Skocz do zawartości

New York Knicks 2013/14


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego, ale zawsze gdy oglądam Knicks w tym sezonie to całkiem przyzwoicie wygląda Amare, oczywiście jeśli chodzi o atak, bo w obronie nic się nie zmienia. I tak myślę że gdyby był zdolny grać chociaż te 30-32 minuty w każdym meczu to byłby w stanie robić coś ok. 18-19 ppg. Chociaż może spina się tylko na te mecze które ja oglądam.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isiah Thomas era 2.0

 

jedynie sytuacje z kontraktami mają nienajgorszą i przy mądrych decyzjach mogliby to wszystko relatywnie szybko przebudować (opchnięcie Melo i Chandlera za picki, tankowanie, czyste salary w 2015) ale z Dolanem u sterów to nie jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankowanie? To co Knicks robia ze swoimi pickami w XXI wieku to po prostu kryminal

 

W nawiasach ciekawi gracze wybrani z późniejszymi numerami.

 

2001 - Michael Wright aka Ali Karadeniz 38 i ktoś jeszcze

2002 - Nene oddany do Denver, Milos Vujanic 36 (Barnes, Scola, Navarro)

2003 - Michael Sweetney 9 (David West, Ridnour, Collison, Barbosa), Maciej Lampe 30 (Mo ;All Star; Williams, Zaza, Blake, Korver)

2004 - Trevor Ariza 44

2005 - Channing Frye 8 (Granger, Bynum, Jack), David Lee 30

2006 - Renaldo Balkman 20, Mardy Collins 29

2007 - Wilson Chandler 27 (Afflalo, Landry, Brooks, Splitter)

2008 - Danilo Gallinari 6 (Gordon, bracia Lopez, Hibbert, Batum, Pekovic, Ibaka, Anderson)

2009 - Jordan Hill 9 (DeRozan, Jennings, Lawson, Taj, Jrue), Toney Douglas 29 (Blair, Jerebko, Meeks)

2010 - Landry Fileds i Andy Rautins w drugiej rundzie (Lance)

2011 - Iman Shumpert 17 (Parsons, Faried, Jackson)

2012 - Kostas Papanikolau 48

2013 - Tim Hardaway Jr. 24

 

Trochę farfocli, jakieś steale, IMO nie kryminał. Bo ja wiem - średnia ligowa? Jasne, że można było zrobić to lepiej, ale to nie do końca tak, że gdy Knicks wybierali, to zawsze bez sensu.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galinari jak dla mnie z tych co poszli po nim to tylko od Brooka i Hibberta gorszy. 

Ale transfery... Szczególnie zjebali ten z Melo. Ale Bargnani też spoko ;)

 

Problem Knicks to głupie wydawanie pieniędzy (to nie było czasem tak, że lekarze dawali kolanom Amare ok. 3 lat gry?) i brak cierpliwości (MeloDrama).

Transfer Bargsa przerasta mnie mentalnie, do tej pory nie wiem co im chodziło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiasach ciekawi gracze wybrani z późniejszymi numerami.

 

2001 - Michael Wright aka Ali Karadeniz 38 i ktoś jeszcze

2002 - Nene oddany do Denver, Milos Vujanic 36 (Barnes, Scola, Navarro)

2003 - Michael Sweetney 9 (David West, Ridnour, Collison, Barbosa), Maciej Lampe 30 (Mo ;All Star; Williams, Zaza, Blake, Korver)

2004 - Trevor Ariza 44

2005 - Channing Frye 8 (Granger, Bynum, Jack), David Lee 30

2006 - Renaldo Balkman 20, Mardy Collins 29

2007 - Wilson Chandler 27 (Afflalo, Landry, Brooks, Splitter)

2008 - Danilo Gallinari 6 (Gordon, bracia Lopez, Hibbert, Batum, Pekovic, Ibaka, Anderson)

2009 - Jordan Hill 9 (DeRozan, Jennings, Lawson, Taj, Jrue), Toney Douglas 29 (Blair, Jerebko, Meeks)

2010 - Landry Fileds i Andy Rautins w drugiej rundzie (Lance)

2011 - Iman Shumpert 17 (Parsons, Faried, Jackson)

2012 - Kostas Papanikolau 48

2013 - Tim Hardaway Jr. 24

 

Trochę farfocli, jakieś steale, IMO nie kryminał. Bo ja wiem - średnia ligowa? Jasne, że można było zrobić to lepiej, ale to nie do końca tak, że gdy Knicks wybierali, to zawsze bez sensu.

Mi nie chodzi o to kogo wybierali lecz wymiany jakich dokonywali ze swoimi pierwszymi rundami.

2001r. - Oddali w wymianie Ewinga. Do zgarnięcia: Randolph, Parker, Arenas...

2002r. - Wybierają Nene i razem z Cambym i Markiem Jacksonem oddają go do DEN za McDyees'a i Franka Williamsa (Antek w  2sezony rozegrał 18 mecz)

2004r. - Oddają tego samego McDyessa + m.in Lampego i picki z 2004 i 2010 za Marburyego i Pennyego

             W 2004r mogli brać np Josha Smitha, J.R'a, Varejao, Kevina Martina

             W 2010r mieliby 9 pick czyli Hayward, GEORGE!, Bledsoe...

2006r. - Brak słów: Aldridge i Noah podarowani za 150kg słonia.

ScreenShot2014-01-23at8.16.59PM_crop_exa

2010r. - patrz rok 2004

2012r - Pick oddany do Rockets (do wyboru choćby Sullinger lub Terrence Jones)

2014r - tankują dla Nuggets :nevreness:

2016r - Oddali za Bargnaniego. W Toronto już zacierają ręce

 

To jest kryminał i to z wysokim wyrokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kryminał i to z wysokim wyrokiem

 

Pełna zgoda odnośnie rzucania draft pickami na prawo i lewo.

 

Wlasnie Knicks przegrywaja z Pistons.

To jest gowno a nie klub. Do tego w samym centrum swiata. NY powinno dojebac im kare za hanbienie miasta i wypierdolic do Newark.

 

Do Buffalo :smile: To niesamowite, że klub z takiego miasta jak NY, nie potrafi wygrać ligi od 40 lat.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda odnośnie rzucania draft pickami na prawo i lewo.

 

 

Do Buffalo :smile: To niesamowite, że klub z takiego miasta jak NY, nie potrafi wygrać ligi od 40 lat.

 

 

To jest najwiekszy problem oni nie musza wygrywac, wazne zeby zarabiali....

I wlasnie tu przechodzimy do sedna zeby Dolan cos z tym zrobil to trzeba by bylo go strzelic po kieszeni.

 

Zal patrzec serio myslalem ze sie w 2 poloce sezonu pozbieraja ale lekko mowiac "zawiedli moje oczekiwania" ;)

 

P.s. W sumie to jak Amare i Nash sie posypali po odejsciu z Phoenix powinno byc znamienne dla przyszlych pokolen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers bilans 21-39 tankowanie na całego i plaga kontuzji 

Nyk bilans 21-40 bez większych kontuzji, fundament zespołu który zrobił w poprzednim sezonie 54-28 jest czemu im tak źle idzie czemu. Chcą dla denver Top 5 draftu wywalczyć ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amare ostatnio wykręca niezłe cyferki , patrząc na jego grę to chyba drugi po Melo gracz któremu się chce

???

Może cyferki wyglądają jako tako ale na pewno nie gloryfikowałbym jego gry. To co robi w obronie jest tragiczne. Chcieć to się chce Chandlerowi, ale ciało już nie to, ale swoje robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers bilans 21-39 tankowanie na całego i plaga kontuzji 

Nyk bilans 21-40 bez większych kontuzji, fundament zespołu który zrobił w poprzednim sezonie 54-28 jest czemu im tak źle idzie czemu. Chcą dla denver Top 5 draftu wywalczyć ? 

 

To proste.

 

Po pierwsze - kontuzje. Wystarczy, że na +20 spotkań wypadł Chandler.

Po drugie - JR. Co by nie mówić, w poprzednim RS był jednym z najważniejszych ogniw tego zespołu. W tym roku niestety zdurniał do reszty. No i letnia operacja odbiła się niekorzystnie na jego formie.

Po trzecie - grubasek Felton. Nie dość, że łamliwy, to dodatkowo chłopina się sfrustrował i zaczął machać giwerą. A szkoda, bo Ray w formie to dla Knicks kluczowa postać.

Po czwarte - sam Woodson przyznał, że ogromny wpływ na zespół ma brak weteranów z poprzedniego sezonu, szczególnie Kidda.

O głupich transferach itp. była już mowa.

 

Fundament zespołu faktycznie został, ale mocno nadgryziony. Dodatkowo uleciał duch i serii porażek siadła atmosfera.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym Knicks, nie wiedzieć czemu, odeszli w ataku od tego, co przynosiło im najlepsze efekty w poprzednim sezonie.

W ogóle dobra beka też z Prigioniego. Do gościa ogólnie ciężko się przyczepić - co prawda jego wartość trochę znika w takim bałaganie jak Knicks - ale facet chyba potrzebuje mieć czysty radar w zasięgu najbliższych 40 mil, żeby stwierdzić że pozycja rzutowa jest wide open.

 

Rzadki przypadek zawodnika, który ma dobry rzut, dobry passing i wysokie IQ, a nie poprawia spacingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.