Skocz do zawartości

Ubaw po pachy ;)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Qpa widziałem pare odcinków, taki sobie imho.

 

Co do podobizn to za pierwszym razie zaznaczyłem przez pomyłkę lewe oko na nosie :oops: i wyszedł mi Cary Elves, Richard Gere i jeszcze jakimś tam inny gejowski aktor.

 

Myślałem, ze niedobrze, ale gdy zaznaczyłem dobrze za drugim razie to wyszli mi Dennis Bergkamp, Yan Koller, Oliver Kahn. Tylko nazwisko tego ostatniego słyszałem. Oj niedobrze, chyba idę na operację plastyczną ;) No ale widzę, ze Miodasowi też Khan wyszedł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qpa widziałem pare odcinków, taki sobie imho.

 

Co do podobizn to za pierwszym razie zaznaczyłem przez pomyłkę lewe oko na nosie :oops: i wyszedł mi Cary Elves, Richard Gere i jeszcze jakimś tam inny gejowski aktor.

 

Myślałem, ze niedobrze, ale gdy zaznaczyłem dobrze za drugim razie to wyszli mi Dennis Bergkamp, Yan Koller, Oliver Kahn. Tylko nazwisko tego ostatniego słyszałem. Oj niedobrze, chyba idę na operację plastyczną ;) No ale widzę, ze Miodasowi też Khan wyszedł...

 

Nie slyszales o Bergkampie?? gdzies Ty sie Gumbi chowal, co? :)

a mi wyszla Natalia Oreiro i jeszcze jakies dwie co nie znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezsensowne to jest.. co ma odległość środka oczu do reszty twarzy?

poza tym robiłem to trzy razy i zawsze wychodziło inaczej (chociaż ten pedał brosnan za każdym razem wychodził ;) ), więc nie będę wyników wklejał :)

 

a dla zabawy zrobiłem takie coś :

wziąłem tą panią:

Dołączona grafika

i m.in. wyszła mi taka :)Dołączona grafika - przypadek? heh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to jest bezsensu, zrobiłem na swoim zdjeciiu wyskoczyli jacys 2 panowie których nie znam :P Oraz oczywiście O.Kahn... jak wszystkim :| CHyba tylko juniorkowi wyszła ta wstrętna Natalia O. :P Po chwili zrobiłem to do Dołączona grafika i znowu wyszkoczył G.Cloney, Jakis fagas no i oczywiscie Khan... hmm nie wiem czemu on wszystkim wyskakuje moze przez to ze człowiek podobno pochodzi od Małpy a on dużo się od nich nie różni? :P hehe a tak serio to wsrętny jest i ja nie jestem do niego podobny :P

 

Ps.Loqsh1 widze ze ta miła pani z zaprzyjaźnionego z tobą programu TV nieźle cie kręci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) oczywiscie Khan... hmm nie wiem czemu on wszystkim wyskakuje moze przez to ze człowiek podobno pochodzi od Małpy a on dużo się od nich nie różni? :P

:lol:

mi nie wyskoczył, widać do małpy nie jestem za bardzo podobny

Ps.Loqsh1 widze ze ta miła pani z zaprzyjaźnionego z tobą programu TV nieźle cie kręci :P

eee na chybił trafił zdjęcie wybrałem i akurat ta była to sprawdziłem. a jeśli już mowa o tym programie, to lepsza jest ta: Dołączona grafika:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIERSZYK:

 

PTASZEK SOBIE FRUNIE Z DALA,

W GÓRZE SŁOĂCE ZAPIERDALA,

ŻABA DUPĘ W WODZIE MOCZY,

k****! CO ZA DZIEĂ UROCZY!!!

 

Analiza :

 

Wiersz jednozwrotkowy, czterowersowyz rymem sylabowym, z równomiernie rozłożonym akcentem. Podmiot liryczny wyraża swoje głębokie zadowolenie z otaczajšcego go świata, przepełnia go kwitnący stoicyzm i szczęście, które człowiekowi żyjącemu we współczesnym zamęcie, może dać tylko otaczająca przyroda. Dla podmiotu lirycznego nawet zanurzona w błękicie wody dupa żaby jest pretekstem do euforii. Zapierdalające inne stworzenia sugerują wczesne lato,kiedy świat zwierzęcy obudził się z otchłani zimy. Puenta liryku jest jednoznaczna i łatwo odczytywalna. JA liryczne personifikuje słońce. W słowie "zapierdala" oddaje szybkość i złożoność ruchu słońca, które przecież nie jest istota ludzka i nie może "zapierdalać" senso stricte. Uwagę zwraca użycie wulgaryzmów, których znajomość świadczy o ludowych korzeniach poety i głębokiej więzi ze społeczeństwem.

W moim rozumieniu autor chciał się tym utworem odwdzięczyć środowisku, z którego wyrósł za poświecenie i trud włożony w zapewnienie mu należytego wykształcenia.

Szkoda, ze tak mało w dzisiejszej poezji wierszy o tak pogodnym nastroju!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja zaprezentuje znaleziony w dzisiejszej gazecie Golf Sypialniany :D

 

1. Gracz musi posiadać własny sprzęt: kij i dwie piłki.

2. Gra na polu ropoczyna się po otrzymaniu zezwolenia od właściciela dołka. W odróźnieniu od golfa trawiastego w golfie sypialnym grający ma wprowadzić kij do dokłka, a piłki pozostają na zewnątrz.

3. Regulaminowy sprzęt ma posiadać twardy trzonek. Właściciel dołka ma prawo sprawdzenia twardości trzonka przed rozpoczęciem gry. Właściciel pola ma prawo ograniczenia długości kija w celu uniknięcia uszkodzenia dołka.

4. Zasadą gry jest wprowadzenie kija jak największą ilość razy aż do momentu, gdy właściciel pola będzie zadowolony tak jak i grający. Nieuzyskanie pozytywnego rezultaty może spowodowac ze grający nie uzyska w przyszłości zezwolenia do gry na polu.

5. Za sprzeczne z dobrymi zasadami uwaza sie rozgrywanie dłka niezwłocznie po przybyciu na pole. Doświadczeni gracze poświęcają znaczna ilosc czasu na podziwnianie pola. Specjalnie duzo uwagi przyciagaja zwlaszcza wspaniale uksztaltowane bunkry.

6/ Ostrzega sie grających przed opowiadaniem włascicielowi na ktorym aktulanie polu ma byc gra. Wyprowadzenie z rownowagi wlasciciela pola moze uszkodzic sprzet gracza.

7. Na wszelki wypadek gracz powinnien być zaopatrzony w odpowiedią odziez gumowa.

8. Gracz winien zawsze dokładnie sprawdzic czy jego czas gry jest wlasciwie ustalony, zwlaszcza gdy gra ma sie odbyc na polu po raz pierwszy. Znane sa przypadku zdenerwowania graczy ktorzy stwierdzili ze inny gracz gra na polu uznanym za jego wlasne.

9. Kazdy gracz powinnien wiedziec ze pole nie zawsze jest dostepne do gry. Niektorzy gracze czuja sie niezadowoleni jezeli stwierza ze pole czasowo nie nadaje sie do gry. Zaawansowani gracze stosuja w tym przypadku gre alternatywna (spotkanie z Renatką :wink: )

10. Gracz winnien otrzymać zezwolenie właściciela pola do gry na tylnym 9 dołku. Regulamin zaleca powolna gre grajacy musi jednak byc przygotowany do szybszego tempa gry przynajmniej okresowo jezleli takie zyczenie nastapi od wlasciciela pola.

11. Zagranie gry kilka razy w czasie tego samego meczu jest porownywalne z hole in one w golfie trawiastym.

 

Sorki za bledy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy FAKT, dodatek VIVY i tekst o Usherze: Uwielbia koszykowke, sam lubi grac i wspiera swoja lokalna druzyne Atlanta Timberwolves. Podczas meczow na VIP-owskich trybunach czesto zobaczyc go mozna w towarzystwie innych gwiazd (...) :lol:

zapewne chodziło im o jacka nickolsona ;)

a napisali może kto gra w tej atlancie timberwolves? pewnie by się okazało, że kobe ;)

ach ten FAKT, nie ma to jak porządna gazeta.

 

coś ode mnie:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to już bylo ale daje :D

 

http://www.prt.psp.ee/olympics.swf

 

ENJOY

bylo, bylo...wiem bo sam dawalem :wink:

 

http://www.morty.boo.pl/mistrzostwa.avi

Jacek Gmoch w roli glownej.

 

EDIT:

 

osoby ktore maja niemiecka MTV pewno nie raz natknely sie na program o dzwiecznej nazwie "Celebrity Deathmeach". Tym ktorzy tego nigdy nie widzieli po krotce wyjasnie, ze sa ta animowane filmiki z walkami na smierc i zycie slawnych osob. Czasem sa naprawde niezle polewki...

 

ponizej daje linka do walki Michaela Jordana z Dennisem Rodmanem.

http://69.13.185.81/vidz/SLAM3_Rodman_Vs._Jordan.mpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdobylem tematy na przyszloroczna mature.

 

Polski:

 

1. Andrzej Lepper - romantyk czy pozytywista? Uzasadnij swój wybór z wykorzystaniem "Chłopów" Reymonta.

 

2. "Wszystkie dzieci nasze są" - Majka Jezowska. Twój pogląd na sprawy antykoncepcji i demograficznego boom’u.

 

3. Motyw murzyna w literaturze staropolskiej.

 

4. Osama Bin Laden - romantyk czy pozytywista?

 

5. I am not a girl, not yet a woman - odnieś się do słów Britney Spears na przykładzie utworów literackich róznych epok.

 

6. Twoje refleksje nad fenomenem telefonii komórkowej w literaturze starozytnej i średniowieczu.

 

7. Analiza i interpretacja tekstu jednego z wybranych utworów zespolu muzycznego "PEJA"

 

8. Komisja śledcza - współczesny teatr absurdu czy miejsce krzewienia mowy oratorskiej?

 

9. Pudzianowski - Herkules naszych czasów. Odnieś jego osiągniecia (dźwiganie ciężarówki na barana, podnoszenie walizek wypełnionych bardzo ciężką kupą, rzut fortepianem na odległość) do osiagniec mitycznego Herkulesa.

 

10. "Marność nad marnościami..." - prawdy zawarte w "Księdze Koheleta" oraz w "Lamencie Świętokrzyskim" uczyń podstawą do rozważań na temat przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

 

11. "Lubię seks jak koń owies...", "Pana Anana Kofana..." R. Begger. Ukaż rozwój języka polskiego od "Bogurodzicy" do "Mironczarni". Czy człowiekowi XXI w. wolno łamać zasady lingwistyczne?

 

12. "Pionowe korytarze i rozmieszczenie toalet jako wyraz metafizycznego niepokoju współczesnej poetki awangardowej. Omów odwołania do tych motywów w literaturze i sztuce od starożytności po Młodą Polskę."

 

13. "Ona naje**na tańczyła na stole, a my nap*****ni, o żesz k....a ja p....lę" - wykorzystując ten znany cytat opisz bogactwo języka polskiego w całej swojej okazałości. Przedstaw także inne znane cytaty popierające tezę : "[...] iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają"

 

14. Zinterpretuj wiersz Jerzego Ushatego - "Kfiotki kurna dla ciebie mom"

 

15. . "Mydło lubi zabawę..." Twoje przemyślenia na temat homoseksualizmu w literaturze polskiej i światowej.

 

 

Matematyka:

 

1. Jasiek chodzi na imprezę co tydzień, Mariola co 16 dni. Znając okres cyklu miesiączkowego Marioli oblicz prawdopodobieństwo, że na wspólnej imprezie wpadną. Oblicz prawdopodobieństwo, że będą to bliźniaki.

Pyt. dodatkowe (+3 punkty) ile będą wynosić alimenty po 6 latach?

 

2. Hiperpłaszczyzna rozpięta na ewaluowanej przestrzeni bazowej 25- wymiarowej posiada 17 ekstermów lokalnych. Niech k będzie dowolnym ciałem i zgodna z waluacją dyskretną dla hipotezy Jakobianowej. Domkniecie całkowite pierścienia izomorficznego definiuje wskaźniki sumacyjne. Ciała i pierścienie maja 1 rozna od 0.

Ile będzie kosztować piwo Tyskie w Suwałkach na przełomie marca i grudnia?

 

3. Korzystając z twierdzenia, że mężczyznę poznaje się po tym, jak kończy, udowodnij, że poseł Ziobro jest zerem.

 

4. Jeden projekt 3 studentów wykonuje w 2 miesiące. 4 studentów w 2 miesiące i 1 tydzień, 5 studentów w 2 miesiące i 18 dni. Oblicz ile musi się zrzucić 6 osobowa grupa studentów, aby kupić projekt i oddać go na 2 tygodnie przed końcem semestru?

 

5. Robotnik wykonuje swoją pracę w 4 dni i 5 godzin. Pijany robotnik tą samą pracę w 7 dni i 8 godzin. Na budowie pracuje 7 robotników i 1 majster nadzorujący. Majster przychodzi trzeźwy na budowę co 3 dzień a do sklepu monopolowego jest 13 minut biegiem. Oblicz zysk sklepu monopolowego gdy budowany jest dom dwukondygnacyjny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie sławny film pt "Borewicz" ??

Niestety nie mam zadnego linka do tego filmiku, ale bez problemu mozna go sciągnąc z Kazaa. Wystarczy ze wpiszecie w wyszukiwarce Borewicz. Filmik zajmuje nie co ponad 70 mega, ale kto jeszcze nie widział niech sciąga jak najszybciej.

Aha... i nie polecem tego filmiku naszym Panią z forum. Chociaz....... :lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój borewicz zajmuje niecałe 9 mega - co Ty arboos masz pewnie extra jakość :)

 

Trzej chłopców przechwalało się jakimi szybkim są ich ojcowie:

Jeden z mówi:

- Mój ojciec jest najszybszy. Może wypuścić strzałę z łuku i mówię ci, będzie u celu, zanim strzała go dosięgnie.

Drugi chłopiec oponuje:

- No i co myślisz, że to szybko??

Mój ojciec jest myśliwym. Potrafi wystrzelić kulę i dobiec do celu przed nią.

Trzeci chłopiec przysłuc***ąc się tym przechwałkom, pokręcił głową ze współczuciem i mówi:

- Wy dwaj nie wiecie kompletnie nic o szybkości. Mój ojciec jest urzędnikiem państwowym. Kończy pracę o 4.30 a w domu potrafi być już o 3.45!

 

Jak wielu urzędników państwowych potrzeba aby zmienić żarówkę?

- Dwunastu! Jeden zmienia żarówkę, a jedenastu wypełnia stosowne formularze.

 

Do leżącej w szpitalu urzędniczki przychodzą w odwiedziny koleżanki z pracy:

- Och, no i jak radzicie sobie beze mnie?

- Jakoś sobie radzimy - odpowiadają - podzieliłyśmy się twoją robotą: Kasia parzy herbatę, Basia rozwiązuje krzyżówki, Jasia kończy dziergać sweterek, a ja czasem odwiedzam szefa.

 

Jadąc przez wieś polną drogą jeden mieszczuch zauważył rolnika trzymającego świnię tak, by mogła ona dostać pyskiem jabłka z gałęzi jabłoni i je zjeść.

- Może nie wiem o czym mówię - powiedział mieszczuch - ale gdybyś po prostu zatrząsł drzewem tak by jabłka spadły na ziemię - czy to nie oszczędziłoby dużo czasu?

- Czas? - odpowiedział rolnik - A na co świni oszczędność czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.