Skocz do zawartości

West, Jerry vs Wade, Dwyane - czyli kto jest trzecim SG w historii?


wowo

Rekomendowane odpowiedzi

A co jest nie tak ze sposobem gwizdania, skoro ilość FT drastycznie maleje? Przeciętny zespół rzuca 200-400 osobistych mniej w sezonie niż 15-25 lat temu.

Przypuszczam ze jest to spowodowane ogolna bieda pod koszem(przypuszczam ze taki Barkley czy Malone byli w czolokach FTA).

 

Zaryzykuje bez sprawdzana statow, strzelam (byc moze sobie w kolano ;) ) ze Wade mimo tego ze sie lamie i ma sezony z mniejsza liczba meczy to i tak ma duzo wiecej wolnych w sezonie niz taki Drexler i jest pewnie gdzies na poziomie Jordana we FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest pace nizszy?

To samo w FTA per FGA.

 

Zresztą zmiany w pace też nie trzymają się kupy z rzekomym stylem dzisiejszej NBA "gwiazdeczka biegnie pod kosz i dostaje gwizdek bez kontaktu".

 

Przypuszczam ze jest to spowodowane ogolna bieda pod koszem(przypuszczam ze taki Barkley czy Malone byli w czolokach FTA).

Barkley i Malone sami nie zrobią +300 FTA do średniej ligowej, chyba że wykręcą po kilka tysięcy na łebka.

 

Zaryzykuje bez sprawdzana statow, strzelam (byc moze sobie w kolano ;) ) ze Wade mimo tego ze sie lamie i ma sezony z mniejsza liczba meczy to i tak ma duzo wiecej wolnych w sezonie niz taki Drexler i jest pewnie gdzies na poziomie Jordana we FTA.

A co to ma za znaczenie? Gość jest ewenementem pod względem atakowania kosza, to dostaje więcej FT niż inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barkley i Malone sami nie zrobią +300 FTA do średniej ligowej, chyba że wykręcą po kilka tysięcy na łebka.

 

Tak ale byl jeszcze inni rowniez dzis nie ma tez kar za illegal defense, peace mniejsze to juz kolega napisal napewno cos jeszcze by sie znalazlo.

 

A co to ma za znaczenie? Gość jest ewenementem pod względem atakowania kosza, to dostaje więcej FT niż inni.

Przepraszam ale czy Harden tez jest ewenementem pod tym wzgledem ? Przypuszczam ze jakby sprawdzic jeszcz kilku obecnych gosci to musilibysmy okreslic nowe znaczenie slowa ewenement ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest nie tak ze sposobem gwizdania, skoro ilość FT drastycznie maleje? Przeciętny zespół rzuca 200-400 osobistych mniej w sezonie niż 15-25 lat temu.

Trochę źle mnie zrozumiałeś. Rappar użył słowa "tęsknię" więc je powtórzyłem w swojej wypowiedzi, ale nie chciałem sugerować, że dziś nie ma twardej gry. Jedyna rzecz do której dziś mam wielkie zastrzeżenia odnośnie sędziowania, to konsekwencja. Jedna akcja - apteka, druga akcja - sceny z MMA. Albo jedno albo drugie KONSEKWENTNIE cały mecz i nie mam zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.