Skocz do zawartości

tak to już, czyli lato 2013


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie, zapomniałem o tej kwocie naliczanej za wolne miejsca w rosterze. Policzmy...

 

Gdyby Rox wywalili (czyli oddali gdzieś za free, wiem że są to gwarantowane umowy) wszystkich, poza wymienioną wcześniej trójką, to mieliby w kontraktach 16,2 mln za nich. Dodajmy ok 5,6 za te wypełniacze i mamy ok 21,8 mln. Wyboru w pierwszej rundzie nie mają, to nie wiem czy coś dodatkowo się nalicza. Pozostaje 36,7 mln, czyli ponad 18 na łebka. Teoretycznie do zrobienia (w sytuacji, jeśli prawdą jest to że mogą lekko spuścić z kasy żeby razem się zmieścić) ale musieliby pozbyć się Robinsona, Royce, Matejunasa i nie wykorzystać opcji pozostałych (poza Parsonsem). I oczywiście Asika i Lina, ale z tym myślę że nie powinno być problemu, np. dać Lina plus Robinsona lub któregoś z pozostałych zbędnych za CP w s'n't i samo to rozwiązałoby sporo problemów ze zbędnymi umowami. Ciężkie, ale nie niewykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają chyba TO, więc moim zdaniem jeśli tego nie wykorzystają, to nie będą im się naliczali. Ale wystarczy, że nie uda się pozbyć jednego z pary Asik/Lin i nie mają szans na DH i CP. Bardzo trudne zadanie i musiałoby wiele rzeczy przebiec po ich myśli, żeby wyszło. Dlatego w to rozwiązanie nie wierzę. Ciekawe kto jest wyżej na ich liście z tej pary, jeśli tylko jednego mieliby wybrać. I czy będą ewentualnie starali się o opcję rezerwową, czyli Josha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej jest Howard z tego co przebąkują i jego są w stanie zmieścić tylko gdzieś T-Roba muszą przekazać

 

Wiesz Matek tak naprawdę na Zachodzie na Howarda miejsce będzie mieć Spurs o czym mało kto wspomina. Oni 9 kontraktów gwarantowanych ( jeśli wywalą Bonnera) za sumę 38,7 + 0,9 za 28 pick + 2 wypełniacze. A więc mają 41,2. Czyli więcej wolnej gotówki niż Rockets czy Mavs i na dodatek idealna ekipa pod Howarda. Oczywiście wtedy Manu tylko za vet min. Wylatuje Tiago i Blair ale między Bogiem a prawdą to te Spurs +Howard i nie wiem kto by im skoczył przez najbliższe 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to Paul chciałby aby Howard przeszedł do Clippers i dziś pojawiła się plotka jakoby LAC chciało wysłać Bledsoe + Blake za Howarda.

Moim zdaniem Clippers na to nie pójdą bo nie będą na ławce trzymać Jordana

Moga go przehnadlowac, na bank sie ktos na niego znajdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to Paul chciałby aby Howard przeszedł do Clippers i dziś pojawiła się plotka jakoby LAC chciało wysłać Bledsoe + Blake za Howarda.

Moim zdaniem Clippers na to nie pójdą bo nie będą na ławce trzymać Jordana

Clips chcą Jordana do Celtics wypierdzielić za KG. Ogólnie ciekawe lato się zapowiada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle zastanawiam się jakie są szanse na zatrzymanie Jacka w Oakland, po tak przejebanych PO i ogólnie sezonie na pewno będzie się cenił w granicach 7-8 mln. Taką kasę na pewno może mu zaoferować Cuban jak nie uda mu się przekonać Paula, ale czy ktoś jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co robi Doc Rivers przez ostatnie tygodnie to jest skandaliczne zachowanie. Wielka rysa na jego krystalicznej opinii - świetnego player's coacha. Kapitan nie ucieka pierwszy z tonącego statku.

Zachowanie Riversa rzeczywiście jest nieładne(skandaliczne, to chyba za mocne słowo), zwłaszcza, że w 2011(jakoś tak) podpisał kontrakt na 5lat i mówił, że jest świadomy, że czeka go przebudowa, ale jest Celtem i chce po prostu wygrać z Celtics. Jak widać potrafił tylko ładnie słodzić. ;/

W dodatku widząc, że deal z Clips i Celtics może się nie udać Rivers mówi, że ma zamiar komentować mecze(unika powrótu do Celtics jak ognia...). Wydaje mi się, że to lekka groźba i próba wymuszenia presji na Celtics - w końcu jak odejdzie komentować mecze, to C's nie dostaną nic, jak pójdzie razem z KG do Clips, to jednak C's coś dostaną.

 

Ogólnie zawiodłem się na Docu i kolejny raz widzę, że NBA to tylko biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co robi Doc Rivers przez ostatnie tygodnie to jest skandaliczne zachowanie. Wielka rysa na jego krystalicznej opinii - świetnego player's coacha. Kapitan nie ucieka pierwszy z tonącego statku.

zgadzam się bo te wybryki są nawet gorsze od odejścia Allena. Ciekawe czy tam w szatni jest takie zielone szambo?

Dla mnie sytuacja po podpisaniu 5 letniego sowitego kontraktu nie-do-pomyślenia w jakimkolwiek klubie a nie co dopiero w Celtach

GM powinien ścisnąć za jajeczka wypi*****ić na pysk w takim wypadku a nie wymiany robić

 

Duma Celtów zobowiązuje......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak, bo Celtom w obliczu przebudowy bardzo zależy na tym, żeby trzymać Doca i jego 7 baniek.

Myślę, że jednak może zależeć. Doc jest bardzo lubiany przez graczy w NBA i mógłby pomóc w rekrutowaniu ciekawych FA. W dodatku Ainge wielokrotnie podkreślał, że dla niego Doc jest kluczowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku Ainge wielokrotnie podkreślał, że dla niego Doc jest kluczowy.

A Doc podkreślał, że chce zostać Celtem ;]

 

Nie sugerowałbym się tym, co się mówi w prasie. Przecież Ainge nie powie też np., że kontrakt Garnetta jest dla klubu ciężarem.

 

Zobaczycie, że nowy trener będzie zarabiał dużo mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.