Skocz do zawartości

New York Knicks 2013/14


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

To jest masakra co się dzieje z Knicks od  czasów odejścia Ewinga. Po dwóch latach w miarę przyzwoitej gry, teraz znowu wygląda to jak wypisz wymaluj czasy Isiah. Dopóki NYK będzie rządził Dolan to tam nigdy nie będzie dobrze. Chyba najgorszy owner ever, ciężko znaleźć mu konkurenta o to zaszczytne miano.

 

Na ich miejscu opchnąłbym teraz Melo za picki, w następnym sezonie tanking, a w 2015 polowanie na FA's, bo będą mieć mnóstwo miejsca (spadają kontrakty Amare,Bargsa i Chandlera). Ten zespół trzeba rozpieprzyć w pizdu

Edytowane przez camby23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sytuację w NYK obserwuję stosunkowo dokładnie i długo i powiem szczerze, że nie umiem tego fenomenu wyjaśnić.

 

jak na tradycję, kultowość miejsca ale i potężną siłę nabywczą NY wydawałoby się, że problemów jest mniej niż więcej co nie uzasadnia aż takiego bagna w organizacji. Miejsce jest atrakcyjne marketingowo i wizerunkowo

 

Nawet częściowo ruchy kadrowe były początkowo pozytywnie oceniane ale suma sum tej układanki tworzy okropną całość niezjadliwą dla raczej wyrobionego fana spod znaku Knix. Po prostu w tej organizacji brakuje jednego słowa... zespół

 

dziwne ruchy kadrowe w tym trenerskie sprawiają, że brnie ta organizacja w niewiadomym kierunku....

dodatkowo zaraz mogą się naciąć na Melodramaty które kolejny raz zawieszą do czasu decyzji główne potrzebne ruchy

kontuzja Tysona nie pomaga oczywiście ale patrząc na całość jest gorzej niż źle....

 

chętnie podyskutuję o tych czynnikach bo szczerze nie rozumiem..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się od Scotta Lydena, który mocno spaprał swoja robotę wpędzając NYK w ciężko sytuację. Później Isiah dopełnił dzieła zniszczenia. Gdyby zrobić listę 5 najgorszych GMów minionej dekady, to obaj na pewno by sie tam znaleźli. Walsh był już dużo lepszy, ale też zrobił wiele błędów.

 

Tu jest wszystko przedstawione czarno na białym

 

http://forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?f=24&t=1284789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w oczy rzuca się chaos gdzie oddawany jest gracz stosunkowo niedawno pozyskiwany....

 

w takim zestawieniu bije to dopiero w oczy... biorę Francisa i za rok dwa oddaję go dalej.....

 

Glen, van Horn, Dice, Othella, SF, Nazr, Davis, Zach i wielu innych...

dodatkowo cała masa głupiego dodawania picków z których nic nie urodziło się....

straszny mess

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszym problemem tej organizacji jest, jak już kolega wyżej wspomniał Dolan! No nie ma głupszego właściciela w tej lidze. Wiele klubów w tej lidze ma problem, żeby postawić krok do przodu z powodu skąpych właścicieli ( a może po prostu rozsądnych? ), a tu o ironio jest na odwrót. Rozrzutny właściciel psuje wszystko. Zresztą jak może być normalnie w klubie, który swoje ruchy w zarządzie robi pod kątem zawodników, trenerów, menadżerów z jakiejś pop..rdolonej CAA?

 

Dla mnie rozwiązaniem żeby ten klub miał się jakoś ruszyć do przodu to albo oddanie Carmelo (wątpliwe) albo niech  sam odejdzie do LA (niech wierzy ćwok, że ktoś normalny będzie za nim tęsknił, a tam go chlebem i solą będą witać). Bez kitu patrząc na rynek, to LAL są dla mnie jak wybawienie NY ( o zgrozo w tym akurat klubie widzę światełko w tunelu ). Pozbycie się tego dziada to kluczowy ruch na lata. Jak próbuje sobie wyobrazić, że zostaje w Knicks za maxa, na kolejne lata i próbuje "rekrutować" wolnych agentów  w osobie Rondo itp. to normalnie mnie krew zalewa....

 

Obiektywnie rzecz ujmują jesteśmy w gównie na następne lata i tylko cud w postaci Lakers może nas uratować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Knicksi mogliby uderzyć po Afflalo. Ratowałby trochę sytuację w pierwszej linii obrony i dorzucał równe 16-18ppg bo poza Carmelo nikt w tej drużynie nie umie równo punktować nawet J.R. w tym sezonie(swoją drogą zamienił się w niezłego cancera). z Shumpem nawet fajny backcourt w def by stworzył. Kwestia tylko co mogliby zaoferować Orlando? Picków za bardzo nie mają, oprócz Tima Hardaway'a nie mają nic co ma jakąś wartość dla Magic.  :numbness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak patrzę na plotki to nie w tym żadnej logiki. Wiadomo że Toronto chce dostać wybór a tu pojawiają się plotki z Nets Golden i Knicks z których każdy może dać pick najwcześniej w 2018 czy 2019 i to na pewni z jakąś ochroną więc nie bardzo to widzę

 

Do Asika niby zgłaszają się Cavs albo Bucks co zwłaszcza w przypadku tych drugich brzmi dziwaczenie skoro już mają Sandersa

 

Jak to mówią pożyjemy zobaczymy - na pewno nie wierzę w deal z Hawks bo ci musieliby upaść na głowę aby oddać tani kontrakt Sapa za Asika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze starałem się omijać mecze Knicks szerokim łukiem, po prostu nigdy nie chciałem oglądać gwiazdy Marbury'ego i innych, Knicks zawsze mi się kojarzyli z egoistycznymi gwiazdeczkami, potem jednak nagle ta drużyna stała się całkiem fajną drużyną, nawet Karmelek zaczął się starać, JR grał jak nigdy, całkiem przyjemnie ich się oglądało, ale w tym sezonie to już powrót do przeszłości ;) obejrzałem w tym sezonie 3 mecze knicksów i mam nadzieję, że już więcej nie obejrze. Jak dla mnie powinni odpuścić walkę o Karmelka, z nim mistrzostwa na pewno nie zdobędą, chociaż kolejna tankująca drużyna na wschodzie to byłby koszmar..

Edytowane przez bananowy_joe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar czym innym jest tankowanie a czym innym fatalny skład

 

Tankuje to 76ers które wystawia w pierwszej piątce graczy z D-Ligi czy ostatnio Orlando które dziś w czwartej kwarcie grało na porażkę z Cavs .

 

Ale już takie Cavs czy Bucks jest po prostu tragicznie słabe i im zwycięstwa zdarzają się bardziej przypadkowo niż z jakiejś fenomenalnej gry

 

A Knicks jest jeszcze gorsze od nich. W tej chwili to najgorzej grająca drużyna w tej lidze. Woodson stracił kontrolę - tam nic nie funkcjonuje dobrze. Wiem po Jazz jak w tej lidze cieżko się gra jak Twoi rozgrywający trzymają poziom Kotwicy Kołobrzeg a w tej chwili Nowy Jork ma własnie taki poziom. Zresztą w ogóle to co oni dostają w tym roku z pozycji 1-2 to jest ponury żart. JR Smith to w tej chwili jeden z najgorszych graczy z lidze. Felton to na pewno najgorsza startująca jedynka.

 

I nawet reinkarnacja Amare ( pytanie jak długo będzie jedynym widzącym pośród jednookich ślepców ???) im nie pomaga

 

Wprawdzie jak ja słyszę że Toronto odda Lowryego nawet za pick z 2020 roku !!!! to kto wie może go wezmą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.