Skocz do zawartości

oddawać,czy nie oddawać??


paul

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć Clippers nie będzie stać równeiż na obu + cassell i mogą puścić Coreya. Ale ten też raczej min 6mln byłby skłonny brać.

oj jakbyśmy mieli Magettea i Kamana Very Happy to by było super!

no nie wiem czy wiecie, ale Maggette nie jest wolnym agentem i ma jeszcze 3 lata ważny kontrakt z Clipps więc nawet jeśliby chcieli trade'u to i tak muszą dostać kogoś w zamian o podobnej pensji więc wnioskowanie o poprawieniu sobie salary przez Clipps odpada...no chyba, że jeśliby się go chcieli koniecznie pozbyć (choć nie wiem dlaczego mieliby chcieć) to mogą wziąć w zamian jakiegoś weterana z ostatnim rokiem kontraktu i go spłacić....no ale tak czy inaczej u nas kogoś takiego nie ma więc Maggette wydaje się być gościem na pewno nie dla nas

 

ciekawym zawodnikiem, który się nie spełnił w NBA, a może znaleść sie w kręgu zainteresowań menagerów Jazz jest Macijałskas od szerszeni.chłopak ma wielki talent rzutowy,oglądałem go parę razy w eurolidze i w reprezętacji Litwy.ma dobrą sutecznośc za 3, ale Scot nie dał mu szansy gry,a moim zdaniem da sobię rade w tej lidze jeśli dostanie większą ilość minut na parkiecie.

 

tak, Macijauskas to jest bez wątpienia ciekawy gracz.....przyszedł do NBA w końcu jako było nie było gwiazda nie tylko litewskiej, ale i europejskiej koszykówki - i mnie także dane było zobaczyć go raz czy dwa w akcji i widać było, że jest super strzelcem i szybkim zawodnikiem z dobrym kozłem.....gra w sumie podobnie do Jasikieviciusa...na pewno jeśliby potwierdziły się plotki (które zdają się mieć w sobie dużo prawdy), że nie chce dalej grzać ławy w New Orleans i chce wymiany to sądzę, że Jazz powinni być jednymi z pierwszych, którzy ustawią się po niego w kolejce....te 2,5 bańki, jakie zarabia są do przełkięcia (w sam raz za Browna można by było go wziąć), a mogą odstraszyć inne kluby, które nie orientują się w jego rzeczywistych umiejętnościach.....Jerry mógłby go naprawdę dobrze wkomponować w nasz zespół i Arvydas mógłby dawać tyle co Jasikievicius w Indianie, którymu jednak Carlisle nie zaufał i nie dawał grać tak jak powinien....a obaj są z pewnością zawodnikami o statusie "underrated"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Macijauskasato poczekajmy co przyniesie nam draft.chciałby żeby znów sie nam trafił ten 6 nr :D i do wzięcia był Roy,chłopak ma niezły rzut za 3 i może grać w razie potrzeby na pozycjach 1,2 i 3. moim zdaniem to najlepszy goś na dwujkę.ptaktycznie gotowy do gry w nba odrazu.wielu fanów Jazz chciało by Redricka w Utah,a ja jakoś sie nie mogę przekonać do niego..słabo broni i jest dosyć niski i kiepsko u niego z atletyzmem, choć ma ciekawy rzut.jeśli będziemy mieli w granicach 14 miejsca nr draftu, to cieszko nam bedzie o niego.innym ciekawy zawodnikiem może być M.Collins.jeśli szybko by załapał o co chodzi w taktyce Jazz, byłby niewątpliwie bardzo przydatnym zawodnikiem,a do tego przy wzroście 6,6 znakomicie gra jako rozgrywający, dzięki czemu mogli by ciekawie sie zmieniać z D-Willem pozycjami.mankamentem u niego jest troche słaba skuteczność za 3,a w Utah właśnie takiego potrzeba co przywali jakąś trujeczkę kiedy potrzeba.muwicie że potrzeba weterana-a czy Gira już takim nie jest?? bo moim zdanie tak.menago Jazzmenów muwi o budowaniu zespołu na wyborach z draftu,wiec chyba tu głuwnie będzie szukany zawodnik na dwujkę.myśle że po drafcie będzie wiadome na jakie pozycje będą szukac zawodnikó.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.