Skocz do zawartości

Historyczny moment NBA - streak Heat


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

Ah te moje zwidy. :S

może mi coś umknęło, ale udowodniłeś już gdzieś tutaj, że twoje stwierdzenie "Lakers byli ZDECYDOWANYM faworytem" nie jest bajeczką wyssaną z palca ???

 

jedyne co masz to Bastka, którego wypowiedzi można jako jedynego podciągnąć tutaj pod uznawanie Lakers za ZDECYDOWANEGO faworyta, plus wypowiedzi kilku entuzjastycznie nastawionych kibiców Lakers, z których część i tak zachowywała większą, lub mniejsza ostrożność.

 

Tylko problem polega na tym, że aby twoje stwierdzenie miało jakiekolwiek podstawy musiałbyś na ich poparcie mieć np. właśnie głosowanie GM, z których jakieś 60-70% typuje Lakers do mistrzostwa, dziennikarzy typujących ich w podobnych proporcjach, kursy bukmacherów, jakieś sondy wśród kibiców na forach robione gdzie wyniki byłyby podobne, a nie masz absolutnie żadnej z tych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos dyskusji o Lakers jako faworytach, to przeglądając temat o Lakers po sprowadzeniu Howarda i Kanadyjczyka nie wypowiadałem sie zanadto coby nie zostać zaatakowanym przez tych którzy widzieli przed tymi Lakers świetlaną przyszłość w takim składzie - łopatologiczne tłumaczenie nt Lovea mi wystarcza - gdzie dziś jest Kevin i jego Minnesota dobrze wiemy ( i w d.. mam wymówki o jego kontuzji bo o tym też pisałem). Mi stary Kanadyjczyk jako rozgrywający nie specjalnie pasował, w systemie, gdzie wszystko nie kręci się wokół niego choć myślałem, że Dwight pod koszem będzie ratował sytuację. Zatem też zapamiętałem to tak, że Lakers mieli dominować - jedynie Heat i Thunder mieli mieć szansę się im przeciwstawić. Tak to wyglądało na początku sezonu.

Lakers - żeby nie bylo, są nieprzewidywalni. Ocenić ich będzie można na dobra sprawe po zakończeniu przez nich sezonu. Jednak taką granicą przyzwoitości dla nich powinno być przynajmniej 55 łinów, a jeżeli odpadną w pierwszej rundzie, to zdecydowanie będzie to jedna z większych kompromitacji jakie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje jak można w kółko robic porównania Brajant- Bron

rzygać sie chce jak sie to czyta

 

kim jest w tym momecie bryant zeby porownywac go do KRÓLA.

kobe jest starym dziadkiem na geriatri i nic juz nie znaczy w lidze. dobitnie podkresla to bilans lakers ktory jest żenujący.

Lebron jest w prime i rozdupca wszystkich w skali all-time.

skonczcie juz z tym lebron vs kobe bo nawet porownujac ich prime to kobe moze ssac palke lebronowi a co dopiero teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała drużyna uderzyła wczoraj na szikagowskie kluby... A więc spodziewajmy się dość wolnego startu.

 

Ciekawostka:

Quarter-by-quarter breakdown of Miami's offense in the last 36 Games

 

1st - 113.6 ORTG

2nd - 114.0 ORTG

3rd - 116.2 ORTG

4th - 120.6 ORTG

 

Overall - 116.1 ORTG

 

Quarter-by-quarter breakdown of Miami's defense in the last 36 Games

 

1st - 103.4 DRTG

2nd - 109.1 DRTG

3rd - 101.3 DRTG

4th - 101.2 DRTG

 

Overall - 103.6 DRTG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade przechodzi etap, który kiedyś przechodził Kobe. sam wyraz twarzy,mimika,gesty są tak wkurwiające, że nie da się go lubić.

Kobe przeszedł drogę od totalnego złamasa do gościa którego da się lubić, Wade trochę odwrotnie chociaż bez przesady że tak bardzo mu się w bani na zmieniało przez ostatnie lata, dalej robi dużo dobrych rzeczy z którymi nie leci do mediów aby się lansować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.