Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żeby Football Team miał jakies szanse ale teraz to już chyba mniej niż zero

Zakładam ,że Lamar nie zaliczy wtopy na tym etapie i najwięcej szans widzę w parze Brown-Steelers. Bo obie ekipy końcowke mają w kryzysie. Niemneij Steelers jeśli przypomną sobie jak grali na początku sezonu to jest to ekipa na poziomie Kansas. Ogólnie AFC jest w tym roku niewiarygodnie mocne. Na koniec roku chyba meili 3 najlepsze ekipy . Kansas. Buffalo i Baltimore . Saints w pełnym zdrowiu jest wyżej niż Baltimore ale z tego co widziałem to Covid im nie odpuszcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenada. Chyba żadne inne słowo nie opisuje lepiej tego co dziś „pokazali” Seahawks...

Niezliczona ilość błędów, strat, nieudanych usilnych prób biegowych Wilsona i ogólna dezorganizacja... Można by wymieniać w nieskończoność. To był jeden z gorszych meczy Seattle jaki ostatnio przyszło mi oglądać.

Rams natomiast zagrali wyśmienicie w ataku a szczególnie w obronie która momentami była nie do przejścia - kilkukrotny sack na Wilsonie pod rząd itd.

Muszę przyznać, że jest mi cholernie przykro, bo liczyłem, że ten sezon będzie dla ekipy ze stanu Washington przełomowy.

Może za rok... Mimo wszystko dzięki za cały sezon Seahawks!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seahawks słabo grali niestety, spodziewalem sie dużo więcej ale kogoś tam u nich brakuje może takiego Marshawna?

 

Bills Mafia do przodu chociaż mecz na styku, ale podobał mi się i w końcu publika na trybunach, chociaż z meczy Bills jakie w tym roku widziałem to był ich najbardziej nerwowy i kiepski dla oka. Allen jednak dał radę, podoba mi się jego przegląd pola oby trzymał tak dalej. 

Bucks vs Wash nie widzialem ale z tego co tam czytam to chyba Antonio Brown ma przebudzenie oby to nie bylo jakies redemption z pucharem w dloni, bo nie chcialbym kolejnego tytulu dla Tomka, nudne to;p a za Wash w nastepnych latach trzymam kciuki Chase young to bestia, brakuje w ekipie qb i bedzie dobrze. 

Dzis jakies niespodzianki? Chcialbym, żeby byly az trzy czyli Browns, Bears i Titans ale jakos nie wiedze tego, zeby tak mocna ekipa jak Nola miala przegrac czy moj czlowiek Lamar Jackson odpasc na tym etapie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wujek Wójcik napisał:

Dzis jakies niespodzianki? Chcialbym, żeby byly az trzy czyli Browns, Bears i Titans ale jakos nie wiedze tego, zeby tak mocna ekipa jak Nola miala przegrac czy moj czlowiek Lamar Jackson odpasc na tym etapie. 

Nie wiem czy oglądałeś Titans w tym sezonie (i w zeszłym w sumie) ale kolejne odstawienie Ravens nie byłoby jakąś ogromną niespodzianką. Już zwycięstwo Rams jest chyba większą sensacją.

Lamar Jackson jest genialny ale sama drużyna w moim odczuciu jest po prostu dobra. No jestem ciekawy jak to dziś będzie wyglądało! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chłopaki LJ zrobił wam na złość, ale to prawda, że ten team nie ma potencjału na Super bowl przynajmniej nie widze go poki co. Meczyk do połowy bardzo dobry, wyrównany, a potem jakby Titans złapało choke. Co powiedzie o Heinicke w wczorajszym meczu? Dla mnie chłopak wymiatał. 

Teraz niech wygraja Niedzwiedzie i git;) wieeeem marne szanse. Go Browns! Go Bears! Szczerze to Saints sa mega mocni i widze ich daleko w tym post sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy zdążyliśmy ochłonąć po weekendzie i każdy z nas ma pewnie kilka przemyśleń dotyczących kolejnej rundy.

Jak dobrze wiemy było kilka niespodzianek (jak zawsze w NFL) i zapowiada się kilka kolejnych ciekawych matchupów!

Ale do rzeczy...

Rams vs Packers - Powiem krótko... Widziałem, oceniłem i wierzę. Wierzę, że jeśli Rams zagrają kolejny tak genialny mecz praktycznie pozbawiony błędów oraz postawią na obronę to Packers będą mieli twardy orzech do zgryzienia. Zdaję sobie sprawę, że są bardziej wypoczęci (nie musieli brać udziału w WCR) i po tak świetnym sezonie zasadniczym nie będą chcieli odpuścić ale Rams już pokazali na co ich stać i wierzę, że mogą nieźle namieszać. Z drugiej jednak strony Packers w Super Bowl to coś co ogląda się po prostu mega przyjemnie i z racji na ogromną popularność tej organizacji bardzo widowiskowo. Będę śledził uważnie tą serie!

Ravens vs Bills - Baltimore zagrali wyjątkowo nieregularnie. Mecz na samym początku wyglądał dość komicznie a Jackson wcale nie powalał... Z drugiej strony szacunek za to, że się podnieśli i odegrali się na Titans. Z drugiej strony Bills którzy przyznam szczerze dość negatywnie mnie zaskoczyli w poprzedniej rundzie. Stawiałem, że bez problemu od samego początku zdominują grę przeciwko Colts i będą przewagę tylko powiększać co się jednak nie stało i z dość dużą dozą szczęścia udało im się ostatecznie spotkanie wygrać. Innymi słowy nie kupuję tego. Stawiam na Ravens.

Browns vs Chiefs - Fajnie, że widzimy Cleveland w kolejnej rundzie, bo wygrana ze Steelers to nie lada niespodzianka. Z drugiej jednak strony w tym meczu zostało zdobyte naprawdę dużo punktów co pokazuje na jakim poziomie jest obrona w stanie Ohio. Jeżeli mówimy o obrońcach tytułu wiem, że na pewno wykorzystają każdą lukę a Mahomes tylko czeka na błąd przeciwnika których w poprzednim meczu Browns było naprawdę wiele. Kansas powinni bez problemu zaklepywać sobie miejsce w kolejnej rundzie.

Buccaneers vs Saints - Jak dla mnie to najciekawsze spotkanie tej rundy. Mega "Fun to Watch" zawodnicy Tampy z Bradym na czele podnieśli się w tym roku niczym "Feniks z popiołów". Bardzo na nich liczę, bo przyznam szczerze, że nie sympatyzuje zbytnio ekipy z Nowego Orleanu... Myślę, że szanse są bardzo, bardzo wyrównane z lekką motywacyjną przewagą Buccaneers z racji na to, że jeżeli uda im się awansować do Super Bowl to jak dobrze wiemy zagrają w swojej fortecy! :)

Nie mogę się doczekać weekendu! A Wy jak typujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Raven2156 napisał:

Nie mogę się doczekać weekendu! A Wy jak typujecie?

Raven ksywa zobowiązuje do obstawiania na Ravens co;) mimo wszystko wierze w Bills i duet Allen i Diggs. W tej parze Bills

Packers vs Rams stawiam na Packers mimo, że trzymam kciuki za wielka niespodzianke i to co zrobili Rams z Seahawks, mistrzowska obrona, ale większa niespodzianką byłoby pokonanie Cheifs przez Browns. W tej parze Packers

Browns vs Chiefs niestety Chiefs jadą dalej ale trzymam kciuki za wielką sesnacje i Browns. W tej parze Chiefs

Saints vs Bucks nie wiem czy widzieliście tego mema z Discovery History i Brady z brodą i Brees w okularach :) pojedynek dziadków i legend już można powiedzieć. Jestem przekonany, że Tampa to wygra. Zdecydowanie najciekawsze para. W tej parze Buccaners.

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wujek Wójcik napisał:

Raven ksywa zobowiązuje do obstawiania na Ravens co;)

Haha poniekąd! :D 

A tak serio to nie jestem fanem Baltimore jednak przemawia do mnie Lamar Jackson. Uwielbiam oglądać mecze z jego udziałem i widać gołym okiem, że chłop ma mega potencjał mimo tak młodego wieku. Życzę mu jak najlepiej i skoro rok temu Mahomes mógł się zapisać na kartach historii NFL to głęboko wierze, że Jacksona też to czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.