa uciec dla Pacers, wystarczyło tylko dobrze zagrac w pewnych momentach, wtedy moze nerwówka nie byla by potrzebna. Mógl podac do Jeffa ktory wyjatkowo mało rzucał, dzien kata miał tez Krstic. Ehh. Co do Kidda to nie mowiłbym o załamaniu formy. CO prawda zagral słąbiej od swoich mozliwosci ale spokojnie, to pierwszy mecz, zreszta kazdy ma prawo do slabszego spotkania. SKuteczosciu rzutowej bym sie nie czepiał, bo miewał juz w tych sezonach sporo gorsza. Tak naprawde to jak gral bedzie mozna ocenic po obejrzeniu mecz co spróbuje zrobic wczoraj, jak bede mial cos dodania to napewno napisze. Brawo za mecz dla Krsticia, oby dalej tak sobie radzil. Noo i znowu co juz chbya jest tradycja zabrakło pomocy z ławki... Czekamy na g2, ktore musimy wygrac

GO NETS!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do meczu to już pisałem na forum Vince'a ale dodam tylko że nikt z drużyny czyli koledzy i trenerzy nie mają do VC pretensji. RJ nawet sobie żartował podczas tego meczu. A sam trener woli żeby Carter rzucał tak jak uważa. Słabszy mecz pod względem shootselection też moze sie zdarzyć. Tak samo winą za przegrana można obarczyc Kidda, ławkę rezerwowych, słabą skuteczność całej drużyny za 2 nie wspominając o rzutach za 3.

Dziasiaj ich jedziemy!

a tutaj fajny artykulik:

http://scoreboards.aol.com/basketball/n ... _news.aspx

na dowód tego co napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wiecej powinni grac na Jeffersona. Raz ze Carter mial te swoje zle momenty. Dwa - Jeffa kryl Peja, ktory no, jest slabszym ogniwem obrony Pacers, jesli nie najslabszym i nie stanowi dla niego wiekszego problemu. I pierwszej kwarcie rzeczywiscie ekspoatowali RJ i wszystko trafial. Potem wszedl Granger i juz nie bylo tak latwo. Generalnie bylo widac ze nie jestesmy ta sama druzyna, ktora byla w gazie w RS. Ale to dopiero pierwszy mecz, trzeba sie wstrzelic. Carter zaczal od 2 dunków, potem juz bylo tylko gorzej. Kilka niecelnych, trojek, layupow. Macie racje teraz jak to widzialem Vince mocno przycial w ch z tymi probami za trzy. 3 airballe :?, w tym jeden z 8 metrow. Nie wiem czy Frank gra dobrego tatusia, ze mu na to pozwala czy co :roll: . Mowilem ze trzeba bylo to temperowac juz pod koniec RS. Carter nigdy nie byl mistrzem 3pt, a teraz rzucal jak Korver momentami (bez obrazy... K-K i tak jest tu lepszy ). Korzystniejsze by bylo juz jakby wchodzil i wymuszal faule. Nadzieja ze VC wyciagnie wnioski z tego wystepu. Po trzech kwartach sie przelamal i w koncowce zdobywal kluczowe punkty. W drugim meczu przydaloby sie bardziej rozlozyc atak i zagrac wiecej Richem a nawet Krsticem. VC sprawdza sie w decydujacych momentach spotkania. No i potrzeba kombinacji. Wiecej pilką, szukania sie i odegran. Outstanding game w wykoniu Krstic`a. Nenad zbytnio sie nie stresowal meczem PO :wink: . Momentami to bylem w szoku, co on wyprawial. Szeroki repertuar zagran (nowe na PO :)), aktywnosc pod atakowana tablica. Nieco gorzej bylo juz w obronie przeciwko O`nealowi. Lepiej powstrzymywal go Collins ale ostatecznie zszedl za faule. Pacers prezentowali dobra obrone, z czego sa znani. My nie pozostawalismy im dluzni tym samym. Seria zapowiada sie pod znakiem defense i ostrej gry, wiec bedzie ciekawie. U rywali wyroznial sie S. Jackson. Wazny wklad w ich zwyciestwo. Widac ze obwod tez maja niczego sobie. Slabszy jest Johnson ale to on sam w koncu zalatwil. Indiana ma solidniejszy Roster, wiecej mozliwosci manewrow. Z lawki dostali wydatne wsparcie od Jonesa. Co jeszcze mozna zauwazyc troche nas wyzbierali.

Koncowka zacieta jak nigdy. Mozna sie przyczepic do sedziow - bo gdy zostala mniej niz minuta odgwizdali faul Kidda przy probie zbiorki i tu nie mam watpliwosci ze nieslusznie ( Foster wykorzystal 1/2 FT). Wracajac do tego ostatniego faulu, przyjrzalem sie bardziej. Byl tam lekki kontakt Kidda + faktycznie Krstic`owi lekko puscily nerwy i zlapal za koszulke kolesia ale mogli to zdecydowanie puscic bo nie przeszkodzilo to Johnsonowi w akcji! Wiec judges sie troche podpalili ale to ludzkie bledy i wiecej pretensji o ten mecz trzeba miec do siebie niz do arbitrow.

 

Game two juz dzisiaj i co tu duzo mowic musi byc winner. Go N-J-Nets!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie :!: Nie nie nie :!: :D Koniec to będzie dopiero jak przegrają 4 spotkania. Trzeba być optymistą :wink:

No trzeba, trzeba :wink: tylko ze rzadko zdarza sie ze drużyna która dwa razy przegrala na własnym parkiecie 0-2 wygrywa serie, choc rok temu udalo sie to Dallas. Ale Nets reszte meczy wygraja i bedzie 4-1 lub ewentualnie 4-2 :D to sie nazywa optymizm (a raczej realista 8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. #13: Jeszcze fajnie by było jakbyś napisał gdzie bedzie leciał o której itp.

Mecz pokazują na telewizji dominikanskiej, o nazwie CDN Cos jak ciag dalszy nastąpi :D Anyway, język da sie scierpiec, zapodam linka dla zainteresowanych. Mecz oczywiscie o 2.oo

 

 

PS. PROSZĘ BARDZO: http://www.surfmusik.de/webtv/cdn-tv,3729.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto będzie oglądał dzisiaj ten meczyk?? :D

Jeszcze fajnie by było jakbyś napisał gdzie bedzie leciał o której itp. :wink: Co do samego meczu, jeżeli przegrają to juz chyba bedzie koniec PO w tym sezonie dla Nets. Poprostu musi byc...

 

WIN

 

GO NETS

Mysle ze chodzilo o "ogladanie" statsow. Nba.com Sportsline.com yahoo Espn etc.

 

Jesli o mnie chodzi to raczej bede ogladal. Nie mam jutro normalnych lekcji, wiec do 9-10 bede mogl sie wyspac. Moznaby jakies spotkanie na chacie zrobic, jak wstane o tej 2.00 (?) na mecz, to zobacze czy kogos przypadkiem nie ma. Pozostalym radze to samo.

 

Tak wogole jestem swierzo po obejrzeniu Game 1 i musze troche usprawiedliwic Vince'a. Wygladalo to duzo lepiej niz przypuszczalem. Widac bylo ze to po prostu nie jego dzien. Rzutow w zasadzie jakos bardzo nie forsowal, w wiekszosci byly to wolne pozycje i takie ktore zazwyczaj trafia. Nie naliczylem sie zbyt wielu kosmos-fadeaway'ow z dwoma obroncami na twarzy, skutecznosc zjebaly mu te przestrzelone layupy i proste rzuty. Ci co ogladali mecz widzieli ile bylo sytacji "in & out".

Generalnie jestem w miare spokojny. Drugi tak fatalny mecz nie moze sie ptrzytrafic Netsom. Oczekuje pelnej mobilizacji i skupenia juz od pierwszego gwizdka. Przede wszystkim wiecej pilek do Jeffersona, lepsze zastawianie tablicy i lepsza obrona na obwodzie. NJN musi sie spiąć i wygrac ten mecz, bo z 0-2 ciezko bedzie sie podniesc. Najwazniejsze to uzyskac prowadzenie juz na poczatku i nie dopuscic do sytuacji z Game 1, kiedy jeden gwizdek moze zadecydowac o wygranej czy przegranej.

Troche niepokoi mnie ta reka Cartera, ale mowil ze wszystko jest OK i zagra. Licze ze wyciagnie odpowiednie wnioski i nie bedzie na sile rzucac jezeli zobaczy ze mu nie siedzi, tylko skroci dystans.

 

PS. Kristic naprawde fajnie wygladal w tym spotkaniu. Wiele manewrow pod koszem, widac ze nie bal sie i bez kompleksow rywalizowal z wysokimi Indiany. Szkoda ze nie daje troche wiecej w obronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto będzie oglądał dzisiaj ten meczyk?? :D

Jeszcze fajnie by było jakbyś napisał gdzie bedzie leciał o której itp. :wink: Co do samego meczu, jeżeli przegrają to juz chyba bedzie koniec PO w tym sezonie dla Nets. Poprostu musi byc...

 

WIN

 

GO NETS

Koniec to to nie jest, ale stawia nas to w zdecydowanie niekorzystnej sytuacji. Nie wygralismy meczu u siebie, a musimy wygrac na wyjezdzie, tym bardziej z taka gra po naszej stronie, samowola VC i twardoscia, nieustepliwoscia po stronie Pacers. Bedzie ciezko, ale 2 mecze jeszcze nas nie przekreslaja, oczywiscie wtedy bedize trzeba juz liczyc na cos w stylu cudu, ale ja dopoki nie zobacze Pacers 4:X Nets bede wierzył.

 

GO GO GO :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Jmy za linka, napewno lepsze to niz cyferki na yahoo ;) Zobaczymy jak bedzie z plynnoscia w trakcie ogladania. Co prawda mam lacze 2mb, ale mam fatalnie skonfigurowany router, dzieki czemu z netem potrafia dziać sie u mnie "cuda" (sciaganie meczu 700 mb z torrenta. Moj znajomy z gorszym laczem sciagnal go w 4-5 godzin, mnie to zajelo 40 :? anyway, zycie...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karczuś: Dzieki Jmy za linka, napewno lepsze to niz cyferki na yahoo

You're Welcome :D Nom z pewnością. Mam nadzieje, ze będzie Ci chodziło, przynajmniej tak, zebyś zawodnikow rozpoznał. Miłego oglądania. Pozdro :wink:

 

PS.

 

Moj znajomy z gorszym laczem sciagnal go w 4-5 godzin, mnie to zajelo 40

Znam te problemy, jeśli chodzi o ściąganie to admin u mnie chyba sobie zbyt śmiało poczyna i trzeba by dać upustu jego wybrykom. Rezygnuję chyba z tego i biorę neostradę, bo ta sieć mnie już powoli zaczyna wkurzazc... Nie wiem jak u Ciebie to wygląda, ale problem ze ściąganiem to problem ze ściąganiem. :roll:

 

[edit]

 

PS. Shit.. I nie pokazywali tego na CDN'ie :? Mecz leciał na CCTV5 na którym mieli pokazzywac SAS i szkoda, ze tego nie zrobili bo mecz byl o wiele ciekawszy niz ten. Chociaz mi się podobał. Szczególnie postawa Cartera i RJ'a. Sorry ale to przez błędne info na stronie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa para. Niepogadasz NJN teraz tak skopało Indy 90-75 :wink:

Mam nadzieje ze New nie odpusci i teraz będą siekać Pacers do końca.

 

VC-33 pkt i po 5 zbiórek i asyst.

Jefferson-21pkt

Nenad-20 punktów 10 zbiórek (chłopak rośnie na jednego z najlepszych Centrów

:wink: )

Kidd taki mały a zawsze zbiera 11 zbiórek,13 asyst.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Panowie nie pogadasz...

Przyznam się szczerze że kiedy odpalałem nba.com to miałem serce w przełyku..prawie jak bym zdawał mature;)

Co do meczu:

To chyba nazywa się konkretny łomot.

Należy podkreślić że 33pktVC zdobył przy skuteczności ponad 50% 12/20 co oznacza ze to pod tym względem jeden z jego lepszych występów ostatnimi czasy.

RJ 21pkt KRstic 20pkt.

Kiddznowu gorzej punktował (6pkt) ale za to jak wspomniał The_Answer 11 zbiórek,13 asyst.

Widacodrazu że chłopaki złapali odpowiedni rytm. Grai tak jak lubią - czyli szybko i pewnie. Cała odpowiedzialność za zdobywanie punktów nie spadła na Cartera jak to było w pierwszymmeczu; wspomniał po meczu Kidd.

 

Czy mi się wydaje czy narazie Vince jest najlepiej punktującym zawodnikiem playoff?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz kompletnie nie ulozyl sie dla Pacers, nie mogl zagrac Peja, a amoze mogł, tylko Carlise, wolałby zeby odpozol przed meczami w Indianapolis, gdyż plan Indy wykonaa wygrywajac nad rzeką Hudson. A wygrac dwa pierwsze mecze na parkiecie przecwnika zdarza sie bardzo rzadko[ swoja drogą, ile bylo takich przypadków?]. Do tego dwaj pozostali kluczowi gracze szybko łapali faule i Jackson w koncu wylecial, natomiast JO'N gral krócej, co jest z powodowane po troche fauali, po troche słaba grą. do tego Granger, równiez problemy z faulami miał. Ale usprawiedliwiac Indynie mozna i przegrali wyraznie, O'Neal daljenie mzoe zapac wiatru w zagle, w pierwszym meczu, tylko kluczowa czwarta kwarta go uratowala od kompromitacji. Jax podobnie tragicnie z skutecznościa. Jak widac narazie w Indy najmniej zawodza Ci "najcichsi" gracze jak Foster, Johnson czy przede wszystkim dajacy niezlego powera z ławki Fred Jones.

 

Mecz tak naprawde ozstrzygnal sie w trzeciej kwarcie, gdyz po pierwsze polowie, byla niewielka przewaga Nets. Lecz na poczatku 3 odslony szybkie 6 punktów RJa i run 8-0 Nets i pod koniec kwarty, równiez pod koniec kwarty, gdy JO'N musial zejsc, gdyz zlapal 4-ty faul Nets zlapali wiatr w zagle i zrobii kolejny run tym razem 7-0 i po trzech kwartach bylo 20 punktów przewagi. W czwartej wkarcie jeszcze Indiana probowala walcyć i anwet zblizyla sie na 8 punktów, jednak Carter zdobyl 5 szybkich punktów i marzenia o zwyciestwach dwoch na wyjezdzie prysly. Choc i tak Indiana wyjkezdza jako wygrany z New Yersey.

 

Co do Nets to po raz kolejny swietny mecz Krsticia, na pozomie 20-10. Carter poprawił skutecznośc i widac tego efekty. RJ szalała głownie w 3-ciej kwarcie i uzbierał+20 punktów. no i kidd wreszcie zagra na swoim pozoomie czyli +10 asyst i rebsów. ile razy juz mu punktów zabraklo do TD.

 

Teraz przeniesienie rywalizacji do Indianapolis, myślę ze wróci Stojak i moz byc jescze ciekawa seria, a ja staiwm tak jak stawilem 4-2 dla Nets, choc bard lubie Indy to jednak te ich wieczne perypetie im na pewno nie pomagaja w graniu "swojego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.