Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

No to jutro bedzie pi****lenie na antenie...

http://www.csnmidatlantic.com/redskinsblog/pierre-gar%C3%A7on-shuts-down-skip-bayless-during-packers-cardinals?p=ya5nbcs&ocid=yahoo

 

 

Klasa Fitza ja zwykle zreszta

http://www.sbnation.com/lookit/2016/1/17/10781834/larry-fitzgerald-chris-mortensen-cancer-vine

 

Szkoda, ze tego samego nie pokazali kibice Pats, "cieszac sie" na roznych platformach, piepszac jakies glupoty o karmie itd.

No rzeczywiscie sprawa zycia i smierci, bo choc nie wiemy tak naprawde jak sie czuje Mort do "stage 4" raka krtani to raczej nie przelewki, porownywac jego raport o oszukiwaniu NE i Tomka do bycia blisko smierci. Sa ludzie i...

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby chodzą słuchy, że Lynch is done in Seatle.. pieprzą, że kontuzja, że podejście, że wolno się zbiera do ustawień.. zobaczymy - duży kontrakt, a teraz Irvin Kearse są FA, w drafcie mają wzmocnić linię.. no i priorytetem też zatrzymanie Rawlsa.
 

Coach Pete Carroll admitted "I don't know how that's going to go" when asked if Marshawn Lynch will be back with the Seahawks in 2016.
Lynch, 30 in April, very well could retire after his worst season of his career, rushing for 3.8 YPC and battling numerous injuries that limited him to just seven regular-season games and one playoff contest. If he doesn't hang up the cleats, the Seahawks seem likely to release Lynch. He's set to count $11.5 million against the cap, and the Seahawks can save $6.5 million of that. Jan 18 - 6:35 PM
 
Dla mnie i tak to najlepszy gościu :grin: i zbudowany jest ze Skittlesów :P

https://www.youtube.com/watch?v=h4a0c7yZOU4
Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedzialem sie paru "ciekawostek" od Skipa Pierdoly w poniedzialkowy ranek, niestety wystarczylo mi cierpliwosci tylko na czesc programu, nie dalo sie tego belkotu sluchac:

-Payton zagral "fenomenalnie", 

-Janis jest zajebisty i Rodgers nie ma co narzekac na swoj korpus WR,

-Rodgers tak naprawde nie mial 261 yardow tylko o jakies 100 mniej bo mial farta przy 4&20 i przy hail mary, wiec tak naprawde nie powinnismy tego liczyc

Powiem jedno, jak ten debil wciaz ma prace w espn wykracza poza granice mojego umyslu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka dla Kilasa:

Tomaszek-Peyton 11-5 all time

Tomaszek-Peyton 479-392 score all time

Najwiecej yardow w tych oojedynkach dla Pats wylapal Troy Brown i Deion Branch, ten pierwszy to byl dopiero grajek.

Dla Peytona najwiecej Wayne i Harrison, obydwaj HoF, u Tomka jedyny HoF to bedzie Moss, nie liczac wciaz grajacego Gronka rzecz jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troy był super i to nie tylko jako WR, ale to Deion będzie na zawsze w pamięci fanów Pats jako ten grający na najwyższym poziomie w najważniejszych meczach (Super Bowl z 2004 i 2005 + finał AFC na Heinz Field z runu po back2back). ;) Aż zawiało sentymentem do back to back, oby w tym roku udało się powtórzyć wyczyn sprzed 11 lat. :smile:

 

W ogóle teraz media trochę na siłę próbują rozdmuchać ten mecz jako kolejne Brady vs Manning, ale w sumie można to zrozumieć, skoro bardzo prawdopodobne, że to ostatnie ich starcie. Z licznych programów temu poświęconych najbardziej przykuł moją uwagę ten z udziałem (w większości byłych) zawodników: http://www.nfl.com/videos/inside-the-nfl/0ap3000000626440/Inside-the-NFL-G-O-A-T-Brady-or-Manning

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Mike Vrabel spędzający 4 sezony w Pittsburghu bez ani jednego meczu w wyjściowym składzie, a w NE all-pro i 3 mistrzostwa. 8]

Aż 11 zawodników łapało touchdowny po podaniach Brady'ego w Super Bowl, ale tylko dwóch więcej niż raz. Jednym z nich był właśnie ten linebacker Vrabel :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moss to akurat miał jeden INT w karierze. W obronie grał wyłącznie przeciwko hail marry, co nie jest żadnym wymysłem Billa (Bestcoacha chciałeś napisać?;>), wysokich WR często się na takie akcje wystawia do obrony i na to zwracano uwagę kiedy Lions, przegrywając przez hail mary mecz z Packers, nie wystawili na ostatnią akcję Calvina, którego normalnie wystawiają do obrony przeciwko hail mary (trener Lions tłumaczył się, że spodziewali się kolejnych lateral passów, a nie hail mary).

Natomiast kombinowanie z pozycjami w Patriots rzeczywiście jest częstsze niż gdzie indziej. Wspomniany przez Danpa Troy Brown na stare lata, w obliczu braków kadrowych, w sezonie 2004 grał na CB i złapał aż 3 interceptions. W sezonie 2011 w obronie, z podobnych powodów, grał Julian Edelman, dla którego nie było w tamtym czasie miejsca w ataku. Rok temu w finale konferencji TD catch miał ofensive tackle Nate Solder, wyjątkowo ustawiony na TE (obok 5 nominalnych linemanów). Richard Seymour grywał na FB itd. Było trochę takich przypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle kogo jutro typujecie? Ja tak patrząc do buka, to aż się zdziwiłem troszkę widząc, że Panthers mają być największym faworytem (kurs 1.60 na nich, w drugim finale 1.65 na Patriots). Osobiście stawiam, że w obu meczach wygrają goście, choć w przypadku NFC nie wskazują na to mecze sprzed tygodnia, a w przypadku AFC nie wskazują na to dotychczasowe doświadczenia Patrots w Mile-High City.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tu też wszyscy na Panthers stawiają. Mi się wydaje, że mogą mieć problem z upilnowanej tercetu WR-ów Arizony. Braki na pozycji CB mogą zostać solidnie wyeksponowane przez Palmera. No i tu pojawia się podstawowy problem, czyli czy Palmer jest w stanie się nie obszczać.

 

Tomek ma bilans 2-6 w Denver, tego się nie da porównać z żadnym innym miejscem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tu też wszyscy na Panthers stawiają. Mi się wydaje, że mogą mieć problem z upilnowanej tercetu WR-ów Arizony. Braki na pozycji CB mogą zostać solidnie wyeksponowane przez Palmera. No i tu pojawia się podstawowy problem, czyli czy Palmer jest w stanie się nie obszczać.

 

Tomek ma bilans 2-6 w Denver, tego się nie da porównać z żadnym innym miejscem.

 

Moje zdanie:

 

Palmer sie nie obsra ale Pantery zagraja na wysokim poziomie obie polowki.

 

 

 

P.s. Jasne ze Denver nie da sie porownac z innym miejscem, tam bardzo uwaznie patrza na raczki ;)

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.