Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

Może się odbić czkawką taka decyzja graczom, którzy byli ofiarami hack-a. Czyli teraz sędziowie przy każdym faulu bez piłki będą musieli decydować, czy to był faul zamierzony, czy przypadkowy? Mogą być ładnie turbowani bez piłki Drumm, Jordan itp.

Jak będą turbowani, to wtedy będzie flagrant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zwykłe hack-a będzie liczone jako faul, ale bez FTs? 

A skąd będziesz wiedział czy to hack-a, czy zwykły, niezamierzony faul?

 

Wystarczy postawić ruchomą zasłonę na kimś słabym w fts i gotowe.

 

Nie da się ominąć tego, że jak ktoś jest fatalny w fts, to będzie zmuszany do rzucania fts. Zmienianie zasad gry dla 5 gości w lidze to kpina i tyle.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd będziesz wiedział czy to hack-a, czy zwykły, niezamierzony faul?

 

Wystarczy postawić ruchomą zasłonę na kimś słabym w fts i gotowe.

 

Nie da się ominąć tego, że jak ktoś jest fatalny w fts, to będzie zmuszany do rzucania fts. Zmienianie zasad gry dla 5 gości w lidze to kpina i tyle.

Nie no, tutaj mi chodziło o zwykłe hack-a i tyle. Oczywiście, że można to ominąć i nawet podałeś niezły sposób. Zresztą ja nie mam zamiaru tego bronić, bo też uważam, że powinno zostać tak jak jest teraz. Jak ktoś nie umie rzucać, to niech cierpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12645164_1136330989730905_87347431255617
 

Kobe Bryant has asked Andrew Wiggins and Zach LaVine to join him over the summer in LA to workout and improve on their game together. 
 
The Mamba is becoming the Mentor. 
 
"I remember being Andrew Wiggins. I remember playing against Michael my first year — it was like looking at a reflection of myself 19 years ago." - Kobe Bryant

He'll probably be working with D'Angelo and Clarkson through the summer too.

https://www.youtube.com/watch?v=FPvUL4fkV4A

Kobe: "That looked familiar." Andrew Wiggins: "I got that from you"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.lakersnation.com/lakers-news-tyronn-lue-shares-kobe-bryant-wanted-to-fight-him-during-practice/2016/02/10/
 

In the 2012 NBA Draft, Chicago Bulls coach Tom Thibodeau and his assistant coach Ron Adams (Now with the Warriors) wanted to draftDraymond Green to pair with their previous draft pick Jimmy Butler.

The Bulls front office blocked it. Instead they drafted Marquis Teague as a backup to Derrick Rose, thinking they knew the team better than the coaches.

Teague is now in the D-League. Meanwhile Draymond will be playing in the All-Star game.

 

Imagine what could have been. ‪#‎WhatIfWednesdays‬

 

12733555_1139491966081474_56906181171648

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bleacherreport.com/articles/2617214-espn-introduced-a-new-camera-angle-for-michigan-ohio-state-and-it-didnt-go-well

 

Jak zobaczyłem na żywo od razu mi się spodobało. Jak tylko rozwiążą problem z pasiakami (nie wiem na przykład każą im się czołgać) to mogę tak oglądać każdy mecz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile prawdziwe, ale otro:

 

http://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/580394/koszykowka-w-korei-polnocnej-zmienili-zasady-wedlug-zyczen-kim-dzon-una

 

 

 

Kim Dzong Un osobiście dopilnował, żeby wprowadzić nowinki nieznane gdziekolwiek indziej. I tak:

- wsad piłki do kosza to trzy zdobyte punkty (zamiast dwóch),
- każdy rzut z gry oddany w ostatnich trzech sekundach meczu to osiem zdobytych punktów (zamiast dwóch, ew. trzech wg tradycyjnych zasad), co powoduje, że końcówki muszą wyglądać morderczo,
- kiedy rzut za trzy jest celny na tyle, że piłka nie dotknie obręczy, wtedy drużynie zalicza się cztery punkty,
- celny rzut wolny to zdobyty punkt, jednak spudłowany osobisty oznacza, że drużynie rzucającego odbiera się jeden punkt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei:

"- wsad piłki do kosza to trzy zdobyte punkty "

A wsady kosza do piłki to minus piętnaście

"- każdy rzut z gry oddany w ostatnich trzech sekundach meczu to osiem zdobytych punktów (zamiast dwóch, ew. trzech wg tradycyjnych zasad), co powoduje, że końcówki muszą wyglądać morderczo"

To samo wymyślali w więzieniach, obozach zagłady, autobusach ZTM w których wystarczyło miejsca na jeszcze jedną osobę a przystanek pełny...

"- kiedy rzut za trzy jest celny na tyle, że piłka nie dotknie obręczy, wtedy drużynie zalicza się cztery punkty,"

Sam to wymyśliłem jak miałem 11 lat bodaj a kosz stanowiła drabina, opona od DF`a i blacha z piekarnika

"- celny rzut wolny to zdobyty punkt, jednak spudłowany osobisty oznacza, że drużynie rzucającego odbiera się jeden punkt."

Lepszy minus jeden punkt niż pierwotna propozycja, czyli tygodniowa wizyta w kurorcie "kilof & młot" prowadzona przez lokalnego mistrza fitness, Pana ZdechnieszZGłoduWMęczarniachWywrotowaQrwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.