Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2013/14


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w szoku, ze pobralem Korvera... ale z mojego tier 2 wymietliscie wszystko takze dobra liga ;-)

 

A skoro glowne przetasowania skladow juz nastapily to proponuje zaczac TA dyskusje...

 

Contenderzy do mistrzostwa: Mavs, Celtics, Clippers, Heat, Pistons

Srodek tabeli: Cavs, Sixers, Knicks, Magic, Kings, Bulls, Grizzlies, Nuggets

Contenderzy do picku: Bobki, Sonics, Lakers, Rockets, Suns, Spurs, Pacers

 

Wszyscy sie oczywiscie zgadzaja w tej ocenie, prawda? ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr 1 miałem Charlesa Jenkinsa i wszedł. Nr 2 miałem Jenkinsa z Atlanty, którego łyknął Roger. Zobaczymy czy to był dobry wybór mój był.

Mam jeszcze nr 3, który został na FA i być może go jeszcze wciągnę tylko brak spotu :(

 

Tak czy inaczej. Jaram się swoim zespołem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czuje sie bezkonkurencyjny

tak niekonwencjonalnego jak na mnie skladu nie mialem nigdy

jestem loaded 1 to 10

mam Dwighta w career year , Melo w MVP year, kazdy poza JR mial blurb na roto - schudl , cwiczyl 3 razy dziennie, byl w tybecie, forma zycia, bezkonkurencji

I'm coming big time

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się czaić, zbliża się jedwabisty draft za rok, więc oficjalnie wystawiam na trading block: G-Hilla, DeRozana, Hendersona, Splittera i R-Lopeza!

 

W zamian proszę oferować młodzież z mocnymi nadziejami na rozwój i przyszłoroczne picki (najlepiej spakowane z zawodnikiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Julius Jenkins miał naprawdę solidną końcówkę sezonu, a teraz ma wolne pole na sg, bo Lou Williams ma nie grać do lutego, więc liczę na jakieś przyzwoite mecze. Zresztą na początku waivery miałem ustawione Ariza/Jenkins, ale wczoraj rano to zmieniłem, bo uznałem że Ariza utonie w rotacji Wizz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.