Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

lakers serio musza sie czuc niepewni, skoro wieszaja billboardy po miescie.

mozna bylo podpisac 2 lata temu briana shawa? pewnie do dzis bylby na lawce.

 

jestem ciekawy jak zachowaja sie lakers w razie gdyby dwight zdecydowal inaczej niz pozostanie. czy faktycznie zagraja twardo i odmowia s'n't (w ogole beda mieli do tego prawo bedac powyzej ssalary?, czy to sie dotyczy tylko pozyskiwania gracza z s'n't a nie oddawania?) czy zmiekna im rury i zagraja jak raptors czy cavs...

 

jedno jest pewne. ciezkie decyzje i nie wiem czy nie zatankowac w przyszlym sezonie, dac odpoczac mamie i zaatakowac z nowymi Fa i draftem w 2014/15, o ile mamy 1rundowe picki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą oddać Dwighta w s'n't, ale Rockets nie mają w tym najmniejszego interesu.

 

tak, jeśli Dwight odejdzie (a na to się zanosi), to najlepszą opcją jest odpuścić sezon, ale Lakers są na to zbyt dumni i aroganccy, więc pozostanie przegrywanie przez stary, nieatletyczny i dziurawy roster, co nam jednak Wigginsa nie przyniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym drafcie są jeszcze jakieś przecinaki poza Wigginsem? Bo o nim tylko się gada, a niby draft super. Nie oszukujmy się, nie mamy szans na tego chłopaka, to musiałby być nieprawdopodobny fart, na miarę picku Bulls w 2008 (czujecie ten jad do Lakers w takiej sytuacji?). Bo w szorowanie po dnie zachodu nie wierzę. Chyba jeszcze Parker i Smart to bardzo wartościowe chłopaki?

 

A nawet nie wiem, czy w ogóle nam przypada nasz pierwszorundowy wybór w kolejnym drafcie. Oby był w jakiś sposób chroniony na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wciąż się wydaje, że Dwight zostanie mimo tych plotek. Choć znając jego to decyzja zostanie podjęta w ostatniej chwili po 25-krotnej zmianie zdania.

 

A co do draftu to na razie ciężko powiedzieć bez popatrzenia na ludzi w NCAA, ale ogólnie Wiggins to Olimp, trochę niżej Parker, Randle, Young, Harrison a prócz nich typ do którego mam słabość i mam nadzieję, że wypali w NBA - Wayne Selden.

 

Więc kilku prawdopodobnych frenczajsów jest. Tyle, że prócz Wigginsa wszyscy są dość niepewni i mają trochę poważnych wad.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie jak oglądam te filmiki draftowe, wszelakie testy itp to oni tam tacy zayebisci, wszystko wpada, piekne ruchy. I tak sobie człowiek mysli, jak to oni będą wymiatać, a po 5 latach wielu nie osiąga nic.

 

Także niektórzy tankują po tego Wigginsa a co z niego będzie? Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak? i co wtedy?

 

matek - mamy pick za rok

Jak to co? Kusimy najlepszych FA, z LeBronem na czele, Nashem i perspektywą wspólnej walki o misia z nim...

 

Uspokoiłeś mnie tym pickiem. Szczerze mówiąc, gdybyśmy mieli w tym roku lottery protected pick, to nie byłoby Lakers w PO. Tak myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwight podobno decyzje podejmie w 1 mozliwym terminie, czyli juz 1 lipca.

sam sie zastanawiam, gdzie on qrwa trafi. mowilo sie o tym, ze z cp3 chce grac i tak myslalem, ze ta 2 moglaby trafic nawet do dallas

ale teraz na zmiane otoczenia przez cp3 sie nie zanosi a nie sadze by lakers zgodzili sie na transfer do clippers. a takie oferty podobno byly.

 

zatem, jesli dwight odejdzie to raczej do rockets i tym podobne kierunki jak mavericks

myk w tym, ze z rockets musialby to byc s'n't bo maja asika a lakers moga nie chciec przyjac turka

chyba, ze dwight podpisze z jakimis bobcats i pojdzie na zasadzie s'n't i wtedy bobcats zyskuja asika

ale nie chce mi sie w to wierzyc. dwight albo zostane w lakers bo kasa i w trakcie sezonu zmienia coacha

albo zostanie w la i w trakcie sezonu poprosi o transfer. za duzo kasy ma do stracenia a lakers na s'n't raczej sie nie zgodza.

 

mozna tankowac ale nie wierze to, ze ten zespol zagralby na poziomie 15 winow. to nie w stylu lakers.

pewnie beda szukac polsrodkow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendras a jak chcesz tankować z Gasolem, Bryantem i Nashem? W sensie co? Wszyscy na ławkę i gramy składem D-leauge? Jak to sobie wyobrażasz?Przecież w takim sezonie jak najbliższy masz Phoenix, Magic, Phila, Celtics, Bobcats, Kings, Pistons na pewno wykręcą gorszy bilans bo im na tym zależy i są słabi w **** i w ciemnej dupie. Dalej Pelicans, Raptors wyglądają podobnie do Lakers bez Howarda (+/-) a nie wiemy jakie ruchy będą jeszcze zrobione. Także jeśli chcesz tankować to max to będzie 5-10 pick. No perspektywy w ****. I potem co? Poza tym zobacz kiedy Lakers tankowali i możemy skończyć. To świetna organizacja, gdzie wszyscy mają łeb na karku i sobie poradzą znowu w 2 sezony po odejściu Howarda zrobią contendera. Maks 3. Ale tankowanie, nawet biorąc pod uwagę stratę za darmo Howarda, to przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendras a jak chcesz tankować z Gasolem, Bryantem i Nashem? W sensie co? Wszyscy na ławkę i gramy składem D-leauge? Jak to sobie wyobrażasz?Przecież w takim sezonie jak najbliższy masz Phoenix, Magic, Phila, Celtics, Bobcats, Kings, Pistons na pewno wykręcą gorszy bilans bo im na tym zależy i są słabi w **** i w ciemnej dupie. Dalej Pelicans, Raptors wyglądają podobnie do Lakers bez Howarda (+/-) a nie wiemy jakie ruchy będą jeszcze zrobione. Także jeśli chcesz tankować to max to będzie 5-10 pick. No perspektywy w ****. I potem co? Poza tym zobacz kiedy Lakers tankowali i możemy skończyć. To świetna organizacja, gdzie wszyscy mają łeb na karku i sobie poradzą znowu w 2 sezony po odejściu Howarda zrobią contendera. Maks 3. Ale tankowanie, nawet biorąc pod uwagę stratę za darmo Howarda, to przesada.

Przecież mówię, że nie będą. A powinni - wymienić Nasha, amnestia na Gasola, jak najdłuższy odpoczynek dla Bryanta.

 

Mówisz, że Lakers mają łeb na karku - tak, ale czasy są inne, nowe CBA mocno gryzie w dupę i uniemożliwia LA bycie tą samą organizacją co zawsze, do tego po śmierci Bussa panuje chaos i zawodnicy już nie lgną tu tak jak kiedyś.

 

Zresztą, jak oni mają w dwa lata zbudować contendera?

 

Nie ma jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko Nasha nikt nie weźmie. Gasola może da się wymienić za coś fajnego ale wszystko się okaże po decyzji DH. Po prostu dla mnie nie ma paniki- wyczarowali Gasola, potem jak już nikt nie wierzył w jakieś mega ruchy, to sprowadzili Nasha i Howarda. Fakt, że projekt nie wypalił ale to było coś. Teraz będą musieli pewnie przy ewentualnym odejściu Dwighta przez to poczekać 2 sezony i znowu coś wyczarują. To jest jedyna organizacja w NBA dla której wszystko jest możliwe i nie ważne jest kompletnie nic. CBA, czy są FA w lato, czy nie ma. Jak nie ma to za frytki przyjdzie allstar, superstar albo nie wiem...allstar? Przecież Lakers za każdym razem jak już zaczynam myśleć, że pogrążyli się w morzu przeciętniactwa zaskakują mnie najpierw Gasolem, potem Howardem i Nashem. Dlatego jakoś nie potrafię uwierzyć, że faktycznie nie dadzą rady nic zrobić w 2-3 lata. Zbyt często tak myślałem i się myliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.