Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Bouye zobaczymy, ale w kolejnej ekipie, która będzie tu omawiana. Houston będzie go brakowało, bo to był ich zdecydowanie najlepszy DB i następcy nie widać, ale i tak ich obrona to jeden z najważniejszych powodów dla których nie mogę się doczekać nowego sezonu. Romeo stworzył dla swoich D-linemanów zupełnie rewolucyjny scheme, który wymusza pojedynczy blocking OL vs 5 pass rusherów, co wywindowało tę obronę do rangi nr 1 w NFL nawet bez Watta. A teraz wyobraźcie sobie: na środku Mercilus, prawdopodobnie często po jednej stronie Clowney i Watt z tym drugim na edge'u i każdy zupełnie jeden na jeden z próbującym blokować o-linemanem. Chyba nie trzeba nic więcej pisać.

Może tylko o ataku, że należy się cieszyć, iż Hopkins uwolnił się od Brocka.

 

Colts z kolei pierwszy dobry offseason od lat, ale przy tylu brakach co oni mieli to z gówna bata nie ukręcisz i przy rosnącej sile dywizji imo skutkować będzie kolejnym końcem sezonu przed sylwestrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie Browns...

 

 

The ten teams to go 1-15, on average, have won 6.5 games during the following season. The 2008 Miami Dolphins had 11 victories. The 1981 Saints had just four wins. All others have been somewhere in between.

 

Here are the records of 1-15 teams in the following season:

New Orleans Saints (1981): 4-12

Dallas Cowboys (1990): 7-9

New England Patriots (1991): 6-10

Indianapolis Colts (1992): 9-7

New York Jets (1997): 9-7

San Diego Chargers (2001): 5-11

Carolina Panthers (2002): 7-9

Miami Dolphins (2008): 11-5

St. Louis Rams (2010): 7-9

źródło: http://cle.247sports.com/Bolt/History-of-the-NFLs-1-15-teams-bodes-well-for-Browns-81265905

 

Browns od 6 do 8 zwycięstw w nadchodzącym sezonie? Historia jest po mojej stronie w tym prediction ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończymy dywizję dzisiaj.


 


JAX_logo-80x90.gif


 


Prediction: 7-9


Key Arrivals: LT B.Albert, CB AJ Bouye, DE C.Campbell, SS B.Chruch, TE M.Rivera, G E.Watford


Key Departures: DE T.Alualu, LT K.Beachum, CB D.House, LT/LG L.Joeckel, DT S.Marks, DT R.Miller, DE J.Odrick


 


Offensive MVP: Allen Robinson


Defensive MVP: Jalen Ramsey


Offensive Breakout: WR M.Lee


Defensive Breakout: LB M.Jack


 


Oceny poszczególnych formacji:


QB: C-


RB: D (ostro z nimi pojechali)


WR/TE: B


OL: C-


DL: B+


LB: B-


DB: B


ST: C


 


Nazwiska są, czy jest drużyna? Wielki znak zapytania to oczywiście ich ofensywa "prowadzona" przez QB B.Bortlesa.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://si.com/specials/mmqb-nfl-all-time-draft/draft-results.html

 

Tak z ciekawości jak oceniacie wyniki tego draftu i kto wg Was skomponował najlepszą ekipę?

Nie jest łatwo ocenić draftu, w którym wybiera się zawodników z każdych czasów (to na zasadzie oceniania jak dobrzy byli w swoich czasach, a nie na ile sprawdziliby się obecnie) w sporcie, który ewoluuje tak szybko jak futbol. Futbol sprzed 1978 to praktycznie inny sport niż obecnie, a co dopiero gdy mowa o graczach, którzy zaczęli karierę w latach 30-tych Hutson z pierwszej rundy.

 

Nie jest też tak łatwo ocenić która ekipa jest najlepsza, bo praktycznie wszystkie rostery są naładowane talentem, a jednocześnie przyjęto formułę bliską fantasy football z dwoma RB i dwoma WR, która zakłada sumowanie talentu, a nie dopasowanie poszczególnych elementów tak, aby mogły wspólnie dobrze funkcjonować na boisku. Dlatego taki Brandt ma Jima Browna i Waltera Patyona jednocześnie, co pod względem talentu daje kosmos na tej pozycji, mimo że nie dałoby się tej dwójki optymalnie wykorzystać mając ich w tym samym czasie na boisku.

 

To co wydaje mi się łatwiejsze to wskazanie, że najsłabiej wybrał Fouts, którego strategia w tym drafcie całkowicie różniła się od całej reszty. W pierwszych 2 rundach wybrał najpierw puntera (sic!), a później TE, podczas gdy cała reszta olała te pozycje. Ostatecznie wyszła mu drużyna złożona w gruncie rzeczy z zawodników jego czasów z pominięciem różnych kluczowych zawodników z tego okresu. U innych to lepiej wygląda. A gdzie najlepiej to trudny orzech do zgryzienia. Pewnie bym wybrał Brandta gdyby nie to, że kompletnie do mnie nie trafia jego wybór na najważniejszej pozycji, czyli QB, a tak to ciężko, ale jakbym miał się zdecydować na któryś zespół to Turneya.

 

Ogólnie dużo zaskoczeń. Najbardziej mnie zdziwiło to, że aż 8 nazwisk znalazło się przed Belichickiem wśród trenerów. Oprócz tego mocno zaskakujący dla mnie jest wybór Hutsona przed Ricem wśród WR (i spadnięcie Rice'a do drugiej rundy), a także Unitasa przed Bradym spośród QB. To ostatnie dziwi też ziomków z redakcji SI, bo Burke ustawił Brady'ego w swoim mocku na pozycji nr 1 (https://www.si.com/mmqb/2017/07/12/mmqb-all-time-draft-mock-first-round) i tak samo widzieli tę kwestię Benoit oraz Breer: 

 

 

Co do Jaguars to chyba ta jajcarska ocena RB była wystawiona, jak rozumiem, przed draftem, czyli zjechali totalnie Ivory'ego i Yeldona. Ostatecznie są IMO na tej pozycji naprawdę mocno naładowani. Zresztą w ogóle oprócz QB i OL trenerzy mają tam wszystko, żeby skleić z tego wyniki. Jeśli rzeczywiście będą bardzo dużo biegać i ograniczą na ile się da rolę Bortlesa to może coś z tego w końcu będzie. Ciekaw jestem jak im to wyjdzie, choć  przypadku Jaguars nie będę się przesadnie napalał. Ciekawe też jestem ich obrony, bo Campbell i Bouye to wzmocnienia z naprawdę wysokiej półki, a do tego bardzo przyjemny Church. LB już wcześniej wyglądali bardzo fajnie, a może Jack się jeszcze do tego ogarnie.

 

Swoją drogą cały czas nie mogę wyjść z podziwu, że Telvin Smith jako LB o wzroście 1,90+ waży poniżej 100 kg i tak napierdziela. To WR o jego wzroście lub nawet niżsi ważą więcej (np. Dez, Demaryus, Jordy, Fitz, Floyd, Jeffery, Julio czy teraz Mike Williams).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy dalej, AFC WEST:

 

OAK_logo-80x90.gif

 

Prediction: 12-4

Key Arrivals: TE J.Cook, WR/KR K.Patterson, OL M.Newhouse, QB EJ Manuel, RB M.Lynch

Key Departures: DT D.Williams, RT M.Watson, S B.Trawick, LB D.Bates, LB M.Smith, RB L.Murray, DT S.McGee, CB DJ Hayden, WR A.Holmes, S N.Allen, TE M.Rivera

 

Offensive MVP: Derek Carr

Defensive MVP: Khalil Mack

Offensive Breakout: RB J.Richard

Defensive Breakout: DL M.Edwards jr

 

Oceny poszczególnych formacji:

QB: A

RB: B-

WR/TE: A-

OL: A

DL: B+

LB: C-

DB: B-

ST: B+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KC_logo-80x90.gif


 


Prediction: 10-6


Key Arrivals: DT B.Logan, TE G.Escobar, S M.Huff


Key Departures: RB J.Charles, DT D.Poe, DL K.Reyes, WR .J.Maclin


 


Offensive MVP: Tyreek Hill


Defensive MVP: Marcus Peters


Offensive Breakout: WR Ch.Conley


Defensive Breakout: DE Ch.Jones


 


Oceny poszczególnych formacji:


QB: B


RB: C+


WR/TE: A- (ocena z Maclinem)


OL: B-


DL: B-


LB: B+


DB: A-


ST: A


 


Alex Smith wylatuje z pozycji startera na QB jeszcze w trakcie sezonu czy tuż po kolejnym wylocie z PO? Może kolega kucio się wypowie, bo jest jedynym fanem talentu Smitha jakiego znam...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex Smith wylatuje z pozycji startera na QB jeszcze w trakcie sezonu czy tuż po kolejnym wylocie z PO? Może kolega kucio się wypowie, bo jest jedynym fanem talentu Smitha jakiego znam...

Wszystko zależy od tego jak na treningach będzie prezentował się Mahomes i jak będzie szło Chiefsom ze Smithem, ale coś mi się wydaje, że to będzie sezon spadku dla Chiefs i zmiana może nastąpić jeszcze w trakcie sezonu. Gra z QB, o którym wszyscy w drużynie wiedzą, że jest starterem jeszcze tylko tymczasowo (oddane dwie pierwsze rundy za Mahomesa, kończący się kontrakt), nie wróży dobrze takiej drużynie, zwłaszcza jeżeli gra w najmocniejszej dywizji w lidze.

 

Raiders z kolei po świetnym poprzednim RS dokonali bardzo trafionych wzmocnień. Beastmode i Cook to dokładnie to, czego im było trzeba, a i Patterson może coś pokazać u nich, przy ich OL i tym czasie, który Carr ma na rzucenie piłki, a receiverzy na przebiegnięcie ścieżki. Do tego ich obrona jest bardzo młoda, z potencjałem do zrobienia postępów. Trudno też żeby mając DPOY pass rushera ponownie byli ostatni w lidze pod względem sacków, tak jak to było w zeszłym roku. Mimo to i tak wydaje mi się, że bilans 12-4 jest nieco wygórowany. Konkurencja w dywizji i mecze z Ravens, Giants, Cowboys, a przede wszystkim Patriots, zrobią IMO swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEN_logo-80x90.gif


 


Prediction: 8-8


Key Arrivals: G R.Leary, OT M.Watson, DL D.Peko, DL Z.Kerr, OLB K.Edebali, DE B.Richardson, nie wymieniłem RB J.Charlesa, bo czy to w ogóle wzmocnienie na tym etapie jego kariery?


Key Departures: OLB D.Ware, OT R.Okung, NT S.Williams, CB K.Webster, OLB D.Watson


 


Offensive MVP: Demaryius Thomas


Defensive MVP: Von Miller


Offensive Breakout: RB D.Booker


Defensive Breakout: LB T.Davis


 


Oceny poszczególnych formacji:


QB: C+


RB: B+


WR/TE: B


OL: B-


DL: B


LB: B


DB: A


ST: B+


 


Jak Elway nie znajdzie szybko roziwązania na pozycji QB, to zmarnuje super potencjał defensywy, która i tak już drugi offsezon traci dobrych graczy. Ciężka dywizja do grania.


Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie kończymy dzisiaj Konferencję AFC, jestem z siebie dumny że mi się nie znudziło (choć kryzys był).

 

LAC_logo-80x90.gif

 

Prediction: 7-9

Key Arrivals: RB K.Barner, OL R.Okung

Key Departures: CB B.Flowers, OL DJ Fluker, WR S.Johnson. LB M.Te'o, RB D.Woodhead

 

Offensive MVP: Philip Rivers

Defensive MVP: Joey Bosa

Offensive Breakout: WR M.Williams

Defensive Breakout: LB J.Brown

 

Oceny poszczególnych formacji:

QB: B+

RB: B

WR/TE: B+

OL: C

DL: A-

LB: B-

DB: B+

ST: C

 

Ciężka dywizja do grania, do tego przenosiny do LA i grania na bodajże 30tys stadionie, do tego pierwszorudnowiec WR Mike Williams być może cały sezon z głowy.

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chargers to dla mnie jedna z tzw. teams to watch.

 

Jest sporo niewiadomych, w tym przede wszystkim najlepsi WR (forma Allena po kontuzji, zdrowie Williamsa), ale jeśli wszystko im się dobrze ułoży to mogą w końcu namieszać. W końcu, bo ostatni raz dwucyfrową liczbę wygranych w sezonie mieli w 2009 roku.

 

W każdym razie bardzo podobają mi się ich ruchy z ostatnich 2 lat i tam naprawdę jest sporo talentu zarówno w ataku, jak i w obronie. Bosa+Ingram, Hayward+Verrett, Allen+Williams - jeśli to wszystko udałoby się utrzymać w zdrowiu po wzmocnieniu słabej OL (wg NGS Rivers w ostatnich 10 latach ani razu nie miał ponadprzeiętnego protection) to naprawdę dobrze może się tę drużynę oglądać.

 

Tylko tak jak mówi Danp, im i zdrowiu od dawna nie po drodze, a wtej dywizji będzie bardzo ciężko ugrać dobry bilans. No i muszą przestać być największymi frajerami w lidze. Ile razy przegrywali w zeszłym sezonie w taki sposób?:
https://www.youtube.com/watch?v=RjfqZcfGTrw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pany jest szansa, że do rozpoczęcia sezonu wyrobię się z całą ligą :)

Czas na NFC WEST

 

SEA_logo-80x90.gif

 

Prediction: 10-6

Key Arrivals: OG O.Aboushi, LB A.Brown, OT L.Joeckel, OLB-DE D.Jordan, RB E.Lacy, S B.McDougald, PK B.Walsh, LB M.Wilhoite

Key Departures: OT G.Gilliam, PK S.Hauschka, RB Ch.Michael, FB M.Reece, DE D.Moore, OT B.Sowell, OT J.Webb, TE B.Williams

 

Offensive MVP: Russell Wilson

Defensive MVP: Bobby Wagner

Offensive Breakout: WR P.Richardson

Defensive Breakout: CB D.Shead

 

Oceny poszczególnych formacji:

QB: A

RB: B+

WR/TE: B+

OL: C+

DL: A

LB: A-

DB: A-

ST: B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.