Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2013/14


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety trzeba czekać aż wszyscy się zalogują na yahoo, inaczej nie wklepie składów i nie mogę dać begin season. Brakuje jeszcze Radzia, Findka, Wirakoczy i Ik.

 

Dla ludków powyżej salary - czas na zejście poniżej progu jest do 19 września do 19:45 czasu forumowego.

 

W sumie jak nikt się nie skusi na Brandana Wrighta za coś co mniej waży w salary, to wyrzucam go na fa przed upływem deadline na zejscie z salary.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku wyrzucam Tinsleya, Sefoloshe, Collisona i Milesa. Zostaje mi 483,1 do zrzucenia. W razie tragedii mogę wyrzucić Douglasa ale jako że Curry lubi się rozlecieć na kilkanaście spotkań to wolę go mieć w głębokiej rezerwie.

 

Sam będę rozsyłał oferty za chwilkę, z Waszej strony oczekuję ofert na Wade'a i Kobego przede wszystkim. Duncana wolę zostawić więc jeżeli ktoś bardzo chce go mieć to tani nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy trade. Tym razem Lorak skubie Findka.

 

Wade i Joe Johnson + pick do Loraka

Klay Thompson i Jeff Green do mnie.

 

Lorak przyjmuje starszych, niepewnych i dostaje pick dla osłody.

Dostaję Greena, który pozwala zejść z salary i może coś tam w tym roku ugra plus Thompsona, którego bardzo chciałem mieć.

 

Tym jednym ruchem (uwzględniając tych, których wyjebałem pare godzin temu) schodzę z salary poniżej capu.

 

Kobe i Duncan nadal na wylocie, chętnie ich rozmienię bo na chwile obecną mam może z 7 czy 8 grajków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.