Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Pierdolisz baptiza. Nie było hali marry. Nie było 5 wr biegnących long rout. Diggs miał slant, aby zatrzymać zegar, Williams nie trafił hard hita i zrobiło się wide open. Tyle.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mądry Polak po tygodniu. W chwili akcji nawet nie wiedziałeś co sie dzieje.

Wez Ty mi w ogóle o NFL nie mow bo jak mi sie przypomni Twój 'trejd' z fantasy z kilim to ciągle leje ze śmiechu.

Bedziesz mi teraz pierdolil kto mial slanta jak sie bleacher reportów naczytales przez tydzień cały.

'nie trafił hard hita' haha

 

@agresywnychomik

Obejrzałem trochę więcej meczów niż wy razem wzięci 5 na krzyż więc nie gadaj że dla mnie kazda zagrywka ostatniej szansy to HM bo po ustawieniu przed samym snapem w tej akcji każdy tak myślał.

 

A tackle to po ponad 10 latach w PL po prostu tackle więc skoro nikt nie wymyślił nic lepszego to nie ma sensu tego zamieniac na wślizgi, bez jaj.

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hail Mary to rzut na pałę do end zone, a nie akcja w której nawet nie potrzebujesz przyłożenia do wygranej.

 

Chomik gdybyś wybierał się na któryś z dwóch pozostałych meczów to ja jestem chętny, ale wybacz - Chargers i Titans odpuszczam. ;) A druga sprawa taka że bilety pewnie będą dużo wcześniej. Rok temu już na początku lutego można było je kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Jags nie mogli tego wygrac. Wiadomo bylo, ze liga nie pozwoli na final Jags - ktokolwiek z drugiej pary, no i nie pozwolila. 10-98, tak smutnego meczu dawno juz nie widzialem...po rewelacji z zeszlego tygodnia. szkoda.

nie znam się, widziałem tylko skróty i ogóleni co roku oglądam tylko skróty z PO i czytam coś 

a tylko SB ogladam

 

to co było nie tak z tym meczem? 

wydawało sie że Jaguars byli po prostu gorsi tego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie drużyny za które trzymałem kciuki odpadły. Teraz liczę na Eagles bo wygrane Patriots się przejadły.

Z innej beczki, ciekawi mnie co Browns wymócą z tymi wszystkimi pickami w drafcie. Ich strateg Paul DePodesta wyliczył, że lepiej mieć dużo picków niż mało   :rugby: i naciułał ich tyle, że sam Sam Hinkie by się nie powstydził: 1, 4, 33, 35, 63, 65, 103, 125, 140, 161, 179 i 220 wybór. Fajnie jakby tego nie zjebali.

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.