Skocz do zawartości

Houston mamy problem...jaki problem? Rakiety 2013


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy jest leniwy, ale te historie z kręglami kładą duży cień na jego profesjonalizm. No i pozostaje zdrowie. Przy wysokim z bogatą historią kontuzji obu kolan, mówimy o potężnym ryzyku. Oby nie skończyło się tak, że zamienił stryjek kostkę Yao na kolana Andrzeja. IMO nie warto.

 

Priorytetem powinien być Millsap. Pasuje i jest tańszy od Josha, co zostawia pole manewru przy wzmacnianiu tej ich lichej ławki.

 

No chyba, że da się sprowadzić Howarda. Dziecinny czy nie, jak ma się okazję wziąć kogoś takiego, to nie ma się co wahać i żałować Asika. Harden-Howard jako trzon zespołu? Brzmi więcej niż dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w sumie zastanawiam się bo mimo ze kuszące jest zaangażowanie super gracza (jesli zdrowy) to tak się zastanawiam dlaczego NIE MA EKIP które się w ogóle nie tykają graczy-kontuzji?

 

Coraz bardziej dla mnie jasne jest, ze większym ryzykiem jest podpisanie maksa playaz który ostatecznie mało pogra bo miał dłuuuuuugą historię choroby niż unikanie takich, nie podpisywanie ich - szukanie tylko okazów zdrowia i przy daniu im odpowiedniej ilości minut wyczarowanie czegoś conajmniej poprawnego...

 

z jednej strony są Odeny Yaosy i Roye, JON, nawet Shaq w końcówce kariery ba nawet Grant Hill po wykurowaniu się nie był jakiś magiczny a z drugiej strony masz gościa typu Sanders który wyskoczył jak diabeł z pudełka.....

 

po prostu chyba jednak brak piątej klepki bo widzę że biorą praktycznie wszyscy.....

 

patrząc jak biega erik Gordon tak się zastanawiam po co za taką kase?

 

inna sprawa jak ktoś zejdze z ceny! ale maksopodobne$?

 

przecież graczy w sumie jest ze 400-450

wielokrotnie to tylko kwestia pracowitości i minut danych od trenera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe zgadnienie.

 

To chyba pogoń GM'ów za franchise playerem dla organizacji, jej wizytówką. Gwiazdy, kogoś o uznanym nazwisku, kto podniesie prestiż ekipy i/lub wokół której będzie można budować zespół. I chyba własnie za ta wiarę jest swoista "dopłata" do zawodnika.

 

Ryzyko czasami się opłaca, a czasami nie.

 

Drużyna bez lidera/kogoś o klasę lepszego od reszty, za to z samymi Larrymi Sandersami, to materiał na max. 1 rundę PO (coś jak Bobcats z Wallace'em robiącym za GTG).

 

Z rolesami to już IMO trochę inna sprawa. Ich faktycznie można sobie wychowywać. W tym kontekście jestem w stanie zrozumieć, że ktoś da Bynumowi czy Joshowi maxa, ale przepłacać Landry'ego Fieldsa i jemu podobnych?

 

EDIT: po chwili namysłu, max dla Josha będzie dla mnie nie do ogarnięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie rozstrzelali Dallas w trzeciej kwarcie. Parsons szedł na klubowy rekord, trafił chyba pierwszych 11 rzutów i niewiele mu brakło, bo Yao ma 12/12. Mam nadzieję, że trochę pary ujdzie z Dallas bo już w środę rewanż.

A to dowód, że Amerykanie znajdą statystykę na każdą okazję:

http://i.imgur.com/iDiNWtX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odza sluchy ze do Rakiet wraca Aaron Brooks zwieszony przez Kings. Najwielkszy problem poza PF czyli rezerwowy PG bylby obsadzony nalezycie i zbliza to mocno do PO. Prawda czy falsz?

Ponoć jest dogadany, 2,5mln w tym sezonie i 2,5mln w następnym z team option. Jako trzeci PG się przyda w razie jakiegoś nieszczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ok, ochów i achów nt Omera było już sporo, teraz z innej strony:

W ataku jest mega drewniany

 

wiem że ameryki to nie odkryłem, ale mam wrażenie że w systemie rockets przy pick'n'rollach hardena Ben Wallace by robił z 15 ppg a Chandla z 20, a Omer ma problemy ze skończeniem jakiejkolwiek akcji

w meczu ze spurs skonczył jedną akcję wsadem to aż krzyknąłem z wrażenia i zaskoczenia

tragiczny jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądałem Rockets to Asik w ofensywie wydawał się przeciętny. Nawet pare razy zagrał z powodzeniem post up, co dobić i skończyć miał to dobil i skończył. Finisherem wybitnym nie jest, double team post up threat tez nie - ale nie można go zostawiać samego w trumnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do All-Oven Mitts teamu z Joelem Anthonym, Perkinsem i straszliwymi braćmi Collinsami i tak mu bardzo daleko.

mam wrażenie że różnica polega na tym, że w porównaniu do Joela Asik świetnie [podkreślam: w porównaniu do Joela] się rusza, ładnie w tempie rolluje na kosz, w porównaniu do Perka nie rzuca jumperków z 5 metra ani nie gra iso, ale od momentu jak ma piłkę w rękach to w sumie jest na ich poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie że różnica polega na tym, że w porównaniu do Joela Asik świetnie [podkreślam: w porównaniu do Joela] się rusza, ładnie w tempie rolluje na kosz, w porównaniu do Perka nie rzuca jumperków z 5 metra ani nie gra iso, ale od momentu jak ma piłkę w rękach to w sumie jest na ich poziomie

Z Asikiem myk jest taki, że jest dokładnie tym kim Perkins był jak jeszcze ludzie straszliwie go przeceniali. Tylko, że Asik nie jest overrated. Stawia dobre i legalne zasłony, dobrze rotuje do kosza i porusza się bez piłki. Potrafi zbierać i rzeczywiście jest wielką lodową skała w pomalowanym.

 

Asik jest tym czym Perkins był w oczach fanów za czasów Celtics z paroma upgrademai tu i ówdzie, ot co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Perkinsa to moze tak być - acz Asik jest też dużo bardziej mobilny, większy i lepiej zbiera w ataku, wiec jego drewnianość indywidualna jest zdecydowanie mniej szkodliwa.

 

A Anthony to dla mnie trochę inny przypadek, Asikowi można na tym picku spokojnie puścić piłkę kozłem i jak nikogo nie będzie na drodze, to ją zapakuje, a Joel polegnie już na etapie łapania podania. Koleś chyba nie ma przeciwstawnych kciuków.

 

A jak tak patrzę na staty skuteczności, to wygląda na to, że z zawodników grających wieksze minuty Hibbert jest poza wszelką konkurencją w ilosci drewna w drewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.